Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

[quote name='Aleks89']Jestem osom awesom i chromosom :diabloti:[/QUOTE]

:roflt:
padłam :diabloti:


dzień dobry Pracy! Nie wiem jak ja ten dzień dzisiaj przetrwam...:shake:
Idę walczyć o swoje stanowisko z zarządem. Muszę im udowodnić, że jestem niezbędna i beze mnie ta firma padnie i zzbankrutuje (goowno prawda :eviltong: i wszyscy o tym wiedzą) co w efekcie jest mega upokarzające. Ale przy tym co się teraz dzieje na rynku pracy, to bede musiała jakoś to przetrwać :-(
Chociaż mam ochotę *******nąc teczuszką w obrzydliwy ryj Pana prezesa, który nie ma pojęcia czym ja się zajmuje, gdyż ponieważ ma jakże stosowne wykształcenie do wykonywanego zawodu-bibliotekoznawcy :roll:

sory Amber za oftopa, ale od rana musiałam gdzies się wyżalić :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']:roflt:
padłam :diabloti:


dzień dobry Pracy! Nie wiem jak ja ten dzień dzisiaj przetrwam...:shake:
Idę walczyć o swoje stanowisko z zarządem. Muszę im udowodnić, że jestem niezbędna i beze mnie ta firma padnie i zzbankrutuje (goowno prawda :eviltong: i wszyscy o tym wiedzą) co w efekcie jest mega upokarzające. Ale przy tym co się teraz dzieje na rynku pracy, to bede musiała jakoś to przetrwać :-(
Chociaż mam ochotę *******nąc teczuszką w obrzydliwy ryj Pana prezesa, który nie ma pojęcia czym ja się zajmuje, gdyż ponieważ ma jakże stosowne wykształcenie do wykonywanego zawodu-bibliotekoznawcy :roll:

sory Amber za oftopa, ale od rana musiałam gdzies się wyżalić :eviltong:[/QUOTE]


ja z zawodu jestem ekhmmmm...magistrem etnologii o specjlanosci antropologia społeczna :shiny::shiny:ach te błedy młodosci;)

asiak_kasia,łaczę sie z Tobą w bólu:diabloti:, moj szef skonczyl pewnie w porywach jakies technikum zaoczne,jest ode mnie rok mlodszy, jakies milion razy bogatszy, zaje..fajne ciasteczko z niego i tylko dlatego pracuje u niego 9 rok liczac te jego stosy pieniedzy

i przez te 9 lat caly czas sie zastanawiam
jakim cudem zostalam specjalistą od rozliczen:megagrin:moja matematyczka padlaby trupem,toz moja najwyższa notą z matematyki było 3=

nadmieniam ze moja kariera z pościelą nic wspolnego nie miala, gdyby komus sie nasunela taka mysl:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzodzo']ja z zawodu jestem ekhmmmm...magistrem etnologii o specjlanosci antropologia społeczna :shiny::shiny:ach te błedy młodosci;)

asiak_kasia,łaczę sie z Tobą w bólu:diabloti:, moj szef skonczyl pewnie w porywach jakies technikum zaoczne,jest ode mnie rok mlodszy, jakies milion razy bogatszy,[B] zaje..fajne ciasteczko z niego[/B] i tylko dlatego pracuje u niego 9 rok liczac te jego stosy pieniedzy

i przez te 9 lat caly czas sie zastanawiam
jakim cudem zostalam specjalistą od rozliczen:megagrin:moja matematyczka padlaby trupem,toz moja najwyższa notą z matematyki było 3=

nadmieniam ze moja kariera z pościelą nic wspolnego nie miala, gdyby komus sie nasunela taka mysl:razz:[/QUOTE]


no to chociaż tyle dobrego, że przystojny. Ten mój urodą ani inteligencją nie grzeszy, ale ma tatusia na stanowisku, wiec syńcio tez pracuje jako prezio. Jest na etapie kryzysu wieku średniego, i wielkie restrukturyzacje mu się marzą, kładzie firmę sukcesywnie od 3 lat, ale nikt mu nie podskoczy, bo tacy, co próbowali, marnie skończyli... :roll:

btw ja pracuje jako specjalista ds. rozliczeń i analiz, w firmie z branży IT, i bądźmy szczerzy-sama nie wiem jak tu trafiłam :eviltong:

a tymczasem idę się płaszczyć :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']no to chociaż tyle dobrego, że przystojny. Ten mój urodą ani inteligencją nie grzeszy, ale ma tatusia na stanowisku, wiec syńcio tez pracuje jako prezio. Jest na etapie kryzysu wieku średniego, i wielkie restrukturyzacje mu się marzą, kładzie firmę sukcesywnie od 3 lat, ale nikt mu nie podskoczy, bo tacy, co próbowali, marnie skończyli... :roll:

