Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

[quote name='dzodzo']pracuje na pelny etat i mam psa i kota i bachorka-powinnam miec na głowie TOZ,TPD i pare dogo-aktywistek:evil_lol:

koty sa super;)duzo bardziej samoobslugowe niz psy,chociaz moj syjam drze ryja niemiłosiernie ale jest taki sliczny;)[/QUOTE]

O i kolejny powód by nie mieć kota... Mój rudy też wiecznie łazi i gada... a jak go zostawiają samego w pokoju to drze się jak debil :shake::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']O i kolejny powód by nie mieć kota... Mój rudy też wiecznie łazi i gada... a jak go zostawiają samego w pokoju to drze się jak debil :shake::evil_lol:[/QUOTE]

polecam MCO, nie odzywają się praktycznie wcale ;) nasza kota zaczęła miauczeć jakoś jak miała rok, czyli niedawno

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']Nie chce kota ze względu na łażenie po meblach i wspinanie się na zasłony, zabiłabym go cyba za to :diabloti:[/QUOTE]

Znam kota nie łażącego po meblach, a firanki chyba w życiu by mu nie przyszły do głowy, więc to chyba zależy od egzemplarza ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Znam kota nie łażącego po meblach, a firanki chyba w życiu by mu nie przyszły do głowy, więc to chyba zależy od egzemplarza ;)[/QUOTE]

no Zapewne :) znajomej kot łazi już po zasłonach a ma ze 3 miesiące...no ale mebli bym nie zdzierżyła :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']Nie chce kota ze względu na łażenie po meblach i wspinanie się na zasłony, zabiłabym go cyba za to :diabloti:[/QUOTE]

eeee moj nigdy sie nie wspiał na zaslonki

[QUOTE]polecam MCO, nie odzywają się praktycznie wcale ;-) nasza kota zaczęła miauczeć jakoś jak miała rok, czyli niedawno [/QUOTE]

chcialabym,. chciala, moze kiedys se kupie MCO-taki koto-pies;)

marzylam o syjamie, mam od 10 lat syjama-tylko to takie rozdarte jest jak cholera wlasnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Lepiej mi powspółczujcie trochę bo siedzę w biurze, a w środku jest jakieś +60 stopni :loveu:[/QUOTE]

nie rozpływasz się jeszcze po podłodze? :diabloti:
mi za to jest już za zimno z tą klimą, a nie mogę wyłączyć bo reszcie jest gorąco :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie mam co palić i nawet podjęłam próbę wyjścia do kiosku... Zawróciłam do budynku po kilku metrach. Na dworze jest jeszcze goręcej niż w środku... Taki papieros nie ma sensu. Chyba tylko, żeby zejść na zawał albo wylew od razu :lol:

[QUOTE][COLOR=#000000]nudne to jest robienie na drutach i [B]gotowanie obiadów[/B] [/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][/QUOTE]
Gotowanie akurat jest boskie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Ja tez mam klimę, ale tu się chmury zbierają i jest jakies 26 stopni, wiec całkiem nieźle dzisiaj :cool3: Mam problem, bo fajeczki mi się skonczyły, mam na przeciwko kiosk, ale w portfelu tylko 100zł i pani w kiosku mi nie wyda :placz:
Nie mam co palić :shake:[/QUOTE]

u mnie ze 40 +w sloncu, ale zaraz koncze robote,wsiadam do mojego klimatyzownego auteczka i spadam na moja cudowna prawie-wioche ,gdzie mnie zeżra komary

Link to comment
Share on other sites

Ja tyż mam klimę w samochodzie, ale ona przy takiej pogodzie zaczyna dobrze działać po ok. 20 min. A 20 min. to ja po centrum nie jeżdżę. Więc jak już trochę jest chłodniej to muszę wysiąść i zabawa zaczyna się od nowa.

Od przyszłego tyg. ma być chłodniej. I padać deszcz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Ja tyż mam klimę w samochodzie, ale ona przy takiej pogodzie zaczyna dobrze działać po ok. 20 min. A 20 min. to ja po centrum nie jeżdżę. Więc jak już trochę jest chłodniej to muszę wysiąść i zabawa zaczyna się od nowa.

Od przyszłego tyg. ma być chłodniej. I padać deszcz :diabloti:[/QUOTE]

u nad od dzisiaj ma padać :eviltong: także super na jutrzejsze latające talerze :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Ja tyż mam klimę w samochodzie, ale ona przy takiej pogodzie zaczyna dobrze działać po ok. 20 min. A 20 min. to ja po centrum nie jeżdżę. Więc jak już trochę jest chłodniej to muszę wysiąść i zabawa zaczyna się od nowa.

Od przyszłego tyg. ma być chłodniej. I padać deszcz :diabloti:[/QUOTE]

ja 30 minut do domu jade w sumie-wybudowali mi obwodnice i wreszcei mam rzut beretem do biura, w sumie schladza dośc szybko w aucie, za to zima masakara-zanim sie nagrzeje w tym wielkim autobusie to do pracy dojeżdzam...

zawsze narzekam na upaly ale w tym roku nie bede, nie bede, nie bede:evil_lol:po takiej dlugiej zimie niech bedzie nawet i +50

milego weekendu wszystkim:multi:

Link to comment
Share on other sites

Ja zawsze lubiłam upały... Aż nie zaczęłam pracować w mieście :lol:

Z klimą poza tym trzeba uważać. Akurat teraz jeżdżę samochodem w którym chodzi gorzej, ale w drugim wiało tak, że łeb urywało. A wiadomo, że jak człowiekowi gorąco to nie myśli o zdrowiu tylko ustawia na fulla zadowolony. A potem się leczy chore zatoki albo i gorzej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']polecam MCO, nie odzywają się praktycznie wcale ;) nasza kota zaczęła miauczeć jakoś jak miała rok, czyli niedawno[/QUOTE]

MCO? Nie wiem co to... Ja chcę kiedyś, kiedyś mine coona... :loveu: Ale nie wiem czy po rudym mi się nie odechce bo to co on wywija to już ludzkie pojęcie przechodzi :roll: i najgorsze jest to, że już nie ma jaj a nadal wywija :shake:

Jak chcecie komuś współczuć to mi bo o 15:00 idę do roboty i przed 21 nie wrócę a za oknem słońce i będę musiała w nim siedzieć... jeszcze muszę się lekko odstawić :shake::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][COLOR=#000000]Jak chcecie komuś współczuć to mi bo o 15:00 idę do roboty i przed 21 nie wrócę a za oknem słońce i będę musiała w nim siedzieć... [B]jeszcze muszę się lekko odstawić[/B] [/COLOR]:shake::evil_lol:[/QUOTE]
To już chyba wiem co to za robota :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...