Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

No kurcze przesadziliście troszeczkę tym razem i nie ma co ukrywać :razz:
Z mojej Tekili najbardziej się ludzie nabijają, ja też się nabijam, ale jakbym przeczytała gdzieś w sieci takie teksty do jej zdjęć to na pewno bym się nie śmiała.

Link to comment
Share on other sites

Ej, ja tam nie wiem o co całe to zamieszanie :roll:
Pies niepodpisany, na jakiejs zbiorowej imprezie, kazdy ma prawo się wypowiedzieć i tak się składa, że ma prawo się nie podobać, pomimo tego, że może byc super wzrocowo i z ekstra charakterem.

Indywidualne preferencje każdy ma inne, co psu wcale nie umniejsza, bo ani od tego nie zbiednieje, ani nie straci zapału do roboty. A tu chodziło li tylko i to, że pies bio. Nikt mu tam nie wytykał, że za chudy, czy łapki ma krzywe, tylko, że ma uszy i ogon. A forma, serio? No kurde, serio tak bardzo macie na punkcie swoich psów kompleksy?

Mnie tam wali czy moje suki są w opinii obcego piękne czy okropne, i nawet gdyby ktoś gdzies komentował ich fotki to by mnie to bawiło, jeszcze pewnie sama bym im kilda wad wytknęła :diabloti:. Psu to niczego nie dodaje, ani nie odejmuje, a mi opinia obcych nie potrzebna, bo moje pieski są naj naj naj :loveu: i takie w moich oczach zawsze będą. Co wcale nie znaczy, że każdy ma tak samo sądzić.

a tak poza tym, to mam do was pretensje, czemu się nie zaczynacie tłuc jak w robocie jestem tylko wieczorami?!?!?! Znowu mnie hejt ominął :-( :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Ej, ja tam nie wiem o co całe to zamieszanie :roll:
Pies niepodpisany, na jakiejs zbiorowej imprezie, kazdy ma prawo się wypowiedzieć i tak się składa, że ma prawo się nie podobać, pomimo tego, że może byc super wzrocowo i z ekstra charakterem.

Indywidualne preferencje każdy ma inne, co psu wcale nie umniejsza, bo ani od tego nie zbiednieje, ani nie straci zapału do roboty. A tu chodziło li tylko i to, że pies bio. Nikt mu tam nie wytykał, że za chudy, czy łapki ma krzywe, tylko, że ma uszy i ogon. A forma, serio? No kurde, serio tak bardzo macie na punkcie swoich psów kompleksy?

Mnie tam wali czy moje suki są w opinii obcego piękne czy okropne, i nawet gdyby ktoś gdzies komentował ich fotki to by mnie to bawiło, jeszcze pewnie sama bym im kilda wad wytknęła :diabloti:. Psu to niczego nie dodaje, ani nie odejmuje, a mi opinia obcych nie potrzebna, bo moje pieski są naj naj naj :loveu: i takie w moich oczach zawsze będą. Co wcale nie znaczy, że każdy ma tak samo sądzić.

a tak poza tym, to mam do was pretensje, czemu się nie zaczynacie tłuc jak w robocie jestem tylko wieczorami?!?!?! Znowu mnie hejt ominął :-( :evil_lol:[/QUOTE]
Co innego przeczytac ze pies sie nie podoba bo naturalny a co innego ze by sie go pod auto wrzucilo bo razi w oczy ... Roznica oczywista i sie nie dziwie oburzenia tez by mnie to wkurzylo gdybym takie cos przeczytala o swoim psie a kompleksow na jego punkcie nie mam mimo ze widze wady ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']No ja chyba też mam jakieś dziwne poczucie humoru:shake:Kasia który psychiatryk?Lubliniec ,Toszek czy Wronki?[/QUOTE]

Najbliżej mam do Wronek wiec wiesz, wybór oczywisty :diabloti:

ale serio, jak ktoś mogł wziac na serio to co my tu klepiemy? Przecież to taka sama gadka jak o kopaniu psa w pysk jak jest niegrzeczny, czy głodzeniu/tuczeniu w imię miłości. Serio...nie łapie jak w ogole ktoś mógł się poczuć dotknięty takim naszym durnym pitoleniem.
Gdyby to jeszcze była jakas merytoryczna dyskusja, a nie takie durnoty :roll:

No ale może ja na tej mojej wsi to straciłam resztki empatii i rozumku :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mnie to kolo ucha lata kto co pisze bo forum zrobilo sie juz w ogole malo przydatne :) ale jest roznica nad zartem ktory bawi wszystkich a nad niesmacznym zartem .. Jesli tego nie widzicie to juz wasz problem :) mozecie sie smiac i nabijac z kogos/czegos ale kazdy kij ma dwa konce i trzeba widziec dwie strony a nie tylko jedna ktora bedzie dla nas wygodna ...