btw ja pracuje jako specjalista ds. rozliczeń i analiz, w firmie z branży IT, i bądźmy szczerzy-sama nie wiem jak tu trafiłam :eviltong:

a tymczasem idę się płaszczyć :multi:[/QUOTE]

heh ja w podobnej branży;)
No moj ma jeszcze ten plus ze jest psiarzem, ma weimara i zawsze se o pieskach i o dzieciach pogadamy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzodzo']ja z zawodu jestem ekhmmmm...magistrem etnologii o specjlanosci antropologia społeczna :shiny::shiny:ach te błedy młodosci;)

asiak_kasia,łaczę sie z Tobą w bólu:diabloti:, moj szef skonczyl pewnie w porywach jakies technikum zaoczne,jest ode mnie rok mlodszy, jakies milion razy bogatszy, zaje..fajne ciasteczko z niego i tylko dlatego pracuje u niego 9 rok liczac te jego stosy pieniedzy

i przez te 9 lat caly czas sie zastanawiam
jakim cudem zostalam specjalistą od rozliczen:megagrin:moja matematyczka padlaby trupem,toz moja najwyższa notą z matematyki było 3=

[B]nadmieniam ze moja kariera z pościelą nic wspolnego nie miala, gdyby komus sie nasunela taka mysl:razz:[/B][/QUOTE]

jasne:diabloti:jak ciasteczko to w żadnym wypadku:evil_lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzodzo']heh ja w podobnej branży;)
No moj ma jeszcze ten plus ze jest psiarzem, ma weimara i zawsze se o pieskach i o dzieciach pogadamy;)[/QUOTE]

ja już kilka branży zaliczyłam, chociaż najlepiej to mi się w śmieciach pracowało. Siedziałam w dziale wywozów i organizowałam, nadzorowałam, rozliczałam wywóz śmieci w firmie komunalnej w p-n. To była zajebista robota, dobrze mi się pracowało, ale szef prywatny "przedsiębiorca" cała ekipę zatrudniał na zasadzie umowy zlecenia-za jakies grosze, a reszta pod stołem.
I co z tego, że kasa była dobra, jak w razie "wu" nie miałam zadnego zabezpieczenia?
Musiałam się z nimi pożegnać, chociaż z cięzkim sercem. Dłużej na pół "czarno" się nie dało robić. Szczególnie, że mi się wtedy zbliżał szpital- i zabieg.

Kurde z tą robotą w Polsce, to najlepiej na swoim, harować na siebie. Wszelakie prace w korporacjach, i u innych, to taki cienki lód :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']
Kurde z tą robotą w Polsce, to najlepiej na swoim, harować na siebie. Wszelakie prace w korporacjach, i u innych, to taki cienki lód :roll:[/QUOTE]

I do tego caly czas zmierzam,[B]pracowac na swoim[/B]-tylko ja jestem tak leniwa z natury, ze strasznie nie chce mi sie:evil_lol:podjąc jakichs krokow w tym kierunku, jak juz dostane kiedys kopa w dupe i wylecę z mojego zasiedzialego biurowego krzeselka to moze mi sie zachce

moj Tz otworzyl wlasnie druga firme i jak patrze jak zaiwania calymi dniami,stres, szukanie klientow, problemy to doceniam to moja ciepła posadke i odsiadywane "dupogodziny":cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ladnie Jarkowi w niebieskim !!! Sprawia wrazenie jakby byl calkiem normalny !
Chcialam zapytac czy pstrykasz Tamronem , z tego co pamietam mialas chyba jasny , tak?
Musze kupic jakis szeroki kat jasny , ale mierzylam T i jakis do dupy mi sie wydal .
Stalki mi calkiem nie podchodza , mialam 50 1.8i jak dla mnie lipa , pewnie nie umialam sie posluzyc :), chyba , ze 85 , probowalas kiedys ? Z 1.8 ?

Link to comment
Share on other sites

No chyba nie :evil_lol:

Ja nie mam fesja, tj mam ale nie używam, więc nie kłopocz się z zaproszeniem. I tak bym nie potrafiła go przyjąć :evil_lol:

Ale tak, Mark Z. ze swoja bandą już się cieszy na nowe konto :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']No chyba nie :evil_lol:

Ja nie mam fesja, tj mam ale nie używam, więc nie kłopocz się z zaproszeniem. I tak bym nie potrafiła go przyjąć :evil_lol:

Ale tak, Mark Z. ze swoja bandą już się cieszy na nowe konto :lol:[/QUOTE]

Łe tam ja konto i tak miałam-nieuzywane-raz na ruski rok co kliknęłam, albo udostepniłam, jak sprzedawalismy. A tak lezało odłogiem. :eviltong:

więcej psów nie poznaje z znajomych Oleczka czy Rinusiowej mam nadzieje, że teraz bede na bieząco z aferkami poza dogomanią :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...