Jump to content
Dogomania

Martello

Members
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

About Martello

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Martello

  Rozliczony MATERIAŁY czyli raj krawcowych

  Dzis odebrałam przesyłkę, bardzo dziękuję.Materiał śliczny i idealny do tego, do czego planuję go użyć! Zachęcam dogomaniaczki do licytacji pozostałych materiałów! Warto:)
 2. Martello

  Rozliczony MATERIAŁY czyli raj krawcowych

  Poproszę nr 12 w opcji KT i podliczenie.
 3. świetny bazarek, podrzucam:)
 4. Dziekuje bardzo! Pieniazki juz powedrowaly do Maksia:) pozdr serdecznie Cie Ewus
 5. Oleno czy moge zarezerwowac dla os z forum miau nr 27 i 29,plizz.
 6. Ania, ja bym tak wielkiego bazaru nie ogarnęła. Ja przy 20 fantach generuje większy niz Twoje drobniutkie pomyłki przy tym. Wielkie dzięki za świetny bazar! Będę podrzucać i reklamować Cioteczkom;)!
 7. Aniu, już piszę. Chciałam kupić dzbanek w odcieniach niebieskiego, z naczynek rezygnuję- z nr 44 rezygnuję. I chciałam kupić ksiązkę C.Laeckberg + pojemnik pies:) Wielkie dzięki!
 8. jesli juz można to poproszę 11,66 i 41 i czy można byłoby zarezerwowawać na kilka godzin nr 44, 50- chciałam kupić na prezent,i czekam na odp.) Chciałam dopytać jeszcze o kolor spodni(są granatowe?!) z nr 33 i szerokośc w udzie;)
 9. Piękny Maksio liczy na wsparcie. Potrzebuje karmy antyalergicznej! Zapraszam Cioteczki za bazarek.
 10. Dziękuję za odwiedziny na bazarku i niestająco zapraszam:) Terra, przejrzałam zbiory kart i naklejek z piłkarzami. Mam odłożone dla Ciebie-12 kart i 25 naklejki. Postaram się dzis wieczorem wpaść do "Sąsiadki" moze będzie miała te, których ja nie mam;) Z listy podanej przez Ciebie brakuje nam 11 naklejek. Jak doślę Ci 12 kart, to będziesz mieć juz komplet kart. "Do zebrania jest: 96 naklejek z profilami 20 piłkarzy i zdjęciami obrazującymi istotne momenty z historii polskiej piłki nożnej 18 kart kolekcjonerskich". Podaj adres do wysyłki na priv:)
×