Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

[QUOTE]"zobaczcie jaki brzydki pies"[/QUOTE]
Brzydki nie jest. Jest bio.

A jak wkleja się zdjęcia owczarków kątowanych na pokaz, że "to jest kaleka itp." to jakby jakiś właściciel tego psa przyszedł i zobaczył co piszecie, to nie zrobiłoby mu się przykro?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Boże macie zapalenie pęcherza ,że takie spięte łazicie?[/QUOTE]

Ja za to nie rozumiem, czego Wy nie rozumiecie.
Zresztą sam już pisałeś mi na fb kiedyś pod zdjęciem Tekili, czy nie szło jej gdzieś utopić czy coś. Odpisałam, że spróbujemy na zlocie. Takie coś mnie bawi.
Gdyby obcy ludzie, w obcej (chociaż w sumie nie tak wcale obcej, oczy są wszędzie :razz:) galerii pisali o moim psie czy nie szło go wepchnąć pod samochód to na sto procent bym się nie śmiała. Tylko tyle i aż tyle.

Link to comment
Share on other sites

To jak mówię przestańcie wklejać też wklejać fotki psów "za masywnych, za bardzo kątowanych, za grubych" itp. bo każdemu właścicielowi tych psów jakby przyszedł i zobaczył, też było by przykro. A takie rzeczy działy się nie raz. Tylko foty były z netu, hen hen daleko i każdy czuł się niewinny, bo nie było sposobu, żeby właściciel to zobaczył. Natomiast z etycznego punktu widzenia wyglada to identycznie.

[QUOTE] Ej Amberuniuniu dorób w fotoszopie Jarkowi uszy i ogon :cool3: :diabloti:


[/QUOTE]
Nie umim. Nic nie umim, Tylko źle kółko rzucać i pisać obraźliwe rzeczy o jamniczkach :-( :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']gdyby ktoś mi powiedział, że mu przykro, bo powiedziałam że jego pies to kaleka, to nie szłabym w zaparte że nic złego nie zrobiłam, tylko bym przeprosiła i wyjaśniła, czemu tak uważam.[/QUOTE]
Ja też przeprosiłam jeżeli nie zauważyłaś i też wyjaśniłam o co mi chodziło.

[quote name='asiak_kasia']Kurde, ja bym chciała Jarka w wersji bio zobaczyć [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] Poproś kogoś kto umi [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/cool3.gif[/IMG][/QUOTE]
Ja bym nie chciała :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']bo nie wiem za co mam przepraszać? tym bardziej, że ja nie napisałam ani o nożyczkach, ani o samochodzie :eviltong:
a nie bede przepraszać, za to, że mi się pies bio nie podoba ;)[/QUOTE]

dokłądnie tyle w temacie tego psa napisałam:
[quote name='asiak_kasia']No bo niecięty dobek wyglada jak marna podróbka łyżwa, albo innego gończaka. Niestety od tego jest forum coby swoje zdanie wyrażać.
Jak ktoś lubi psy ogoniasto-uszaste super, ale zastanawia mnie gdzie Ci miłośnicy byli w erze kopiowania, wtedy nikt nie płakał, że pieska boli.
Także sory bardzo, dobek tylko okaleczony. Inny jest w MOJEJ opinii już mało elegancki.

A zasadniczo Amber(owa :diabloti:) dostaje spam dobkowo uszasty bo to ona wszedzie pisze jak to lubi swojego pieska katowac kopem w pysk, kolcami i innymi torturami. To pewnie by takiemu bio uszy sama sekatorem obcięła :evil_lol:


a tak btw. cześć kobieto pracy, gdzie się szlajasz? :cool3:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ja wyniosłam z tego tyle, że można hejtować inne pieski ile wlezie pod warunkiem, że właściciel tego nie widzi. A jak widzi to trzeba przeprosić, żeby mu przykro nie było :diabloti:

Śmierdzi mi tu hipokryzją na kilometr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Ja wyniosłam z tego tyle, że można hejtować inne pieski ile wlezie pod warunkiem, że właściciel tego nie widzi. A jak widzi to trzeba przeprosić, żeby mu przykro nie było :diabloti:

