Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. Tylko, że moja nie jest domowa kradziejka, a raczej podwórkowa wyżeraczka... :wacko:
  2. Zdjęcia widać! :D Są świetne! :wub: Jutro wyślę tekst i fotki Ziutce na bazarek ogłoszeniowy - Mazowszanka13 kupiła w moim imieniu pakiecik za 1zł. ;) Na jakie województwo/miasto puścić chłopaka?
  3. Dziękuję lekarzom za podjęcie ryzyka tej trudnej operacji i za zgratisowanie pobytu w klinice. Dziękuję!
  4. Dowcip polegał na tym, że właśnie wtedy marchewkowe obierki psica dostała czy ukradła, już nie pamiętam... :D
  5. Dzięki, Nutusiu! :) Nie jest wykastrowany, ale ma być przed oddaniem (chyba, że znajdzie znane nam DT).
  6. Czy moja opieka nad psem jest właściwa nie zainteresowało nikogo nawet, jak napisałam, że przecież nie wiadomo, czy psa nie karmię... obierkami z marchewek... ;)
  7. Tak, jak napisałam, wyraziłam wyłącznie własne zdanie, a decyzja nie należy do mnie, więc (z mojej strony) nie ma o czym dyskutować. Z jedną uwagą: lepiej, żeby do "raju na ziemi" nie trafiła - było nawet na dogo już kilka tych "rajów"... :( Niech trafi do wspaniałego domku, najlePsiego dla niej. :) I za to będę zaciskać kciuki z całego serca! :)
  8. Eh... Dobrze, że już nie cierpi, maleńka...
  9. Aleś nam zagwostkę zafundował... :wacko:
  10. Teraz to już "śliczna"...? Już nie "trudnej urody"...? No, ale na co Ci taka podstępna uciekinierka - tylko nerwy... ;)
  11. Ale wiadomość!!! :D Powiem tyle - popłakałam się... :mellow: Duszeńku, słodki okruszku, wszystkiego najlePsiego, maluchu! :wub:
  12. Odpowiem wyłącznie za siebie - jestem zdecydowanie przeciwna! Tak, jestem z góry uprzedzona, żadne argumenty do mnie nie trafią i nie zamierzam tego zmieniać. Pani z Hamburga może niech uratuje jakąś psinkę z niemieckiego laboratorium... :( Natomiast osobą decyzyjną ws. losów Kuleczki jest Auraa i do niej należy ostatnie słowo.
  13. Smutne... takie okropnie smutne... :(
  14. Jogisiu... gdzie to Twoje miejsce jest...? :unsure:
  15. Masz rację! Też mi to przyszło do głowy. :)
  16. Trzymaj się dzielnie, klosz'ardzie! :)
  17. Goły Semik! :blink: Wygląda jak... w kubraczku! ;)
  18. Błąd!* Działa - nie działa - działa - nie działa - działa - nie działa - działa - nie działa - działa... *)502 z resztą...
  19. Ewa, powyżej masz instrukcję. :)
  20. AMIGA, to jest instrukcja Rozi. Ja tylko "ukradłam" od Elisabety i puszczam dalej... ;)
×
×
  • Create New...