Wysłałam przelew.
Ewo właśnie o to mi chodziło - ktoś sumiennie przepracował całe życie a teraz jest postawiony na równi z tymi, którzy nic nie robili.
A gdzie w tym wszystkim sprawiedliwość?
Przepraszam jeżeli się nie zrozumiałyśmy. Pisałam na szybko, słuchając ministra i aż się we mnie gotowało.
Pozdrawiam serdecznie :)