Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/28/21 in all areas

 1. Mari, właśnie miałam napisać to samo! Jeszcze wątek na dobre nie założony, a tyle ludzi już tu jest i deklaruje pomoc! Nie mam słów podziękowań!! Przez łzy słabo widzę, więc wybacznie ewentulane literówki. Jest szybka reakcja, bo wszyscy czekali na ten wątek. Kto raz zobaczył zdjęcia tego nieszczęśnika czołgającego się po śniegu raczej nie mógł o Biedaku zapomnieć. Bo jak zapomnieć ?
  4 points
 2. Nasz piękny też załapał się na sesję. jest jeszcze ostrożny i lekko wycofany, nawret chyba zadziwiony tą zmianą w życiu. Bardzo mnie chwycił ze serce:)
  3 points
 3. Niezwykłe :) patrząc na zdjęcia pomyślałam "już nie kierownik, a tancerz ".... Maserak.... no powiedzmy, że Maserak jest "prawie" tak przystojny, jak Szaman :)
  3 points
 4. Tutaj akurat były tabletki Dehinel Kot (dla Aurory i Wafla) oraz Milpro dla Szopki. A 3 kotki wystraszone jeszcze, ale dają się głaskać. Najbardziej płochliwy jest kocurek. Jedzą, korzystają z kuwety:)
  3 points
 5. Podrzuciłam znów za 1 zł oba moje ogłoszenia Kamy, niedziela, to może ludzie przeglądają ogłoszenia. Wczoraj zrobiliśmy kolka nowszych zdjęć.
  3 points
 6. Ale dom zadzwonił po Melę!!! Jakby skrojony dla niej. Boję się cokolwiek pisać, bo jeszcze rozmawiamy, ale już czuję, że podam Pani numer Anecik i będą się umawiać na spotkanie. Bardzo proszę, potrzymajcie kciuki, żeby zaiskrzyło między nimi:)
  3 points
 7. Jeśli Grzesiu Olenki pojedzie do DS, co ma nastąpić chyba 3.03. to dam stałą deklarację dla tego biedaka od mojej znajomej Agnieszki - 50,00 zł. Jeśli nie pojedzie, to dam 30,00 zł miesięcznie i oczywiście uwzględnię go w bazarkach. Nie wszystkich, ale w części.
  2 points
 8. Jeśli zrezygnował, o znaczy, że wcale nie był taki extra. A wiem, że zazwyczaj, gdy piesek długo czeka, to dostaje mu się super domek :)
  2 points
 9. Pewnie myślisz o Narwi ;). Kama faktycznie prześliczna. Ja od lat 80, nieustannie kocham ONki :). Dla mnie, to kwintesencja psa, chociaż taka Lerka, też ma swoje zalety :D
  2 points
 10. Noc przespana w połowie. Łatka stale kombinowała, aby spać na kanapie. Co weszła na kanapę to podgryzała, ale Ta konsekwentnie odwoływała ją na legowisko. W poniedziałek mają wizytę w lecznicy weterynaryjnej, aby zachipować Łatkę, Pani zapyta też o sterylizację.
  2 points
 11. Szopka /ładne imię:)/ i trójka kociaków ma szanse na dom trzeba szybko ogłaszać,póki okres adopcyjny dwie kotki.....już sobie wyobrażam przyrost w lecie ...7-8 dodatkowych bidoków Murko bardzo Ci dziękuję,że je przyjełas do siebie:)
  2 points
 12. Kochani napisałam już na wątku Grzesiowym, że transport w sobotę 6.03, będzie łączony więc potrzeba będzie ok 500-600zł, raczej mniej, udało się zebrać 600zł, więc myślę że zamknę już bazarek. Jeśli ktoś by chciał jeszcze się dołożyć, to nadwyżkę przekażę na transport psiaków ze schroniska w Zamościu, które co jakiś czas wyjeżdżają do hoteli.
  2 points
 13. Zacznę kopać w swoich zbiorach,warto wrócić do starych lektur,to fakt.Mlodosc się przypomni,żeby jeszcze chciała wrócić...
  1 point
 14. Mój Boże! Nesiu trzymaj się i nie zadręczaj się!!! Dałaś mu całą swoją miłość, wspaniałą opiekę i troskę. Na niektóre rzeczy po prostu nie mamy wpływu. Ptysiu kochany (*)
  1 point
 15. Nadziejko spokojnie , nie spieszy mi się . Popatrzę jeszcze na te bazarki które masz teraz.
  1 point
 16. Ona wie co robi! Po co wydawać kasę na jakieś glinki, jeśli można wymoczyć się w naturalnej glinie i błocie ;)
  1 point
 17. Witam Dobra Duszki w prawie słoneczny poranek i zapraszam na filiżankę dobrej kawy :)
  1 point
 18. Ktoś w okolicy Chrzanowa robił nam raz wizytę PA, potem tam była adopcja, ale nie mogę skojarzyć jaki koty i skąd był namiar na osobę, ale albo z dogo albo z fb. Będę probówala sobie przypomnieć. A na razie może by na fb napisać?
  1 point
 19. 1 point
 20. Tymczasem Zosia pozdrawia i melduje, że trafiła we wspaniałe Ręce. Rodzina jest nią oczarowana,a kotka pierwszą noc po adopcji spała razem z nimi w łóżku, mocno wtulona w swoich Ludzi :)
  1 point
 21. Szopka wiedziała komu się pokazać, spryciula mała :) Oczywiście melduję swoją gotowość do ogłaszania.
  1 point
 22. Ta trójka u Anecik to "weterani schroniskowi"....Poszukamy domków, najlepszych...Należy im się po tylu latach odsiadki ... Oby tylko ten guz u Szamanka nie był czymś groźnym....
  1 point
 23. Dziękuje Tolu za potwierdzenie. Dziś Borys był na wyjeździe w lesie. Niestety, ma chorobę lokomocyjną. Dwa razy wymiotował w obie strony. Okazało się, że mimo iż w domu jest super zgodny ze wszystkimi psami, to w lesie chciał startować do wszystkich psów od średniego w górę. Trudno było go utrzymać na smyczy. Na ludzi i rowery nie reaguje.
  1 point
 24. Na konto Promyczka wpłynęły poniższe kwoty: 20,00 zł od shoto deklaracja II - 4.02. 30,00 zł od Baltimoore deklaracja II - 8.02. 30,00 zł od siostry elficzkowa deklaracja II - 10.02. Bardzo serdecznie dziękujemy
  1 point
 25. W imieniu Maziego „Kulfona” i moim wszystkich serdecznie pozdrawiamy A tak poza tym, to u Maziego wszystko dobrze i napewno jest szczęśliwy;) mieszka z dwoma koleżankami (jedna znajda a druga jej córka (obie już wysterylizowane)). Po przeprowadzce za miasto, gdzie mają do dyspozycji całe podwórko, stał się trochę psem podwórkowym... nie może usiedzieć w domu, szczególnie w nocy jak tylko usłyszy jakieś dźwięki za oknem. Na dworze mają dużą, pożądaną ocieplaną budą z przedsionkiem i zamontowany panel grzewczy z termostatem (poniżej 14’ nie schodzi). Nie mniej jednak, w domu spędzają sporo
  1 point

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...