Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20344
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. Wydawało mi się, że Tuptuś ( okulary czas zmienić ;)) Misio też rozczulajacy dziadziunio Oczywiście najsłodszy jest Promyczek
  2. On jest dość długi, takie "proporcje jamnika", stąd obciążenie kręgosłupa jest większe, niż u przeciętnego psa, a do tego kręgosłup zdrowy nie jest. Niestety u mnie są schody i nie da się tego problemu "zniwelować"
  3. ależ emocje.... aż ja mam żołądek ściśnięty.... jak dobrze, że nic złego się nie stało... szczerze Ci współczuję takich przeżyć, to kosztuje trochę zdrowia.... i oby się więcej nie powtórzyło
  4. czyli "test na koty" zbędny :) a nawet: szukamy domku z kotem
  5. Zaglądam do Tosi z nadzieją na wieści o TYM domku.... a tu jeszcze poczekać trzeba...
  6. trzymam mocno kciuki za odzew z ogłoszeń
  7. lustro nosa.....hmmmm.... uśmiecham się mając w pamięci natychmiastowe zlizywanie maści z nosa Łatusia (*)
  8. "dylemat" chyba się sam rozwiązał.... pan się więcej nie odzywa, nie zadzwonił, nawet nie odpisał na moją wiadomość. Ponieważ pogoda ostatnio deszczowa, Odiś cały dzień jest w domu, nie na wybiegu, oczywiście ze swobodą biegania w domu i na podwórku. Niestety zaobserwowałam tworzący się (lub odnawiający) problem. Otóż pierwsze kilka schodków Odi biegnie, resztę schodzi powoli.... a po zejściu ze schodów ewidentnie kilka lub kilkanaście kroków kuleje, widać, że go boli
  9. Wybrałam kilka "lepszych" zdjęć Atosa ( takie "robocze" imię dostał w gabinecie wet) i zrobiłam mu ogłoszenie. Jakoś w pracy je robiąc, nie miałam "weny", może potem coś zmienię... https://www.olx.pl/d/oferta/atos-przyjaciel-dla-ciebie-duzy-pies-do-adopcji-CID103-IDRdH6A.html?bs=olx_pro_listing Czekam na wyniki Pikusia, mam nadzieję, że będą lepsze, niż stan jego sierści. Niestety konieczne było "ogolenie" Pikunia, piękny, długowłosy piesio zamiast rudej ma teraz szatę.... czerwoną odmłodniał po "fryzjerze" dla porównania Pikuś kudłaty (ale zdjęcie sprzed kilku lat, kiedy futro było piękne, a Pikunio zdrowy)
  10. Są wyniki - "wewnętrzny obraz" tego, co widać na pierwszy rzut oka: stan zapalny, zarobaczenie, anemia. Trzustka, nerki, wątroba w porządku, choć tyle.
  11. To bardzo dobry sposób, tylko potrzebna jest druga osoba. U mnie taki sam problem z Odim, też nie lubi zdjęć. W plenerze przypinam smycz do np. drzewa i mówię do psa, wtedy całkiem dobrze zdjęcia wychodzą, w domu Odiś się kuli, gdy widzi, że "czymś w niego celuję", na zdjęciach wychodzi smutas. Tu na zdjęciu Wiktor pomimo niepewnej miny wygląda pięknie!
  12. Przed chwilą odpisałam, że ogłoszenie jest aktualne. Poczekamy na ewentualny telefon, może akurat...
  13. Wydaje mi się, że w Nowej Rudzie były już adopcje i jest ktoś z dogo, może od Jaaga z hoteliku jakiś pies? U niej zamojszczaków sporo. W Holandii mieszka dogomaniak Mariuszpp z żoną Dorotką.... ale to tak jak w Polsce mieszka każda z nas.... nie znamy miejscowości.
  14. Zapisuję sobie wątek Agata. Trudne będą decyzje z nim związane, ogromna odpowiedzialność....
×
×
  • Create New...