Jump to content
Dogomania

limonka80

Members
  • Posts

    4501
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by limonka80

  1. Świetne wiadomości - dzielny chłopak :-)) Mam nadzieję, że szybko zapomni o operacji, szkoda czasu na chorowanie. A te uszyska to ma cudne :-))
  2. Ja liczę na jakieś uczulenie, może na nici ..... Oby. Ja też proszę, niech to będą lata - i wierzę że będą.
  3. Ten mały pyszczek rozkłada mnie na łopatki :-)) Tobiś jest przecudny ... Widać że jest taki szczęśliwy, uśmiech nie schodzi mu z mordki, tak jak i mnie :-)) Bardzo dziękujemy za te zdjęcia i filmiki, i oczywiście za wspaniałą opiekę. Pod koniec miesiąca wpłacę dla Tobisia na leki albo badania, na to co uznacie za potrzebne. Mocno trzymam kciuki by udało się ustabilizować tarczycę.
  4. Bardzo się cieszę, to dobry znak - że organizm jest silny, skoro potrafi tak szybko się regenerować. Taka przynajmniej jest moja optymistyczna teoria :-)) Gdyby jednak coś , to wiesz ... :-))
  5. Jeśli Pikusia zadowolona to super :-)) A jak się zużyją, to proszę mi przypomnieć że trzeba kasy na nowe. Zgłaszam się na majtkowego sponsora Pikusi :-))
  6. No nie ale pech .... Ale może po prostu Pongusiowi coś zaszkodziło .... zatruł się, jest słaby to się chwieje na łapkach. Mój Dżeki tak ma .... Mocno trzymam kciuki żeby to nie było nic poważnego. I mam nadzieję że wizyta dojdzie jednak do skutku, jeśli to ta właściwa osoba, to choroba Pongusia nie będzie przeszkodą i pokocha go i tak.
  7. Przeczytałam wyżej, że to krokodyl jest i dziurkuje bez ostrzeżenia :-)) Brawo Miś, lubię takie psiaki z charakterkiem.
  8. Bardzo dziękujemy za takie dobre wiadomości. Suni należy się długie, dobre życie. A określenie ,,szabruje cudze miski '' wyjątkowo mi się podoba :-)) Szabruj Shiluniu ile wlezie :-))
  9. O matko, zagroda z azbestu ..... słów brakuje ..... IMoże oprócz suplementu na sierść, jeszcze jakiś prepatat na wzmocnienie by mu się przydał ?Jeśli tak, kupię biedakowi.
  10. Przykro że Runo ciągle bez swojej rodziny ..... Nie mogę tego pojąć - taki cudny pies tyle czasu nie może znaleźć swojego człowieka. Podobne do niego fizycznie Quatro i Czester znalazły domy tak szybko ..... Wierzę jednak że znajdzie się ktoś, kto go pokocha.
  11. Czekamy, bardzo czekamy na dobre wieści.... ale gdyby czymś można było Misia wspomóc, to jestem.
  12. Serce podskakuje, bo Roxi miała to coś, ..... ciężko o suni zapomnieć .....
  13. Trzymaj się Misiu .... Wyczytałam że koszty utrzymania pokrywa fundacja, ale może potrzeba Misiowi czegoś extra na wzmocnienie? Kupiłabym chłopakowi .... Jakoś mi wcześniej umknął ten wątek, ale teraz przeglądając, trafiłam na takie zdjęcie z Roxi ....
  14. Ależ ja właśnie to miałam na myśli - werwa i radość życia jest, a plątanie łap i przysiady to efekty specjalne :-))
  15. Nie umiejętności, ale chęć do tańca się liczy :-))
  16. Tańczący Ares - podoba mi się :-))
  17. Poczekaj, zaczną szczekać :-)) weszli w zmowę i będą cię poganiać, jak będziesz za długo przygotowywać śniadanie :-))
  18. Niedobrze ....tak czekałam na lepsze wieści :-((
  19. Śliczne imię, od razu się uśmiechnęłam do siebie, bo mnie się kojarzy jak babcia mówiła do mnie ,,meine kleine sonne" - moje słoneczko, choć wymowa twarda, ale uczucia dobre i delikatne. Sonia to teraz takie Twoje Słoneczko :-))
×
×
  • Create New...