Jump to content
Dogomania

Czy śpisz ze swoim psem w łóżku?


chicken

Recommended Posts

[quote name='Riannei&Garshii']U mnie jedno śpi zawsze, suczka starsza, a piesek nie chce za nic i woli na parapecie...
Szczeniaki po mamie też lubią ze mną spać, także jestem hodowcą śpiącym ze swoim miotem. ;)[/QUOTE]


Nie przejmuj się,ja wyznaję zasadę,że kto jest w stanie sam na łóżko się wdrapać ten tam śpi.Kończy się tak jak u Ciebie :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

Tak,śpię z moją sunią w łóżku.Luna zwykle wybiera miejsce "w nogach". Grzecznie śpi,tylko czasami się rozpycha:evil_lol: Jak jej za ciepło to idzie do siebie albo na płytki.

Link to comment
Share on other sites

Uwielbiam spać z moimi psami :) Sa takie ciepłe i kudłate :)
Taki miałam widok na łózku, kiedy byłam chora na grypę:

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/811/20130108389.jpg/][IMG]http://imageshack.us/scaled/medium/811/20130108389.jpg[/IMG][/URL]

Edited by Lucyja
Link to comment
Share on other sites

hmmm... moje psy na łóżko wchodzą na przytulanki jak je zawołam. Czasem pozwalam wejść jak widzę że ładnie proszą Kryś rano kładzie pysk jak najdalej i patrzy mi głęboko w oczy(w sumie to chce żebyśmy na spacer wyszli ale wtedy przeciągam to najpierw porannym tulaniem) Z drugiej strony Krystek woli spać na własnym posłaniu jak przestaje go głaskać sam schodzi. Może dlatego że to wsiowy burek i za czasów szczenięctwa nikt go do łóżka nie kładł i nie czuje się w nim wcale komfortowo co mi odpowiada.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakonna']nie wiem czy my dwie wystarczymy żeby to normalne było ale witaj w klubie :D ja mojej nie mogę za bardzo do siebie przyciskać bo ona za tym nie przepada :) muszę tak dyskretnie na nią rękę kłaść i po kryjomu wąchać futerko na karku. a żeby były perwersyjnie to za mną śpi mój tż, który sięga przeze mnie i sukę głaszcze :D[/QUOTE]


O tak!! Na łyżeczkę jest najfajniej, zwłaszcza w zimowe wieczory:) Sajan zasypia ze mną na łyżeczkę i w dodatku musi być pod kołdrą, Zara kładzie się w nogach, ale muszą być ugięte w kolanach:D, potem dołącza do nas Tz, który kładzie się na łyżeczkę za mną i tak śpimy:evil_lol:.
P.S. Ja Sajana bardzo mocno przytulam, na co on świetnie sapie, natomiast Zarę wystarczy lekko dotknąć nogą lub czymkolwiek innym i wtedy wydaje z siebie dźwięk typu: "uhmmmm" - serio musielibyście to usłyszeć:diabloti: "uhm... Uhm..."

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='Czekunia'] Zara kładzie się w nogach, ale muszą być ugięte w kolanach:D[/QUOTE]

w ten sposób nogi mi ścierpły do granic możliwości,rano myślałam że takie zgięte pozostaną:evil_lol:

[QUOTE]natomiast Zarę wystarczy lekko dotknąć nogą lub czymkolwiek innym i wtedy wydaje z siebie dźwięk typu: "uhmmmm" - serio musielibyście to usłyszeć:diabloti: "uhm... Uhm..."[/QUOTE]

rozumiem Cię doskonale,taka gadanina jest u nas na porządku...nocnym:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']w ten sposób nogi mi ścierpły do granic możliwości,rano myślałam że takie zgięte pozostaną:evil_lol:[/QUOTE]

Ja w ogóle przez te moje futra śpię czasem tak powyginana, że sama się zastanawiam jak moje ciało to wytrzymuje:D, ale czego nie robi się z miłości do psów...

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='Czekunia']Ja w ogóle przez te moje futra śpię czasem tak powyginana, że sama się zastanawiam jak moje ciało to wytrzymuje:D, ale czego nie robi się z miłości do psów...[/QUOTE]

raz czuję ,że coś mnie gila...a Lunka sobie podgryzała moją stopę...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No jasne, że ze mną śpi;-):loveu:
Najgorzej jak mama lub tata wpadnie do pokoju i zobaczą Zinę na łóżku;-)Ale to nic, jak pójdą to ona znowu wskakuje i razem śpimy aż do rana. No może do tego momentu jak Zinie się nie zachce do "ubikacji";-);)

Link to comment
Share on other sites

mam 2 psy i obydwa spia z nami w lozku pomimo tego ze maja swoje lezanki tuz obok :)
Nie ma w tym absolutnie nic zlego ani niemoralnego. Poza tym przytulic sie do takiego kochanego futerka jest tak przyjemnie. Wyjatkiem jest tylko lato. Staram sie nie wpuszczac psiakow do lozka latem poniewaz juz 2 x znalazlam kleszcze w lozku a tego dziadostwa boje sie przerazliwie.
W lecie od momentu znalezienia kleszczy w lozku zabraniam moim chlopakom spac w lozku dla wlasnego bezpieczenstwa (powod kleszcze) a niestety mieszkamy obok lasu i mamy potezny ogrodek wiec kleszcze pomimo srodkow ochronnych lapia sie czesto naszych psiakow :(

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]Mam 4 psy, ale dwa z nich mieszkają w ogrodzie więc niestety nie mam takiej gromadki w łóżku. Za to mniejsze psy sypiają ze mną co noc, odpuszczają sobie tylko w lecie, kiedy zdradzają mnie i uciekają na płytki ;) Dopóki ktoś nie będzie miał swojego psa i się do niego nie przywiąże pewnie nie będzie rozumiał jak tak można... a jednak :D[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

A ja jestem akurat nie jestem zwolennikiem spania z psem w łóżku i tego nie robię. Pies nie wchodzi na noc do sypialni i nie wynika to wcale z jakiegoś braku miłości z mojej strony do niego, bo uwielbiam mojego psa, ale to akurat jest coś na co się nigdy nie zgodzę. Podobnie wylegiwanie się na kanapie, kiedy ja albo żona nie mamy gdzie usiąść. Pupil pupilem, ale jakieś zasady muszą być.

Link to comment
Share on other sites

A ja jestem monogamistką z powołania - śpię tylko z moim mężem:oops:
Dziecko śpi u siebie, psy u siebie i nawet kot (jak jeszcze był) spał u siebie.
Mam jeszcze kilka innych zasad - np. brak tv w sypialni.
Musi być hierarchia ważności - szczęśliwe małżeństwo to wyspane małżeństwo (czasem niewyspane z powodów innych niż chrapiący współtowarzysze:razz:), szczęśliwe dziecko to samodzielne dziecko a szczęśliwy pies, to pies który zna swoje miejsce w szeregu... o szczęściu kota się nie wypowiadam, bo nie ograniam tematu:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...