-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Kajtunku, to już ponad 3 m-ce w nowym domu - jak się masz? -
Lunka, sunia spod białoruskiej granicy.Ma dom!!!!
inka33 replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Lunka, do domku hopaj! :) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
inka33 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Malutku, cieszę się ogromnie z Twojego domku! :) -
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
inka33 replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
No i jak to będzie...? Kciukam, ot co. -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Hopcik, i jak Ci z nową siostrzyczką...? ;) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Żeby nie było, że rozpłynęłam się całkowicie w niebycie, to napiszę chociaż, że i tak cieszę się najbardziej z Was wszystkich! :P -
Bardzo dziękujemy za Bombową opiekę nad terrorystką! :)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Ależ tu opowiadacie, że opowiadacie... :wacko: A Jogiś ma już DS, tuż koło Poker - to taki fajny domek, który nawet się zarejestrował na dogo. :) -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
inka33 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Lizuniu... -
Jogisiu-Milusiu-Magnusiu! :wub: Cieszę się przeogromnie! :) :) :)
-
A to Ci numer! :blink: Jogisiu/Milusiu, kciukam zawzięcie, boś mi w serducho zapadł straszliwie! :wub: PS. Chyba nowy banerek nie będzie potrzebny, co...? ;)
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Mądre "bachory"! :) Czysta Hopeczka! :) "Skarby" już u Nutusi. ;) -
Ida lipcowa...? ;)
-
No cóż, chyba tylko domków dla potffforów życzyć mogę... A z Bombowego koszenia trawki chyba nici, bo coś kasiora się znaleźć nie chce na kilka dni urlopiku.