Jump to content
Dogomania

limonka80

Members
  • Posts

    4501
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by limonka80

  1. Obie babulinki, ale widać że Agusia dużo bardziej rześka, jak zerka - oczka bystre :-))
  2. Wyróżniłam przed chwilą Dropsika, Adę i Airę, Argusia już ktoś przede mną wyróżnił. Znajdźcie dom dzieciaki :-))
  3. Jeszcze wielu miesięcznic i rocznic życzę :-))
  4. Obrońca posiadłości przed intruzami Oczywiście zamówię, Czako musi zjeść co najmniej (co najmniej ! ) kilkanaście worków :-))
  5. Jak stado wbiegnie z powrotem na ogród, to nornice dostaną eksmisję :-)) A Czakuś ma jakieś życzenia ? Smaczki, suplementy, coś innego ?
  6. Tak, uznała że co za dużo to niezdrowo :-))
  7. U Misia wszystko dobrze ? Nie pokazywał się ostatnio, a fanki czekają :-))
  8. Widzę że Czakula w formie, tak trzymać :-))
  9. Oby to już był koniec i Agusiowa rana całkiem się zagoiła, babuleńce należy się spokój :-)) Pokąsała techniczkę - waleczna sunia :-))
  10. Gatunek ludzki podupada strasznie ..... Czasem aż się wierzyć nie chce, że może istnieć jednocześnie aż taka kumulacja głupoty, braku wrażliwości i współczucia. O braku poszanowania czasu człowieka który sunię wiózł nawet nie wspomnę. Basiu, może udało by się nazbierać deklaracji dla bieduni..... tylko czy było by gdzieś miejsce ?
  11. Ja dopiero przeczytałam, też w pierwszej chwili mnie zmroziło, ale wiadomo że to ostateczność w przypadku gdyby sunia cierpiała, a nic na to nie wskazuje. Demencja starcza sama w sobie nie jest śmiertelna, pozbawia psa wielu radości dotychczasowego życia, czasem jest źródłem lęku, czasem powoduje zagubienie i dezorientację, ale da się z nią żyć, choć opiekunowi ciężko jest patrzeć jak nasz przyjaciel się zmienia ..... Wiem coś o tym, u naszego Dżekusia demencja zaczęła się około roku temu, postępowała powoli, najpierw były ledwo zauważalne objawy, potem coraz bardziej widoczne .... Wiem że Shila miała badanie histo i wyniki nie napawają optymizmem, ale mimo wszystko mam nadzieję, że jej dezorientacja i niedowidzenie to jednak nic więcej tylko właśnie starość, bo z tym może nacieszyć się jeszcze dobrym życiem które dopiero teraz, po tylu latach jest jej dane .... Bardzo mocno tego Shili życzę - jeszcze choć kilku dobrych lat.....
  12. Gdy będzie kolejna zbiórka na karmę dla psiaków p.Krzysztofa, a ja bym ją przegapiła, to proszę o informację, na pewno się dołożę :-))
  13. Posiwiała, ale teraz jest zdecydowanie w lepszej formie, zadbana, oczy wyleczone, kanapa do dyspozycji -żyć nie umierać. A siwy łepek z połaczeniu z rudymi uszkami tylko dodaje uroku :-))
  14. Cudne zdjęcie, dziękujemy za troskliwą opiekę nad Agusią :-))
  15. Ależ Suvi jest ładna .... robi groźne miny, ale patrząc na nią odruchowo się uśmiecham .... Może to przez tą kozią bródkę :-))
  16. Ja się nie odzywam na wątku, ale kibicuję Lumi - przed chwilą wyróżniłam dwa ogłoszenia które znalazłam, a nie miały wyróżnień https://www.olx.pl/d/oferta/lumi-w-typie-bialego-owczarka-szwajcarskiego-do-adopcji-CID103-IDJVfRs.html#d308994179;promoted i drugie https://www.olx.pl/d/oferta/piekna-lumi-w-typie-owczarka-szwajcarskiego-czeka-na-dom-CID103-IDK0YJV.html#d308994179;promoted pozdrowienia dla Lumi i opiekunek :-))
×
×
  • Create New...