Jump to content
Dogomania

Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków


Recommended Posts

Dnia 2.11.2021 o 08:45, mari23 napisał:

Mam z tym problem i dużo "zamieszania" ale tym razem się udało 🙂

Dzisiaj leje i wieje, więc sprzątanie w domu, nie na podwórku, wyszły tylko na schody (zadaszone) i " w tył zwrot" jak na komendę. 

764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...
Trzymajcie sie mocno mocno sciskam przytulam  z modlitwa
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2021 o 08:59, elik napisał:

Tinusia jest przesłodka, kochana, troskliwa. Wzór psich cnót.

Raczej kawał łobuziaka 😉 gryzie posłanka, wyciąga na środek i zostawia. Miluś bardzo często natrafiając na wywleczone np. do przedpokoju posłanko - kładzie się, nie widzi, że to akurat przejście do kuchni - jest posłanko, to leżę 😉😉😉  Milusiek ostatnio ma problemy z orientacją, wracając z podwórka "szuka" drogi do schodów, a dotąd trafiał bezbłędnie, kiedy go wołam - też nasłuchuje i kręci się trochę, zanim "złapie azymut".

Wczoraj wieczorem Kubuś miał drugi "atak" - znów leżał drżąc i nie mogąc się ruszyć - teraz już byłam spokojniejsza, bo wiem, że to od kręgosłupa. Dzisiaj już chodzi jak zawsze. Kiedy tylko widzę, że idzie w stronę schodów - znoszę go na dół, ale czasem on wraca i znów schodzi, zanim dobiegnę, już jest na dole. Niedobre te moje schody dla staruszków 😞 😞

Od jutra jestem sama z domem i całą gromadką, mąż idzie do szpitala 😞 zły czas jakiś przyszedł... 😞 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2021 o 15:34, malagos napisał:

Marysieńko, przytulam, ślę dobre fluidy 😞 gdybym mogła ci jakoś pomóc, Kochana!...

 

Dnia 4.11.2021 o 15:36, konfirm31 napisał:

Dużo siły, Mari. Myślę o Tobie

 

 

Dnia 4.11.2021 o 15:37, Nesiowata napisał:

Trzymaj się kobieto wszelkimi siłami.

 

Dnia 4.11.2021 o 16:07, Tola napisał:

Ode mnie też cieplutkie myśli, dużo siły Maryś serce-ruchomy-obrazek-0840.gif

 

Dziękuję Wam z całego serca !!! Od razu mi jakoś raźniej ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2021 o 14:45, mari23 napisał:

Raczej kawał łobuziaka 😉 gryzie posłanka, wyciąga na środek i zostawia. Miluś bardzo często natrafiając na wywleczone np. do przedpokoju posłanko - kładzie się, nie widzi, że to akurat przejście do kuchni - jest posłanko, to leżę 😉😉😉  Milusiek ostatnio ma problemy z orientacją, wracając z podwórka "szuka" drogi do schodów, a dotąd trafiał bezbłędnie, kiedy go wołam - też nasłuchuje i kręci się trochę, zanim "złapie azymut".

Wczoraj wieczorem Kubuś miał drugi "atak" - znów leżał drżąc i nie mogąc się ruszyć - teraz już byłam spokojniejsza, bo wiem, że to od kręgosłupa. Dzisiaj już chodzi jak zawsze. Kiedy tylko widzę, że idzie w stronę schodów - znoszę go na dół, ale czasem on wraca i znów schodzi, zanim dobiegnę, już jest na dole. Niedobre te moje schody dla staruszków 😞 😞

Od jutra jestem sama z domem i całą gromadką, mąż idzie do szpitala 😞 zły czas jakiś przyszedł... 😞 😞

764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...
Przytulam i modle za wszystko
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2021 o 14:45, mari23 napisał:

Od jutra jestem sama z domem i całą gromadką, mąż idzie do szpitala 😞 zły czas jakiś przyszedł... 😞 😞

Czasem tak jest, że przez jakiś czas mamy ciągle pod górkę. Niech ta Twoja górka będzie jak najmniejsza i najmniej stroma.  Dużo siły Ci życzę i niech znajdzie się ktoś, kto Ci pomoże. Myślami jesteśmy z Tobą Marysiu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.11.2020 o 20:35, maarit napisał:

Łatuś

 

IMG-20201110-WA0019.jpg

IMG-20201110-WA0018.jpg

Łatuś (*) to już rok bez niego 😞 😞 😞 😞

Dnia 13.11.2020 o 15:58, maarit napisał:

Łatuś pobiegł za Miśkiem... 

Czy czas leczy rany? rok..... a boli wciąż tak samo 😞 

Dnia 13.11.2020 o 21:42, mari23 napisał:

dzisiaj o 5 rano Łatuś pobiegł za Tęczowy Most 😞 😞

Nic go już nie boli.

Anioł w ciele psa, z jednym skrzydłem, którego nie do latania, a do merdania pełnego miłości używał

najcudowniejszy pies, jakiego dane mi było kochać, on kochał wszystkich - ludzi i psy

PIC_0165.JPG

 

Dnia 14.11.2020 o 19:09, maarit napisał:

To żeby zakończyć ten smutny rozdział wkleję tutaj fotę mojego rudzielca, bo nie mam swojego wątku.

Michu.jpg

(01.2006-12.11.2020)

i Misiowa rocznica smutna 😞 😞

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zagladam życząc dobrego dnia!

Ja i Tomek śmiejemy się, że trwamy w czasie oczekiwania - wnuczka się nie spieszy z przyjściem na świat, więc może to będzie dziś?... 14 listopada urodziła się moja Mama, i to 3 dni po odzyskaniu przez Polskę niepodległości w 1918 roku 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.11.2021 o 08:55, malagos napisał:

Zagladam życząc dobrego dnia!

Ja i Tomek śmiejemy się, że trwamy w czasie oczekiwania - wnuczka się nie spieszy z przyjściem na świat, więc może to będzie dziś?... 14 listopada urodziła się moja Mama, i to 3 dni po odzyskaniu przez Polskę niepodległości w 1918 roku 🙂

Trzymamy moco mocno za wzzystko 
 
i modlmy ludeczkowe modlmy o spokojne zycie
aby nie bylo jakiejs ...wojny  bo to co sie dzieje i u nas i na swiecie..to koszmar wiekszy kazdego dnia
 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.11.2021 o 08:55, malagos napisał:

Zagladam życząc dobrego dnia!

Ja i Tomek śmiejemy się, że trwamy w czasie oczekiwania - wnuczka się nie spieszy z przyjściem na świat, więc może to będzie dziś?... 14 listopada urodziła się moja Mama, i to 3 dni po odzyskaniu przez Polskę niepodległości w 1918 roku 🙂

No i się stało - mamy śliczną wnuczkę Laurkę, 10 punktów na początek życia 🙂 urodziła się w nocy, 14 listopada.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...