Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20356
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. Za tą służbę mamy "zapłatę" w postaci mnóstwa psiej miłości i żadna inna waluta nie jest tak cenna :)
  2. tak, to właściwe miejsce, watek Skarpety od lat jest ten sam, teraz w żałobie, ale funkcjonuje i pomaga
  3. Te niby słabiutkie dziadeczki czasem bywają charakterne, u mnie tak jest z zamojskim Kubusiem - niby ledwie dziadzio chodzi, przesypia większość dnia, ale jak już się obudzi - drżyjcie wszyscy czterołapni ;) Tuptuś wygląda ślicznie i słodko i gdybym Kubusia nie miała, pewnie trudno byłoby mi uwierzyć w "charakterek" staruszka <3 Zdrowia życzę Tuptuniowi i Opiekunce <3
  4. Dlatego nie budzą, boją się uduszenia ;) ;) ;) Moje mają niestety "zegar słoneczny" i budzą wcześnie, w czerwcu jest to nawet po 4 rano, ale ja z kolei "skowronek" jestem, więc czasem (zimą ;)) nawet ja ich budzę ;) :)
  5. Przecudny Krecik, "pluszakowy" słodziak <3 Oby wyniki nie były złe - kciuki zaciśnięte !
  6. Rozczulający, piękny siwy pycholek <3
  7. Jakie cudne fotki !!!! Baj rzeczywiście najprzystojniejszy, mam wrażenie, że z wiekiem coraz bardziej przystojny - przybywa mu widać nie tylko lat, ale i uroku <3 Oby zdrowie mu dopisywało jak najdłużej!!!!
  8. o tak! zwłaszcza "szur, szur o laseczce" ;) baardzo mi się podoba <3
  9. Czarnego podróż za jeden uśmiech ;)
  10. cudnie się Bemolkowi wiedzie...śpiewająco ;) ;) :)
  11. Tysiu, przyłączam się do Twojej modlitwy i z nadzieją czekam. Amik od początku był trudnym psem i pewnie takim już zostanie. Jeżeli zajdzie potrzeba pomocy finansowej - i ja się do niej przyłączę, mam nadzieję, że "kryzys" uda się pokonać i Amik zostanie u tych wspaniałych, wyjątkowych ludzi, którzy pomimo jego "ułomności" wciąż chcą o niego walczyć.
  12. Mam w domu troszkę większego, starszego biszkopta- też gryzie ze strachu i jestem chyba jedyną osobą, której ufa. Jest u mnie od 25 czerwca i dopiero po tak długim czasie mi zaufał. Mam nadzieję, że Pikselek szybciej się otworzy i przestanie się bać, niż "mój" Bezik. Serce się kraje, jak się patrzy na tego przerażonego okruszeczka :( :(
  13. oj tak! Słodko razem wyglądają, młodsza koleżanka pewnie troszkę "odmłodzi" Alfika <3 A ogórki na winogronach - rewelacyjne, coś jak "gruszki na wierzbie" ;) tylko prawdziwe :) U mnie ogórki słońce "wypaliło" :(
  14. Niestety wakacje widać w schroniskach, psów przybywa :( u mnie w domu też na samym początku wakacji przybyło i "utknęło" czworo :( Oby wakacje nie "dotarły" na dogo :( wychudzony, pręgowany, rudy z dredami i niby-agresor... one najbardziej czekają na koniec wakacji...
  15. przyłączam się do kciuków - i za psiaczki, i za kuracjuszkę malagos <3
  16. Potwierdź, proszę na wątku Skarpety im. Talcott :)
  17. Widzę, że u Ciebie tak, jak i u mnie - wszystko dostosowane do psich "wymagań" <3
×
×
  • Create New...