Jump to content
Dogomania

tamb

Members
 • Content Count

  7318
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

334 Excellent

3 Followers

About tamb

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Bielsko - Biała/Kraków

Recent Profile Visitors

3215 profile views
 1. Od dzisiaj dostaje środki przeciwbólowe w tabletkach a zastrzyki z antybiotykiem robię sama . W czwartek wizyta u weterynarza. Trochę lżej. Teraz wiem już, że przeżyje. Z każdym dniem jest lepiej. A ma co najmniej 13 lat. W sumie mogłam ją wysterylizować pól roku po wzięciu ze schroniska. Wyleczyłam ją wtedy z ropomacicza i kondycyjnie doszła do dobrej formy. Ale się bałam ze względu na wiek. Liczyłam, że choroba nie wróci a psy mam wykastrowane. Teraz wiem, że ona lepiej by to zniosła a ja nie miałabym tak strasznych kosztów jak teraz i mniej stresów.
 2. Suczka Abi we wtorek będzie mieć operację. Po roku pobytu u mnie powtórzyło się ropomacicze po cieczce. W tym wypadku mimo wieku nie ma wyjścia i po podleczeniu antybiotykiem będzie sterylizowana. Bardzo się o nią boję. Wczoraj miała robione USG, dzisiaj badanie krwi.
 3. Dwa tygodnie temu umarła kotka Mija. Starość i rak. Smutne podsumowanie roku. Kochani, bardzo dziękuję za dotychczasową pomoc. Wsparcie psychiczne zawsze będzie potrzebne ale pomoc finansowa już nie. Zostało 6 psów i 7 kotów. Z tą ilością poradzę sobie. W razie potrzeby, przy jakimś kryzysie i ich chorobach poproszę. Nie mam serca do pilnowania rozliczeń. Wiadomo, koszty są duże ale nie mam głowy do wstawiania potwierdzeń. Wypaliłam się. Będę informować o ich stanie zdrowia, ilości bo wiem, że im kibicujecie i cieszycie się, że mają dom. Nowych nie wezmę bo zaszło dużo zmian życiowych i
 4. Kurcze, oni z jednym z tych psów wracają do Polski. Stopem.
 5. Umarł cichutko w drodze do lecznicy wczoraj rano. Nad ranem było pogorszenie, jechałam go uśpić. Dzień wcześniej przestał jeść. Zostało mi 6 psów i 8 kotów. Oby była dłuższa przerwa w umieraniu. Są stare w większości.
 6. Sytuacja opanowana na miejscu, ludzie się włączyli do pomocy. Dziękuję za rady.
 7. Kogo we Francji, w rejonie Bordeaux można poprosić o pomoc dla 2 psów, które zostały bez opieki? Ktoś z rodziny chwilowo tam przebywa na winobraniu i natknął się na taką sytuację. Chodzi o to, żeby psy nie trafiły do schroniska, w którym zostaną uśpione tylko o jakąś dobrą fundację itp. Dotychczasowi opiekunowie poszli siedzieć na długo. Psy są młode, jeden w typie dalmatyńczyka.
 8. Mój syn tam jest na winobraniu i tego nie wie. Prosił, żeby dowiedzieć się gdzie zgłosić. Bo boi się sam robić alarm, że psy uśpią czy coś.
×
×
 • Create New...