Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 02/13/15 in all areas
-
Jeżeli chodzi o mizianie,to nie wiem kto był bardziej miziany - Senior przeze mnie czy ja przez Seniora. Ucieszył się na mój widok (przynajmniej mam nadzieję że nie tylko o smaczki mu chodziło) To jest naprawdę potężny facet Dawał łapę Nawet zapozował1 point
-
1 point
-
Ja też zaglądam i witam innych zaglądających :)1 point
-
Przelałam na konto Marysi 300 zł dla Rudzika celem wyzerowania konta. Proszę o potwierdzenie odbioru :) http://www.dogomania.com/forum/topic/145123-zako%C5%84czony-rozliczam-mega-bazar-z-przetworami-na-bdt/1 point
-
Radzisz sobie bardzo dobrze, ba świetnie. A PW z przypomnieniem o zapłacie zawsze wypada wysłać - może ktoś przeczytał i zapomniał wpłacić, może jeszcze nie przeczytał a może skasował wiadomość przez roztargnienie. Dałam Twój nowy bazarek na wątek reklamowy. Śliczności na tym bazarku.1 point
-
Pięknie :) na pewno będzie mu tam dobrze1 point
-
Jest już nawet sucha karma z 6% dodatkiem pestek z granatu (zapewne odpad z produkcji soku, bo teraz jest boom na sok z granatu ;)). Wszystko, co modne wcześniej czy później robi przynajmniej ładną etykietę karm dla zwierząt ;) Ja tam wolę patriotycznie - jabłka, gruszki, czarne jagody :D1 point
-
W takiej sytuacji napisz pw z pytaniem, kiedy możesz spodziewać się wpłaty. Ponaglaj. Zdarzają się niestety niesolidni użytkownicy, więc najlepiej jest wysyłać fanty po wpłynięciu pieniążków. Każdy to zrozumie. W sytuacji drastycznej taką niesolidną osobę umieszcza się w wątku: http://www.dogomania.com/forum/topic/14133-uwagakto-nie-wp%C5%82aci%C5%82-kto-nie-wys%C5%82a%C5%82-wyja%C5%9Bnienia-i-czarna-lista/ czasem to pomaga ;)1 point
-
Miałam okazję poznać Tyczkę.To wspaniała sunia strasznie potraktowana przez los.Ale już będzie tylko dobrze,dzięki trosce Pani Ewy i czujnym okiem AgiG Oczywiście. Dzięki za okazane serce,bo wszystkie psiaki są nasze.1 point
-
Pamiętacie, jak niedawno było w lesie biało i mnóstwo śniegu? No, to już nie jest. Dzisiaj w lesie panuje prawdziwa wiosna. Śpiewają ptaki, skacze Lerka ;). i - Bliss :) https://www.youtube.com/watch?v=jpPK4xy7jd4&feature=youtu.be1 point
-
Znalazłam moment pomiędzy wetem a obowiązkami domowymi by wysłać zdjęcia, jakie zrobiłam wczoraj w Karpaczu, gdzie zawiozłyśmy weterana Klika. Nacieszcie oczy widokiem radości psa, który po 10 latach schroniska ma swój cudowny dom i mamusię :) zaraz będą na wydarzeniu założonym przez kolejną kobietkę https://www.facebook...e=like&source=11 point
-
Cioteczki żarełko dostałem :D pysznego żarełka duuuużooo :D tak dużo,że kurier się zasapał na schodach, a TZ aż sapnął jak paczuszkę podniósł! Ślicznie dziękuję Dobremu Aniołkowi, który prosi o anonimowość-szanujemy to i dziękujemy za dar serca for me. Później Hopiak fotkę zrobi i żarełka i jak jej się uda, to pokaże jak jem?1 point
-
Ewo, przepraszam bardzo, ale czasem mam taki nawał pracy czy wyjazdów, że nie jestem w stanie wchodzić na dogo codziennie, albo i nawet przez kilka dni z rzędu :( Albo uda mi się wejśc na chwilę i nie zaglądam na wszystkie "moje" wątki. Niestety:( Przelew dzisiaj puszczę. Jakby co, tom podam Ci na pw mój numer telefonu, to w podobnych sytuacjach będziesz mnie mogła "dźgnąć" smsem ;)1 point
-
Tola się myliła, Tola się myliła... ;) :) Włączamy pozytywne myślenie!!!1 point
-
