Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20355
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. trafne bardzo :) no to się przyznaję, żem ten "plus - lamus" ;) ;) Miłeczek śliczny jest i kochany, dziadzio do przytulania <3
  2. Ależ on kochany, ten "portret pieszczocha" zaraz ukradnę do ogłoszenia <3
  3. Cudowna jest i rozczulająca! Aż łezki w oczach stają, jak się na nią patrzy <3
  4. Po prostu dotarły słuchy do niego, że będzie ostra zima, więc odpowiednie futro trzeba przygotować ;) To prawda, szczęśliwy, przecudny, rozczulający ślepcio <3 i niedługo dodamy nowy przymiotnik: puchaty! ;)
  5. Ona już się doczekała, jest szczęśliwa, tylko my jeszcze czekamy na "więcej"...ona nawet nie wie, że jakieś "więcej szczęścia" istnieje, ale małymi kroczkami też się dowie :)
  6. Miałam nadzieje, że choć "głupi" telefon z zapytaniem o Runo był...taki cudny piesio...ludzie, gdzie jesteście ???
  7. Jestem i ja. Pomyślę nad deklaracją, na pewno pomogę, tylko jeszcze nie wiem, czy stałą, czy jednorazową.
  8. Oby to tylko jesienne "łamanie w kościach" było. Argusiu, trzymaj się dzielnie! Wpłynęło dla Argo 250 zł z bazarku Aldrumki, dziękujemy za pomoc !!! Zaraz zrobię przelew do Murki, której wszyscy dziękujemy za troskliwa opiekę nad naszym kochanym dziadeczkiem <3
  9. Pojechał maluszek w sobotę..... tulił się do mnie bardzo, ale też i do "swoich" ludzi się cieszył..... domek z polecenia, dzieciak będzie sąsiadem "mojego" Kruczka, który trafił do mnie po śmierci obojga właścicieli, a wcześniej bywał u mnie na czas ich wyjazdów. Po pożegnaniu z maluszkiem widzę, że chyba coraz mniej nadaję się na dom tymczasowy :(
  10. Jednak i u piesków się "odkłada" ;) dzisiaj z radością poluzowałam smarkaczowi obróżkę, która była luźno zapięta... no i kosteczki nie wystają :) tylko zdjęcia zrobić się nie da - chyba, że 4 gwoździami łapki się do podłoża przybije ;) ;) Za to na smyczy coraz lepiej chodzi maluszek, kochany jest! Chyba jednak nikomu nie zaginął :( :( to już 3 dni i nikt się nie odezwał pomimo ogłoszeń :( :(
  11. Nie, no , Alfred! Wystarczy! "Norma" na 2021 wykonana! ;) :) Baj też - wynik coraz bliższy ideału - i tak trzymać! <3
  12. Popieram wniosek elik w/s klonowania ;) cudowna adopcja, widziałam na Fb, ależ się małej poszczęściło! <3 Oby i podopiecznym malagos się udało znaleźć cudowne domki!
  13. pamiętam to, bo się uśmiechnęłam czytając ;) :) oj tam ;) patrzyłaś na Timusia, nie zwracałaś uwagi na szczegóły :)
  14. Nawet gdyby nie znalazła domu, to ta buda u Ciebie jest dla niej szczęśliwym domem. Czasem nie da się inaczej niestety :( ale nie traćmy nadziei, może akurat przed zimą Kamuśka cudna znajdzie swojego człowieka, a raczej wspaniały człowiek odnajdzie Kamę <3
  15. Następca Reksia[*] ? <3 Rozczulające zdjęcie... jaki on szczęśliwy !!! Na wspomnienie jego widoku w schronisku jeszcze łzy mi kapią :( Kasiu, tak bardzo dziękuję Ci za to Bonusikowe szczęście !!! <3
  16. Boss jaka piękność. Gdyby nie ta odległość to już bym po nią był. Ale niestety jesteśmy z południa wielkopolski, strasznie daleko Taką wiadomość dostałam na OLX.... zachęciłam do zadzwonienia mimo tej odległości.
  17. Deja vu ? :( :( Komu czarnego pieska? Jakby brat tamtej dwójki :( :(
×
×
  • Create New...