Jump to content
Dogomania

Martello

Members
 • Posts

  204
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Martello's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • Dedicated Rare
 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare

Recent Badges

35

Reputation

 1. Sprawdziłam.jedna puszka wchodzi w drugą. tę z kotkami włozyłam w fioletową(opakuję w folię i papier aby nic się nie uszkodziło i nie porysowało) . zaraz idę do parku to wrzucę do paczkomatu-jak dostanę od Ciebie adres. czy nadać do paczkomatu/czy na Twój adres domowy?
 2. towar spakowany dziękuję za wplate, towar spakowany, czeka na odbior.Parka szczesliwa ze nie zostala rozdzielona;) Zolw bardzo mi sie podoba, meduza-jesli na prezent to chyba bardziej dla dziewczynki;)
 3. dziękuję za wplate, towar spakowany, czeka na odbior.Parka szczesliwa ze nie zostala rozdzielona;) Zolw bardzo mi sie podoba, meduza-jesli na prezent to chyba bardziej dla dziewczynki;)
 4. Dziewczyny, jeśli chodzi o mydełka-to mam kilka kawałków różnych-ale chce zaznaczyć ze to sa małe kawałki-do testów. Nie są to pełnowymiarowe mydełka. Kawałki mydełek są z małych manufaktur- wegańskie,część z olejkami eterycznymi, zawierają w składzie maslo shea,olej rycynowy, z pestek winogron itd. Wsród zwykłych/standardowych zapachów mam też takie, może komus będzie zapach pasowal lub lubi, to mogę malutki zestawik zrobić: lawendowe, leśne-drzewne(drzewo herbaciane, drzewo różane), orientalne(zapach kadzidła indyjskiego,z olejkiem paczuli, miety, pomarańczy) mydełko z olejkiem z dziegcia brzozowego(ma bardzo charakterystyczny silny zapach. Bardzo polecane-jako antyseptyczne,dla problematycznej skóry). Mydełka mogę wysłać listem zwykłym/poleconym lub ewent. do odbioru na Ochocie.
 5. Dziewczyny, jeśli chodzi o mydełka-to mam kilka kawałków różnych-ale chce zaznaczyć ze to sa małe kawałki-do testów. Nie są to pełnowymiarowe mydełka. Kawałki mydełek są z małych manufaktur- wegańskie,część z olejkami eterycznymi, zawierają w składzie maslo shea,olej rycynowy, z pestek winogron itd. Wsród zwykłych/standardowych zapachów mam też takie, może komus będzie zapach pasowal lub lubi, to mogę malutki zestawik zrobić: lawendowe, leśne-drzewne(drzewo herbaciane, drzewo różane), orientalne(zapach kadzidła indyjskiego,z olejkiem paczuli, miety, pomarańczy) mydełko z olejkiem z dziegcia brzozowego(ma bardzo charakterystyczny silny zapach. Bardzo polecane-jako antyseptyczne,dla problematycznej skóry). Mydełka mogę wysłać listem zwykłym/poleconym lub ewent. do odbioru na Ochocie.
 6. zadna z prezentowanych puszek nie ma w środku rdzy itp. srodek fioletowej nie jest idealny. Fioletowa jest ośmiokątna, srednica około 23 cm, wysokośc około 7-8 cm. Jest po cukierkach (cukierki były w papierkach). Czarna- w srodku był zestaw prezentowy-kalendarz, długopisy....Puszka z kotkiem i czerwona są zblizonej wielkości. Średnica 19cm.wysokosc puchy ok 5-6cm.
 7. Tak, ta fioletowa jest największa. Wg mnie jest "bycza". Jesli chodzi o stan fioletowej to....wg mnie OK. zaraz pomierzę.za 2-14zł? nie wiem czy chcesz przechowywać swoje pierniczki czy pierniczki podarować/wysłać na prezent?
×
×
 • Create New...