Śmierdzi mi tu hipokryzją na kilometr.[/QUOTE]

nie nie, hejtowac może tez pieski w ich własnej galerii, wtedy na pewno się nikomu nie zrobi przykro :diabloti:

a tak serio, laski macie jakies ciśnienie ;) Pies jak pies, od naszego gadania ani nie wypięknieje, ani nie zbrzydnie, mało tego ma to w ogole pod ogonem. A jak ktoś na serio bierze teksty o sekatorze, albo samochodzie, no to radzę pić meliskę i nie wchodzić do Amberowej :roll:

Link to comment
Share on other sites

Napisac ze pies sie nie podoba bo jest naturalny to inne odczucie niz wrzucic go pod kola samochodu bo jest tak brzydki ... :) ONki tez mi sie nie podobaja z dupami do ziemi, jamniki, yorki, pudle tez mi sie nie podobaja ale czy pisze ze trzeba je wszystkie zutilizowac? Malo smaczny zart ;) ludziom moj pies tez nie musi sie podobac , moga mowic co chca ale wkurza mnie swietny pomysl na ban dla ttb bo grozny ... Bo to ze ktos sie nie zna nie zbaczy ze moze za mnie decydowac co chce miec w domu.. Jeden chce jamnika inny wilczarza irl ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']dobrze, że skończyłam dyskusje, bo już się zaczyna dogomaniackie wyolbrzymianie i przekręcanie :loveu:[/QUOTE]
Bo ciezko zrozumiec ze nie kazdy zart jest na miejscu wiec zrobmy z tego parodie tu i na innych watkach hurra :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']dobrze, że skończyłam dyskusje, bo już się zaczyna dogomaniackie wyolbrzymianie i przekręcanie :loveu:[/QUOTE]

nie narzekaj, przynajmniej nudno nie jest :evil_lol:

a tak serio, ja nie sądze, żeby ktokolwiek z nas chciał komuś zrobić przykrość czy kogoś urazić, taka forma zartu, może dla niektórych mało smaczna, ale tez nie ma obowiązku codziennej wizyty u Amberowej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']nie narzekaj, przynajmniej nudno nie jest :evil_lol:

a tak serio, ja nie sądze, żeby ktokolwiek z nas chciał komuś zrobić przykrość czy kogoś urazić, taka forma zartu, może dla niektórych mało smaczna, ale tez nie ma obowiązku codziennej wizyty u Amberowej ;)[/QUOTE]
Hm... Moge wypowiedziec swoje zdanie bo po to jest forum .. Chyba ktos juz to tu pisal :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']Hm... Moge wypowiedziec swoje zdanie bo po to jest forum .. Chyba ktos juz to tu pisal :)[/QUOTE]

jasne swoje zdanie możesz wyrażać, ja je szanuje. Co nie zmienia faktu, że jeżeli komuś nie odpowiada forma naszych żartów (już pomijając tą konkretną sytuację) to serio można znaleźć sobie ciekawsze i bardziej pasjonujące miejsca. Nie widzę potrzeby katowania się dobrowolnie takim towarzystwem jak moje czy Olka ;)

Link to comment
Share on other sites

Też nie chciałabym wchodząc do czyjejś galerii zobaczyć zdjęcie swojego psa z podpisem "takie cuś na XYZ było" i komentarzami w stylu "trzeba go było wepchnąć pod ten samochód" ;) Może jestem za mało wyluzowana, ale nie śmieszą mnie takie żarty ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']jasne swoje zdanie możesz wyrażać, ja je szanuje. Co nie zmienia faktu, że jeżeli komuś nie odpowiada forma naszych żartów (już pomijając tą konkretną sytuację) to serio można znaleźć sobie ciekawsze i bardziej pasjonujące miejsca. Nie widzę potrzeby katowania się dobrowolnie takim towarzystwem jak moje czy Olka ;)[/QUOTE]

a kto się katuje? Klementyka przyszła, powiedziała co myśli i miała rację i już jej tu nie ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']a kto się katuje? Klementyka przyszła, powiedziała co myśli i miała rację i już jej tu nie ma.[/QUOTE]

a ja niekoniecznie o Klementynce pisałam ;)


A zmieniając ten pasjonujący temat, ide do domku, bo znaleźli niewybuch niedaleko mojego miejsca pracy i kazali iść do domu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...