Link to comment
Share on other sites

no patrz, bedziemy sąsiadami przez kartki :loveu: chociaz nie wiem czy mi to w terapii pomoże czy zaszkodzi. :evil_lol:

łyżew i jajniczek to nie są obraźliwe określenia, parówki są fajne, a wyżełki to wiadomo, tez mogą byc zacne. Także o ile pieska beda trzymali z daleka od Amberowej to nic mu się nie stanie ;) Gorzej, jak w akcie desperacji bedzie znowu próbowała Finkę eksterminować :diabloti:

Mam takie przypuszczenia, że ona po prostu szykuje miejsce na nowego, rasowego pieseczka i kupi obróżkę z OhMyPet czy jak im tam, a się pozbędzie starego śmierdzącego psa:eviltong:


(chyba popełniłam w poście wszystkie możliwe "zbrodnie" z dogo :diabloti:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']Co innego przeczytac ze pies sie nie podoba bo naturalny a co innego ze by sie go pod auto wrzucilo bo razi w oczy ... Roznica oczywista i sie nie dziwie oburzenia tez by mnie to wkurzylo gdybym takie cos przeczytala o swoim psie a kompleksow na jego punkcie nie mam mimo ze widze wady ;)[/QUOTE]

popieram ;)
ktoś kto tu sobie wpadnie po pierwsze nie wie, że tu panują inne poczucia humoru :eviltong: poza tym, no sorry, śmiesznie w necie, ale podejść i powiedzieć w oczy już trudniej? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']BAN DLA NIEJ BAN.Nieczuła suka:lol:Stare pieski wcale nie śmierdzą:shake::lol:

P.S.Wróble uprawiają dziki seks na satelicie:evil_lol:romantycznie w strugach deszczu ,ale zapina ją jak łysy z brazzers[/QUOTE]

Moj teściu ma gołabki, te to dopiero odstawiają orgie :cool3: Lepsze niż animal planet :evil_lol:


[quote name='motyleqq']popieram ;)
ktoś kto tu sobie wpadnie po pierwsze nie wie, że tu panują inne poczucia humoru :eviltong: poza tym, no sorry, śmiesznie w necie, ale podejść i powiedzieć w oczy już trudniej? ;)[/QUOTE]

ale kto miał podejsc? Amber? ja? Olek? Przeciez zadnego z nas tam nie było ;) Ba! nawet zadne z nas nie wiedziało do kogo ten pies nalezał... I pewnie gdybym miała okazje pogadac z właścicielką to bym jej powiedziała, że dużo bardziej mi się podobają kopiowane. Kilkanascie razy gębę już otworzyłam jak miałam okazję z kims pogadac-szczególnie na wystawie z CCtami, o tam to prawie, że do mordobicia dochodziło :evil_lol: Co wcale mi nie przeszkadzało się zachwycac psem, jego charakterem i wytarmosić.

Także laski, trochę luzu, bo jak ktoś bierze na poważnie dogo i fotoblożki, to ja mu wspolczuje, bo można naprawdę wylądować w psychiatryku.

Z resztą Ti tez był brzydalem, pleśniakiem, i offfcą ;)

Link to comment
Share on other sites

Z Lucasa się wszyscy nabijają ,że ma ryj jak niedźwiedź ,że miał uszy jak anteny satelitarne ,że gruby ,że biega jak upośledzony i mnie to bawi.A ile hejtu jest na moje psy za moimi plecami :loveu:Oh jak to gryzą ludzi np.