ja zawsze jak zamiatam/myję podłogę/wyciągam pranie z pralki etc przyrzekam sobie ze nigdy więcej nie będę mieć psa w domu,zwlaszcza krótkowłosego i czarnego-:) wszechobecne krótkie,twarde wlosy wbite i walające się grupowo kłębami po parkiecie są mega wkurzające a jednocześnie już mysle, ze kolejnym psem w naszym domu będzie krótkowłosy boston terier....który na ogól bywa czarno-biały;-)1 point
-
Bardzo prosimy o trzymanie kciuków za Milkę w dniu dzisijeszym. Jeśli wizyta w domu Państwa wypadnie pomyślnie, to Milka ma szansę od dzisiaj zamieszkać w nowym domku. Państwo Milkę poznali, pokochali, a co najważniejsze ona pokochała ich od razu, a Pani dostała nawet od niej buziaka. Pod koniec wizyty i spaceru z Państwem koniecznie chciała wsiadać z nimi do samochodu. To zupełnie niespotykane u tej suni. Nie chciałyśmy jednak oddać maleńkiej bez wizyty u Państwa w domu, która odbędzie się dzisiaj. Bardzo się denerwuję, bo Państwo naprawdę stworzeni dla Milki i mam nadzieję, że wizyta u Państwa wypadnie równie pomyślnie, jak wizyta Państwa u Milki...1 point
-
Bazarek w 1/2 dla Erga: http://www.dogomania.com/forum/topic/145561-nasiona-pomidork%C3%B3w-koktailowychdy%C5%84-ozdobnych-i-jadalnejpapryki-ostrej-dla-erga-i-suma/?p=16077046 zapraszam1 point
-
Jestem ze Skarpety im.Talcott, która zdecydowała o wsparciu Tyczuni kwotą 120 złotych. Prosimy o przesłanie konta skarbnikowi - nick: asikowska - oraz o wklejenie w pierwszych postach tej informacji:1 point
-
Trzymam kciuki za Domek dla Elmo. :) Dobrze, że już jesteś, Wiolu. :)1 point
-
Dzieweczki, czy Bella w typie nowofunlanda to z Radys? Ziutka pyta, a ja już się pogubiłam... Szczerze mówiąc, nie przyglądam się zdjęciom zbyt intensywnie, żeby nie oszaleć :(1 point
-
Jesteśmy na dobrej drodze :) Rozmawiałam wczoraj z panią prezes fundacji Happy Animals, przestawiłam sytuację, spotkałam się z pełnym zrozumieniem. Zarząd fundacji jest dwuosobowy, więc decyzja musi być przedyskutowana. Za chwilę wysyłam maila do p. prezes z zapisami w umowie, które chciałabym umieścić i o 19ej mam dzwonić po odpowiedź. Jak już sklecę maila z tymi zapisami - przekleję tutaj. Żeby fundacja była, że się tak wyrażę "bezpieczna" i nie musiała się obwiać, że w razie draki zostanie z psem na głowie (jako strona umowy ponosi takie ryzyko), w umowie musi się znaleźć zapis, że w razie zwrotu z adopcji, adoptujący zrzeknie się psa na... moją rzecz. Przy czym we wczorajszej rozmowie z Papryką padła propozycja - za co bardzo dziękuję - że mogę dopisać w tym punkcie również Pawła. Dobra, szkoda czasu, piszę maila ;)1 point
-
Jak pisałam sama łykałam Aescin przez dłuższy czas ze względu na żylaki. Pięknie się polikwidowały po nim te tzw pajączki ,czyli drobniutkie fioletowe żyłki na nogach. Tak więc jeśli ktoś ma problem z żylakami to polecam. /Jak to się coś przypomni przy okazji pielęgnacji psiaków hi hi hi/ Pozdrowienia dla Sonieczki i reszty gromadki.1 point
-
A może " Franio-psie dziecko walczy z całych sił o swoją sprawność - pomóżmy mu w tej walce "1 point
-
Na szczęście Felka z Bagien pomoże, za jej bardzo dziękuję. Dystans mamy spory do pokonania, bo dom tymczasowy Tyni a gabinet na Rolnej to dwa różne krańce Krakowa. W każdym razie Felka zgarnie mnie w drodze do Tyni, pojedziemy razem i razem odwiedziemy kochaną czarnulkę do domku. Taksówka na takiej długiej trasie byłaby z pewnością droga, a pieniądze są potrzebne na leczenie Tyczki, więc świetnie, że się udało.1 point
-
Zrobiłam dużo zdjęć pokazujących, jak będzie wyglądało życie Klika. On był bardzo zadowolony i wszystkiego ciekawy. :) 10 lat schroniska a teraz wreszcie prawdziwy wspaniały dom!1 point
