Jump to content
Dogomania

Czekunia

Members
 • Content Count

  1,538
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Czekunia last won the day on July 31 2014

Czekunia had the most liked content!

About Czekunia

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female

Converted

 • Location
  Kalisz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ... Tyle tylko, że to wcale nie "sposób Ryss" ;): http://joemonster.org/art/35035
 2. Z posta, który zacytowałam wcześniej, nic takiego nie wynika - poza Twoimi pretensjami do świata, że ludzie wychodzą na spacer z cieknącymi sukami. Chyba mieszkam w dziwnym mieście, bo psy (samce) mam od ponad 20 lat, suk dookoła pełno, a takich historii w swojej karierze nie mam...
 3. Czekunia

  Załatwianie się psa, gdzie to robic?

  Kup woreczki na psie kupy: http://www.vitolog.pl/pl_PL/p/Etui-kostka-30-szt-worki-woreczki-na-psie-odchody-00530/382?gclid=CISXzdnnvcoCFQQHwwod6YMNbw albo w ostateczności najzwyczajniejsze woreczki śniadaniowe też mogą być. Te papierowe torby to akurat średnio dobre rozwiązanie.
 4. Czekunia

  smycze automatyczne

  Never EVER! :D
 5. Czekunia

  Sposób chodzenia

  Na pewno łatwiej byłoby to stwierdzić na żywo niż na filmiku, gdzie wszystko się trzęsie, ale... Nie wydaje Wam się, że psisko, stawiając lewą tylną nogę (przy prawej nie jest to aż tak widoczne), rotuje ją dodatkowo do środka?
 6. Czekunia

  Dwa zastrzelone owczarki...

  Sama sobie odpowiedziałaś na wątpliwości, które zawarłaś w punkcie nr 2. Abstrahując już od tych wszystkich przepychanek, nie uważacie, że gdyby odstrzelenie psów (tych czy jakichkolwiek w znanych nam podobnych przypadkach) było zgodne z prawem, osoba, która to zrobiła, zgłosiłaby ten fakt?
 7. Czekunia

  Dwa zastrzelone owczarki...

  Z tego, co widzę, to jednak nie ja powinnam tam wrócić :D...
 8. Czekunia

  Dwa zastrzelone owczarki...

  Od 8 lat, odkąd mam Sajana, praktycznie codziennie jeżdżę do lasu albo na pola. Ani razu nie byłam świadkiem tego, żeby jakikolwiek pies gonił dziką zwierzynę. Mieszkam w Polsce.
 9. Czekunia

  Dlaczego akurat Royal?

  No i? Ja mam psy od 20 lat, żywione dobrej jakości karmą i gotowanym i również żadne nie miało problemów z wątrobą, nerkami i żołądkiem.
 10. Czekunia

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Ponieważ dawno nic moim pieseczkom nie zamawiałam (jakieś dwa miesiące! :P) przyszedł czas na Superdoga! Dla Sajana: http://superdog.sklep.pl/pl/p/Moro/88 Dla Zarki: http://superdog.sklep.pl/pl/p/Osiolki-w-rozu/190 Mam nadzieję, że nie będę musiała długo czekać :).
 11. Czekunia

  kaganiec

  Plastikowe trixie mają zabudowane dno:
 12. Czekunia

  Problemy z kulawizną u młodego psa

  Pewnie zadam z pozoru głupkowate pytanie, ale jak wyglądają pazury Twojego psa?
 13. Zgadzam się. Powiem więcej: nie znam Twojego psa w ogóle, tak jak i reszta użytkowników tego forum. Dlatego też, chociażby nie wiem jak rady, które tu otrzymałaś, były trafne i wartościowe, nie zastąpią spotkania z kimś doświadczonym w cztery oczy.
 14. A mnie zawsze bawi jak ktoś niby znika z dogo, po czym wraca jak bumerang, zapewne wezwany przez innych :D jak tylko zaczyna się pojazd po a_niusi :D i jeszcze do tego nie ma nic mądrego do powiedzenia.
 15. Ostatni akapit ma szczególnie ważne znaczenie. Wsadzić psa do auta i puścić w pole, niech chula i goni wszystko, co żywe - może i owszem jest "łatwiejsze" niż praca na placu z Onkiem. Natomiast już umiejętność kontrolowania tego psa w polu super hiper łatwa nie jest. Gdyby tak było, na stronach internetowych nie roiłoby się od wyżłów do adopcji, bo ludzie wychodząc z takiego właśnie założenia pt. "Puszczę to się sam wybiega" sami strzelają sobie w stopę... Dlatego też wg mnie nie powinno się stosować takich porównań. Przecież pies to nie gotowy produkt z określonym zbiorem cech i zachowań i w każdej rasie znajdą się egzemplarze łatwiejsze i trudniejsze. Plus ten sam pies dla jednej osoby będzie mega trudnym przypadkiem, a dla innej - bułką z masłem.
×