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie to mógłby być jakikolwiek inny pies bio i tyle. Nadal nie rozumiem co jest obraźliwego w stwierdzeniu "jamniczek", najwyżej ja mogę się obrazić, że ktoś uważa, że jamnik to jakiś gorszy pies od innych :razz:

No i jak było wyżej wspomniane nikt się nie czepia o nic innego niż ogon i uszy. Leciały tu już większe hardcory np. to, że czyjś pies wygląda jak zaniedbany, albo moje ostatnie wkurzenie, że krzywdzę świadomie swojego psa rzucając mu kółeczko w weekend (a i tak jest już bardzo chory!) i na pewno umrze, bo nie łapie go jak 20 kg lżejsze pieski na zawodach :diabloti:

Żarty o wrzucaniu pod samochód czy lataniem z sekatorem... No są wyszukane i specyficzne :eviltong: ale chyba nikt nie bierze tego na serio? Chodzą co prawda ploty gdzieś w ciemnej stronie netu, że jak tak zrobiłam Fince, ale nie wierzcie im, to jacyś wariaci :shake: Jak można w ogóle śmiać się z takich rzeczy? Bezduszni komendianci :-( :evil_lol:

Oczywiście, jeżeli Klementynce jest przykro to najserdeczniej ją przepraszam za tego "jamniczka", to był tylko żart.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Z Lucasa się wszyscy nabijają ,że ma ryj jak niedźwiedź ,że miał uszy jak anteny satelitarne ,że gruby ,że biega jak upośledzony i mnie to bawi.A ile hejtu jest na moje psy za moimi plecami :loveu:Oh jak to gryzą ludzi np.[/QUOTE]

No cóż, ani ja ani moje suki zbyt piękne nie jestesmy i mamy tego świadomość, tzn ja mam i zyje jak mi ktoś psa od pokraki czy innego potwora powyzywa. Gdybym miała zawracać uwagę na kazda negatywną opinie o mnie i psach, to nic tylko sobie w łeb strzelić ;)

I nie wiem czy to tylko moje przypuszczenia, ale jakoś ludzie z psami z rodo, mają dużo wiekszy problem, jak ktoś powie, że ich piesek brzydki, niż właściciele kundli. Czy to tylko ja mam takie "trafne" spostrzeżenia? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']A ja mam gdzieś ,że komuś jest przykro.Życie to dżungla ,a nie koncert życzeń.Niech sobie wklei fote moich psów na dobermanie forum i tam je objeżdża ,a będę tylko dygał z szacunkiem za wyszukany hejt:loveu:[/QUOTE]

Moje się nawet nie nadają do hejtowania, bo kundle :-( Do żadnej rasy ich przypiąć się nie da... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Kasia, Naklejka nie podeszła i nie powiedziała w twarz, tylko prowokująco wrzuciła fotę ;) i nie wiem czy naprawdę nie rozumiecie, co mogło i było przykre dla Klementynki, czy tylko tak udajecie :eviltong:

tak, Ti był owcą, pleśniawką i brzydalem, ale wszyscy mówili to bezpośrednio mi, a nie w taki sposób jak tutaj i moim zdaniem to jest różnica

Link to comment
Share on other sites

Pokazała fote dobermana w galerii dobermana.Ot widziała na imprezie ,cyknęła fotkę i tyle.Co w tym jest zdrożnego.Napisała "takie cuś" ,bo imienia rodowodowego pies na sobie wypalonego nie miał.
Boże macie zapalenie pęcherza ,że takie spięte łazicie?

Link to comment
Share on other sites

rety, Olek, proszę Cię :cool3: dobrze wiesz, że to nie było takie o cyknięcie i wstawienie foty, tylko wstawienie w domyśle "zobaczcie jaki brzydki pies", podczas gdy miała okazję podejść i to powiedzieć w twarz. no i przecież Naklejka MIAŁA NOŻYCZKI i nie użyła i ojej katastrofa :cool3: także spoko, może Cię to śmieszyć, ale nie udawaj, że nie wiesz, o co chodzi Klementynce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Kaukaza masz to można:diabloti:[/QUOTE]

Taaaa, popatrz sobie na te rodowodowe :evil_lol: Ale uparcie twierdze, że to kaukaz w typie :eviltong:


[quote name='Aleks89']Pokazała fote dobermana w galerii dobermana.Ot widziała na imprezie ,cyknęła fotkę i tyle.Co w tym jest zdrożnego.Napisała "takie cuś" ,bo imienia rodowodowego pies na sobie wypalonego nie miał.
[/QUOTE]

o to, to właśnie. ;)

Aga, ja sama tutaj wielokrotnie wrzucałam zdjęcia dobków, bo mi się nawinęły gdzies po drodze, i nigdy to nie było na zasadzie, zjedziemy pieska, bedziemy fajni i poprawimy sobie samoocene. Tacy z naj hejterzy wyrafinowani. Kurde, no bo strace wiare w ludzi. Serio jak można wziąć do siebie takie pitolenie? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...