Jump to content
Dogomania

Nikt

Members
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

 1. :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:Ot i wylazła z [B]Amber[/B] mentalność Kalego:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: Jamniczki i tak są cudne,bo kocham jamniki miłością niezmierzoną.:loveu:
 2. Zapraszam na bazarek wyprzedażowy-ceny od 10 gr:smile:

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...-22-08-godz-23

 3. [quote name='bozena1964']ha ha dobre ale juz nieaktualne pytania i odpowiedzi ha ha dobre :)[/QUOTE] Hmmm nie bardzo rozumiem,ale widocznie nie muszę.Natomiast chętnie się dowiem jaka nowa organizacja powstała.W końcu każde działania ratujące zwierzęta są na wagę złota.
 4. :lol::lol::lol:bo dobermany tak mają.Dzisiaj odwiedził mnie taki jeden i pierwsze co zrobił to złapał w pychol kłębek włóczki,bo to przecież taka fajna piłka:cool3: a Igorek przeżywa drugą młodość u Ciebie:evil_lol:
 5. 7 letni jamnik to nie jest stary pies.Choroba nowotworowa może wyniszczyć organizm,tym bardziej że pies podobno nie je.Ale nie wierzę,że weterynarz nie wie na co choruje pies.Trudno oceniać właścicielkę na podstawie pobieżnych obserwacji,nie mając pewności czy w ogóle podejmowała próby leczenia.A czy można coś zrobić skoro właścicielka najwyraźnie nie życzy sobie wtrącania się w jej sprawy,nie wiem.Chociaż stan psa jaki opisujesz,wskazuje że ewentualnie można mu tylko ulżyć w cierpieniu.Ale to tylko moje domysły,bo na odległość nie można stwierdzić nic pewnego.
 6. Szczęściarz z tego Igorka vel Iglaka:lol::lol::lol: A na tę poparzoną łapkę może lepszy byłby np. panthenol.
×