Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

a ja dopiero dotarłam do domu, i nie wiem gdzie te obiecane burze-bo słonko cieplutko i się nie zanosi. Jak juto pierdylnie, to bedziemy na cytadele kajakami płynąć :eviltong:

A tym czasem wyciągnęłam Poli kolce, bo dawno nie bylismy w mieście, musze się przygotować. I pies mi schudł, bo musze jedną czesc wyciągać, bo za luźna :shake:

Bedzie lans w za dużym kagancu i podrdzewiałych kolcach :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']a ja dopiero dotarłam do domu, i nie wiem gdzie te obiecane burze-bo słonko cieplutko i się nie zanosi. Jak juto pierdylnie, to bedziemy na cytadele kajakami płynąć :eviltong:

A tym czasem wyciągnęłam Poli kolce, bo dawno nie bylismy w mieście, musze się przygotować. I pies mi schudł, bo musze jedną czesc wyciągać, bo za luźna :shake:

Bedzie lans w za dużym kagancu i podrdzewiałych kolcach :evil_lol:[/QUOTE]

ty może ja wezmę świniego fizjologa? Albo mam taki jakiś jak na owczara wielgachny nieużywany :diabloti:

Dopiero wróciłam... zgrywam fotki i robota czeka <3

Link to comment
Share on other sites

Ha! Miałam dziś ofertę krycia... Tj Jari nie ja (choć ja pośrednio pewnie :evil_lol:). U panów z ławeczki, na których się natykam wychodząc z klatki dziś był jakiś nowy pan z zresztą bardzo ładną, młoda suką... bandoga. Wyglądała jak wysoki pit, piaskowo biała z uszami oberżniętymi przy samej głowie... widocznie pan jest miłośnikiem kopiowania, a na dodatek "break all the rules!" :eviltong: Nie wiem czy na mnie nie czekał specjalnie bo od razu zaczął "ooooo jakiego ma pani ładnego psa, moja to suka, może jakiś seksik, ona mi wyje nocami" XD itp. powiedziałam "hehe" i poszłam dalej, ale wracając znowu to samo no to się zaczęłam produkować, że ZkwP, że licencja, że nie wolno (choć Jariemu wolno akurat :evil_lol:) no i, że NIE. Pan był mocno niepocieszony. Raz brakiem seksu, a dwa, że nie dałam mu nr telefonu :eviltong:

A na serio wyobraziłam sobie szczeniaki po Jarim i suce bandoga... Ja jestem dobrym człowiekiem, nie chce zagłady świata :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Ha! Miałam dziś ofertę krycia... Tj Jari nie ja (choć ja pośrednio pewnie :evil_lol:). U panów z ławeczki, na których się natykam wychodząc z klatki dziś był jakiś nowy pan z zresztą bardzo ładną, młoda suką... bandoga. Wyglądała jak wysoki pit, piaskowo biała z uszami oberżniętymi przy samej głowie... widocznie pan jest miłośnikiem kopiowania, a na dodatek "break all the rules!" :eviltong: Nie wiem czy na mnie nie czekał specjalnie bo od razu zaczął "ooooo jakiego ma pani ładnego psa, moja to suka, może jakiś seksik, ona mi wyje nocami" XD itp. powiedziałam "hehe" i poszłam dalej, ale wracając znowu to samo no to się zaczęłam produkować, że ZkwP, że licencja, że nie wolno (choć Jariemu wolno akurat :evil_lol:) no i, że NIE. Pan był mocno niepocieszony. Raz brakiem seksu, a dwa, że nie dałam mu nr telefonu :eviltong:

[B]A na serio wyobraziłam sobie szczeniaki po Jarim i suce bandoga... Ja jestem dobrym człowiekiem, nie chce zagłady świata[/B] :evil_lol:[/QUOTE]

to mogło by być coś pięknego :loveu: i idealnego :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']to mogło by być coś pięknego :loveu: i idealnego :cool3:[/QUOTE]

A właśnie czytam sobie o bandogach, bo widujemy u nas takiego codziennie praktycznie i mojemu Maciejowi się spodobał. Charakter jak dc, niczym się nie różni w sumie mimo domieszki krwii ttb.
Ale połączenia dobermana z dc albo bandogiem właśnie sobie w swoim domu nie wyobrażam. Co to by z tego wyszło w ogóle? Przecież to skrajnie inne charaktery, mieszanka wybuchowa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']A właśnie czytam sobie o bandogach, bo widujemy u nas takiego codziennie praktycznie i mojemu Maciejowi się spodobał. Charakter jak dc, niczym się nie różni w sumie mimo domieszki krwii ttb.
Ale połączenia dobermana z dc albo bandogiem właśnie sobie w swoim domu nie wyobrażam. Co to by z tego wyszło w ogóle? Przecież to skrajnie inne charaktery, mieszanka wybuchowa :evil_lol:[/QUOTE]

a no, dokładnie, to byłby dopiero NIE lamerski piesek :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']a no, dokładnie, to byłby dopiero NIE lamerski piesek :diabloti:[/QUOTE]

