Jump to content
Dogomania

Czekunia

Members
 • Content Count

  1538
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Czekunia last won the day on July 31 2014

Czekunia had the most liked content!

Community Reputation

51 Excellent

About Czekunia

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female

Converted

 • Location
  Kalisz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ... Tyle tylko, że to wcale nie "sposób Ryss" ;): http://joemonster.org/art/35035
 2. Z posta, który zacytowałam wcześniej, nic takiego nie wynika - poza Twoimi pretensjami do świata, że ludzie wychodzą na spacer z cieknącymi sukami. Chyba mieszkam w dziwnym mieście, bo psy (samce) mam od ponad 20 lat, suk dookoła pełno, a takich historii w swojej karierze nie mam...
 3. Przyznam szczerze, że w tym wypadku nie rozumiem Twoich pretensji. To co? Ludzie mający suki z cieczką mają z nimi nie wychodzić, a siuśki zbierać do słoika? Przecież to chyba jasne, że to właśnie nie ich wina, że "suka krwawi i sika co kawałek"... Taka natura.
 4. Kup woreczki na psie kupy: http://www.vitolog.pl/pl_PL/p/Etui-kostka-30-szt-worki-woreczki-na-psie-odchody-00530/382?gclid=CISXzdnnvcoCFQQHwwod6YMNbw albo w ostateczności najzwyczajniejsze woreczki śniadaniowe też mogą być. Te papierowe torby to akurat średnio dobre rozwiązanie.
 5. Gojka z całym szacunkiem, ale w takim razie chyba zębów w kiepskim stanie nie widziałaś... ;)
 6. Jest już temat o kagańcach. Po co zakładasz kolejny?
 7. Haha! Dlatego ja swoją 5m sprzedałam :P, bo też czułam, że to nieuczciwe, że jedno futro śmiga na 8m, a drugie ma tylko 5. Bierz Gianta! Faktycznie można psa walnąć w głowę, ale ja go uwielbiam i nie oddałabym za żadne pieniądze!
 8. Na pewno łatwiej byłoby to stwierdzić na żywo niż na filmiku, gdzie wszystko się trzęsie, ale... Nie wydaje Wam się, że psisko, stawiając lewą tylną nogę (przy prawej nie jest to aż tak widoczne), rotuje ją dodatkowo do środka?
 9. Ja przypinam do tego kółka pojemnik z woreczkami na kupy :D.
 10. Kropi124 napisz coś więcej o problemach z końmi, może będę mogła pomóc ;)
 11. ... Bo jeśli któryś z moich psów jest uczulony, taki steryd daje mi czas na dotarcie do weterynarza.
 12. Nie wiem, na ile ta informacja okaże się przydatna (mam nadzieję, że nigdy nie będę musiała tego weryfikować na swoich psach), ale zawsze przed wyjazdem nad morze zaopatruję się w kilka ampułek DEXAVENU. Kilkukrotnie spotkaliśmy na swojej drodze wylegujące się zazwyczaj żmije, ale tfu! tfu! na szczęście psy omijały je szerokim łukiem.
×
×
 • Create New...