Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20355
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. Salamandra rzeczywiście piękna, ale "deszczowy" Lemonek przepiękny !!! Cudny, taki delikatny i rozczulający <3
  2. Ja też pierwszy raz słyszę, chyba "nowość" jakaś. Ja zupełnie nie zorientowana w tych grupach, ale na olx cały czas ogłaszam i wyróżniam, choć tyle mogę pomóc.
  3. Myślę, że mizernie finanse Pongusia wyglądają, po rozliczeniu z hotelikiem oprócz deklaracji dorzucę się, żeby pokryć minus, żeby agat21 nie musiała pokrywać braku.
  4. Serce Pani Marzenki cudowne a Jej decyzja wspaniała! Po Fenisiu[*] mam nie otwartą nawet paczkę podkładów, chętnie prześlę dla psiej rodzinki :) Oby sytuacja terierka się wyjaśniła i wszystko poszło "w dobrą stronę".
  5. I długo jeszcze tak będzie, że drobne, codzienne czynności będą się kojarzyć z obecnością, a raczej przypominać o braku tej ukochanej istoty.... jak bardzo znam to uczucie.... przytulam! <3
  6. I ja u rudzielca się melduję, przecudny jest! Bardzo podobny do "naszego" Misia, który kilka lat w polu spędził. To umaszczenie jest wyjątkowo ładne i myślę, że domek piesio znajdzie <3
  7. Ja dopiero powoli zaczynam wierzyć w to, co od dwóch dni czytam i napisać nic nie potrafiłam, bo ryczę ze wzruszenia, z radości... Przepraszam Was za mój pesymizm, za utratę wiary, że TEN domek jednak jest gdzieś dla Pongusia... Jest!!! I to tak blisko mnie!!! :) A ja tyle nieprzespanych nocy przepłakałam...dobrze mi tak! Głupia byłam strasznie, ale na swoje usprawiedliwienie mam fakt, że Ponguś skradł moje serce "od pierwszego spojrzenia" zza krat na zdjęciu i chyba za bardzo przeżywałam to czekanie na domek, bałam się o jego zdrowie ( bardziej wyczekiwałam ja, niż sam Ponguś, który się w hoteliku zadomowił ;)) Niestety, nie potrafię "na chłodno"... a Ponguś jest mi tak bliski, że wyrazić nie potrafię. I dlatego Wam wszystkim, dzięki którym ten PONGUSIOWY CUD się dzieje z całego serca DZIĘKUJĘ !!!!
  8. Oj, się cioteczki przyczepiły, bo się na nowoczesnym tańcu nie znają. Ares chłopak może i wiekowy, ale właśnie nowoczesnym tańcem próbuje się odmłodzić, a tu krytyka :)
  9. zaglądam na Zuleczkowy wątek a tu nie tylko dobre wieści, ale i fotki cudne - przyroda bajkowa, Florcia cudna i te dwie koty prawie jak lustrzane odbicia :)
  10. Ja ryczę i tęsknię za każdym, a ten maluch tak się wtulił...ech....naprawdę już sie na DT nie nadaję, coraz gorzej ze mną :( wczoraj wieczorem miałam telefon od "sąsiada" 4 domy dalej, chce oddać sunieczkę, od której ostatnio wyadoptowałam im szczeniaki, teraz jeszcze ją chce oddać.... to nie jest wrażliwy człowiek, dla niego zwierzak nie ma wartości większej, niż korzyść wymierna (tani stróż) a zabicie zwierzaka to jak mrugnięcie okiem ( poluje :( )
  11. Mnie z radości pojawił się uśmiech, a w oczach łezki. Jasne, że była Ci pisana!
  12. Bo to Masiunia "zastępstwo" przysłała <3 Bardzo się ciesze z Twojej decyzji !
  13. Oby Twoje słowa szybko zamieniły się w rzeczywistość !
  14. Jak ja bym chciała mieć taki wynik moczu! ;) Cieszę się, że Promyczek zdrowy ( nerki, znaczy ;))
  15. Czekamy na Alfredowe "chwalenie" z nadzieją, że wieści już tylko dobre będą :)
  16. Warto od czasu do czasu zaglądać na początki - czasem aż trudno uwierzyć, że to ten sam pies...
  17. Podpiszę się pod tym i gdyby była taka potrzeba - pomogę i ja DS Suzi <3
×
×
  • Create New...