No to akurat Amber :lol: Możesz za krycie wziąć papisia i będziesz miała dwa trudne psy w domu, szkołę otwieraj :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']No to akurat Amber :lol: Możesz za krycie wziąć papisia i będziesz miała dwa trudne psy w domu, szkołę otwieraj :razz:[/QUOTE]

i szpan na dzielni i byłabyś hodowcą :loveu: I Jarek jakby spuścił trochę testosteronu to byłby grzeczniejszy, no same plusy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie obawiam się, że szczeniaki by długo nie pożyły z takim charakterem :eviltong:

Ale ładne mogłyby być, o ile by się im urżnęło co nieco :razz: Jakbym miała dom z ogrodem, można by było kopiować, wiedziałabym, że szczeniak urodzi się tylko 1 (suka) i trafił by do mnie, to bym kryła :evil_lol:

A tak btw to dziś sobie zrobiłam mini wakacje i pojechałam z TŻ do Zielonki [url]http://www.zabki24.pl/2011/07/gdzie-nad-wode-glinianki-w-zielonce/[/url] się wykąpać. Bez psów of course ;) Mieliśmy szczęście bo lunęło w chwili kiedy się przebieraliśmy do odjazdu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Spoko, jak się tu zbierze komplet chętnych to idę kryć :loveu:[/QUOTE]

[quote name='natija']napewno sie znajda ,w koncu wiecej jest tu takich jak my:diabloti:[/QUOTE]

no ja tez bym sobie jednego wzięła-takie nielamerskie psy to łakomy kąsek :diabloti: a jak bedzie wredne to łańcuchem do budy i po problemie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Obawiam się, że tę budę musiałabyś ustawić głęboko w lesie, jakby szceniacki odziedziczyły po tatusiu zdolność do darcia ryja :diabloti:

Dżisas to były by fest szceniacki, idealne dla początkującego właściciela :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Obawiam się, że tę budę musiałabyś ustawić głęboko w lesie, jakby szceniacki odziedziczyły po tatusiu zdolność do darcia ryja :diabloti:

Dżisas to były by fest szceniacki,[B] idealne dla początkującego właściciela[/B] :loveu:[/QUOTE]

i podwójny biznes, bo od razu do Twojej szkoły z pieskami :cool3:

Link to comment
Share on other sites

no zdjecia to nie wiem czy Ci beda przesylac:eviltong:mysle,ze raczej codziennie to Cie beda nachodzic:diabloti:
no zeby im starczalo na zabawki,bo tak pewnie przecietnie to dwie na dzien beda zerzarte:diabloti:to se znajda jakas dodatkowa robote co by na zabawki zarobic:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Cześć pracy ;) Ale dziś jest luz, wyjdę sobie punkt 15 i mam zamiar pojechać nad jeziorko Czarne z psami porobić jakieś sweet focie. Chciałam już wczoraj ale w ndz to tam pewnie pielgrzymki są. W pon większa szansa, że spotkamy tylko ssaki leśne :eviltong:

Wczoraj też robiłam focie, ale zapomniałam je wstawić. Btw TŻ znalazł gdzieś (niestety nie pamięta gdzie :evil_lol:) frisbee, firmówkę Advantixa. Cienkie gumowe cuś, ani nie lata, a dziury po zębach już są. Ale będzie dobre do rzucania do jeziora, jak się zgubi to nikt nie będzie płakał :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Cześć pracy ;) Ale dziś jest luz, wyjdę sobie punkt 15 i mam zamiar pojechać nad jeziorko Czarne z psami porobić jakieś sweet focie. Chciałam już wczoraj ale w ndz to tam pewnie pielgrzymki są. W pon większa szansa, że spotkamy tylko ssaki leśne :eviltong:

Wczoraj też robiłam focie, ale zapomniałam je wstawić. Btw TŻ znalazł gdzieś (niestety nie pamięta gdzie :evil_lol:) frisbee, firmówkę Advantixa. Cienkie gumowe cuś, ani nie lata, a dziury po zębach już są. Ale będzie dobre do rzucania do jeziora, jak się zgubi to nikt nie będzie płakał :eviltong:[/QUOTE]

witamy witamy, my za to dzis max. do 13 :loveu: i tak to ja mogę pracować, jeszcze się nie rozkreciłam, a juz koniec :eviltong:
Szkoda, że to efekt przyszłego bezrobocia, no ale nie ma co marudzić, bede w domu z pieskami non stop, beda pracowac, a ja bede miała czas tylko dla nich, na szkolenie pozytywne :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...