Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 10/22/24 in all areas
-
Małe czarna dostało imię : Nocka (kiedyś miałam na bdt Nockę z Kieleckiego, oby to imię też i tej przyniosło szczęście). Cudem udało mi się zaklepać termin sterylizacji u naszej dr Magdy - czeka się nawet miesiąc, na ten czwartek, Więc psina zostaje na razie u nas. Dziś próba wyprowadzenia na smyczy...wyniosłam ją na rękach z kojca, na trawie tylko leżała. Ale drugie podejście z Tofikiem - sama wyskoczyła z kojca, ale miała za sobą ciągnącą się linkę. Zaczepiała Tofika do zabawy! Jak wzięłam koniec link, to nieruchomiała. Na moje cmoktania podpełzała do nóg...Mój Boże, co to psiątko przeszło! Zaraz przewraca się na plecy, pokazuje brzuszek. Jutro kolejne próby. Do czwartku musi choć trochę to opanować, bo jak będziemy wychodzić na siusiu z domu?3 points
-
3 points
-
Nie trzeba było dopłacać, lubię dodać do zakupów coś słodkiego w ramach fajnej współpracy , ale dziękujemy2 points
-
1 point
-
1 point
-
Pani Aniu kochana, proszę przyjąć wyrazy współczucia1 point
-
Bardzo mi przykro zdecydowanie za szybko odszedł Wspólczuje Pani Ani1 point
-
1 point
-
1 point
-
Przesyłka odebrana ,dziękuję za pyszne dodatki i w związku z tym dosyłam jeszcze dyszkę .Dziekuje1 point
-
1 point
-
Trafiło się Bonuskowi życie jak ślepej kurze ziarno Kasiu, bardzo dziękujemy za wspaniałą opiekę nad nim1 point
-
1 point
-
No i swoje - rzecz jasna1 point
-
Mam fanty dla Mazowszanki, Pochamerki, Nesiowatej i Iwny. Będę sukcesywnie przekazywać.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Słoma w drodze Zapraszamy!1 point
-
Oby się udało innym psiakom1 point
-
Pan dotrzymał słowa i jest wpłata 250 zł.1 point
-
Wiecie ja nigdy tak nie patrzylam na sprawe.Odwrotnie to widze.Ciesze sie ze bedzie dom staly,fajny,zaufany.Gdybym zaczela sie zastanawiac jak pies cierpi to pewnie nie wchodzilabym na psie strony ktore szukaja domow. Moze cos ze mna nie tak ale dla mnie sprawa jest jasna.Pies jedzie z super warunkow do super warunkow.I sie szybko do nich dostosuje tak jak sie dostosowal w dt.A jesli nie ti znowu wroci do super domku.Tak to jest od lat i tak bedzie.1 point
-
No czytam i czytam i taka radocha do serducha się nalewa :)))1 point
-
tzn. rozi, najlepiej jak napiszesz umowe z istotnymi dla Ciebie punktami...ja mam bardzo podstawową umowe która nie każdemu odpowiada, wolałabym nie narzucać, bo to Twoja adopcja ;) Jak w googlu wpiszesz umowa adopcyjna psa wzór- to wyskoczy Ci skoro :) dane tymczasowego opiekuna- to Twoje dane, a adoptującej to wiadome ;) warunki umowe napiszesz ważne dla Ciebie (ja wpisuje podstawy, a niektórzy piszą np. czym karmić, jakie ma mieć szleki, czy inne rzeczy :) Trzymam kciuki nieustannie i kibicuje żeby Ogórek się dobrze i szybko zaaklimatyzował w swoim nowym domu :)1 point