-
To prawda Aniu:):), dlatego w depresję nie wpadniemy choćby nie wiem co. Na szczęście dużo mamy takich wątków na dogo z happy endem, na pewno o wiele więcej niż tych przez które wszystkiego się odechciewa.1 point
-
To musialas AZ wykonac telefon i poprosic zeby Masza miala cos do picia..? ............................zabraklo mi slow.1 point
-
Ja niestety na bazarku facebookowym nie mogę się doprosić jeszcze dwóch wpłat :( Ale za to na dogomaniackim wszystkie fanty zapłacone i dostarczone. Szczegóły wpłat na wątku bazarku, ale ponieważ jolantina zrezygnowała ze zwrotu kosztów przesyłek przeznaczając tę kwotę dla Ergo, ostatecznie z bazarku uzbierało się 116,30 zł - DZIĘKUJEMY :) Zaokrąglam tę kwotę do 120 zł i dzisiaj przelewam pieniądze na konto AgaG Aga, jak pieniądze wpłyną potwierdź proszę na wątku bazarkowym żeby można było bazarek zamknąć oficjalnie.1 point
-
1 point
-
Oto zdjęcia naszego Frania :D Pani wyraziła zgodę na zamieszczenie jej wizerunku w necie. Dziękujemy Jak zobaczyłam to zdjęcie to gęba uśmiechnęła mi się od ucha do ucha :D Widać, jak maluch pięknie stoi na wszystkich łapinkach !!!! Morduchna kochana :D1 point
-
lelaina, a jakie problemy z sierscią ma piesek? U mojego stwierdzono niedoczynność tarczycy. sierść w tragicznym stanie, mimo suplementacji (biotyna z cynkiem, efa oil, olej z łososia, siemie lniane, drożdze browarniane, kelp, gamollen). Od 2 miesiecy jest na hormonie tarczycy i nie pojawiają sie nowe wyłysienia, stan okrywy sie nie pogarsza co mnie niezmiernie cieszy. Suplementowany jest cały czas. Od 3 tygodni jesteśmy na barfie, chwytam sie wszystkiego aby tylko psiak doszedł do rownowagi. Ostanio wet polecil vetaskin, juz zakupilam, czekam na przesyłkę. a kto polecił Ci ten preparat? Sama jestem zainteresowana, jesli jest skuteczny to zakupię.1 point
-
Jak wchodzę do boksu to podchodzi do krat i daje się głaskać po nosie z pewną niepewnością i narazie tyle albo aż tyle:) Dzisiaj II tura odrobaczenia zakupiona: 2 x 5,5 = 11,00 zł (skan fv jutro wrzucę), pozdrawiamy1 point
-
Zrobiłam teraz chwilę przerwy w swojej pracy i postanowiłam napisać publicznie pewne postanowienie. Może będzie mi łatwiej dotrzymać słowa jak przeczytacie to. Aktualnie nie mam już siły na więcej zwierząt, więc: 1. Nie będę wchodziła na wątki na dogomanii czy wydarzenia na fb bo ani finansowo ani oferując dom tymczasowy nie jestem już w stanie pomóc. Po co czytać o zwierzętach w potrzebie jak nie pomogę a będę się martwić. 2. Jak ktoś ze znajomych będzie mi mówił o biednym psie czy kocie mam uciąć rozmowę. Ta osoba też może pomóc a nie opierać się o mnie. 3. Jak ktoś będzie mi chciał wcisnąć jakieś zwierzę mam odmówić. Często wciskały mi osoby mające więcej czasu, lepsze warunki i sytuację finansową i o wiele mniej zwierząt. 4. Jeśli któryś ze staruszków umrze nie wolno mi brać żadnego w jego miejsce argumentując, że dotąd podołałam to dam jeszcze radę. 5. Jeśli ktoś podrzuci mi zwierzę mam prosić o pomoc fundacje, stowarzyszenia ale nie brać do siebie. 6. Mam dalej ogłaszać do adopcji nabytki z ostatniego półrocza. To jedyna szansa, żeby się nie wykończyć i nie zaniedbać zwierząt. Jeśli złamię jakiś punkt, napiszę o tym i będę się wstydzić.1 point
-
Bazarek otwarty - zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/145242-obro%C5%BCeszelki-smycze-dla-szyd%C5%82owca-i-kielc-czynne-do-402/1 point
-
1 point