Jump to content
Dogomania

Nikt

Members
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

 1. [quote name='bozena1964']nie aktualne ogloszenie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie istnieje dla mnie ta instytucja zapraszam do zapisu w pro animali[/QUOTE] A można się dowiedzieć,co się stało?Bo jakoś mam ochotę stwierdzić "a nie mówiłam?"
 2. No proszę,napisałam dwa posty i już wszystko wiadomo : że jestem adwokatem Klementynki że nie znam się na dobermanach że życzę psu kłopotów ze stawami że razi mnie nazwanie psa jamniczkiem A gdzie to jest napisane:???::???::???: Stanisław Lem kiedyś napisał,że dopóki nie skorzystał z internetu,nie wiedział,że na świecie jest tylu idiotów. :bye::bye::bye:
 3. :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:Ot i wylazła z [B]Amber[/B] mentalność Kalego:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: Jamniczki i tak są cudne,bo kocham jamniki miłością niezmierzoną.:loveu:
 4. [quote name='Amber']Mnie to śmieszy, ze zachowujecie sie tak jakbyscie pierwszy raz odkryły jakie poczucie humoru ma Aleks. Oraz to, ze nie lubię hipokryzji i świętego oburzenia na to, ze ktoś negatywnie skomentował zdjęcie. Kazdy z nas to tu robił, tylko jak pisze, nikt sie wcześniej nie skarżył bo nie miał jak. Od dzis trzeba sie będzie pilnować i wklejac anonimowe fotki z netu, najlepiej z Japonii albo Kazachstanu żeby nikt, nikt nie miał pretensji ;p[/QUOTE] No i tak będzie najlepiej,skoro dalej nie rozumiesz różnicy między wyrażeniem opinii nawet krytycznej a niezbyt przyjemnym dla właściciela obśmianiem. A właśnie przed chwilą obejrzałam ostatnie fotki Twoich psów.Jamniczki cudne:loveu:,ale co się dzieje z dobkiem?Jeszcze trochę i stawy mu wysiądą,a tusza przysłoni te pięknie przystrzyżone uszy:crazyeye:. Pozdrawiam z moim upośledzonym poczuciem humoru:hand:
 5. Zapraszam na bazarek wyprzedażowy-ceny od 10 gr:smile:

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...-22-08-godz-23

 6. Bgra

  Plaskaci zapraszają na bluzarek,z motywem psim i pandzim:smile:

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...-31-maja-d0-24

 7. Zapraszam na bazarek, biżuteria od 5zł!!!!

  BIŻUTERIA !!!! licytacja NA STERYLKĘ DLA MALUSIEJ BASI do 09.02

  http://www.dogomania.pl/threads/222263-%E2%99%A5%E2%99%A5-BI%C5%BBUTERIA-!!!!-licytacja-NA-STERYLK%C4%98-DLA-BASI-%E2%99%A5%E2%99%A5-do-09.02

 8. Cudny ten Igorek jest.Jestem jego fanką od kiedy pojawił się na forum :sweetCyb: Zapraszam na bazarek z mojego podpisu,żeby pomóc tym,które nie miały tyle szczęścia co Iglak;)
 9. Widzę,że nie uzyskamy konkretnych informacji.Pozostaje nam tylko czekać z nadzieją,że Okręg SdZ na naszym terenie powstanie i wtedy dowiemy się o tym,bo przecież działanie takiej organizacji "w podziemiu" mija się z celem:p. A póki co......pozdrawiam:razz:
 10. [quote name='bozena1964']ha ha dobre ale juz nieaktualne pytania i odpowiedzi ha ha dobre :)[/QUOTE] Hmmm nie bardzo rozumiem,ale widocznie nie muszę.Natomiast chętnie się dowiem jaka nowa organizacja powstała.W końcu każde działania ratujące zwierzęta są na wagę złota.
 11. Istnieje, tylko przez jakiś czas było nieczynne,a tu jest drugie [URL]http://stylingart.nazwa.pl/doberman/[/URL] na którym się chyba więcej dzieje.
×