Jump to content
Dogomania

Nikt

Members
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Nikt

 • Rank
  Advanced Member
 1. [quote name='bozena1964']nie aktualne ogloszenie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie istnieje dla mnie ta instytucja zapraszam do zapisu w pro animali[/QUOTE] A można się dowiedzieć,co się stało?Bo jakoś mam ochotę stwierdzić "a nie mówiłam?"
 2. No proszę,napisałam dwa posty i już wszystko wiadomo : że jestem adwokatem Klementynki że nie znam się na dobermanach że życzę psu kłopotów ze stawami że razi mnie nazwanie psa jamniczkiem A gdzie to jest napisane:???::???::???: Stanisław Lem kiedyś napisał,że dopóki nie skorzystał z internetu,nie wiedział,że na świecie jest tylu idiotów. :bye::bye::bye:
 3. :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:Ot i wylazła z [B]Amber[/B] mentalność Kalego:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: Jamniczki i tak są cudne,bo kocham jamniki miłością niezmierzoną.:loveu:
 4. [quote name='Amber']Mnie to śmieszy, ze zachowujecie sie tak jakbyscie pierwszy raz odkryły jakie poczucie humoru ma Aleks. Oraz to, ze nie lubię hipokryzji i świętego oburzenia na to, ze ktoś negatywnie skomentował zdjęcie. Kazdy z nas to tu robił, tylko jak pisze, nikt sie wcześniej nie skarżył bo nie miał jak. Od dzis trzeba sie będzie pilnować i wklejac anonimowe fotki z netu, najlepiej z Japonii albo Kazachstanu żeby nikt, nikt nie miał pretensji ;p[/QUOTE] No i tak będzie najlepiej,skoro dalej nie rozumiesz różnicy między wyrażeniem opinii nawet krytycznej a niezbyt przyjemnym dla właściciela obśmianiem. A właśnie przed chwilą obejrzałam ostatnie fotki Twoich psów.Jamniczki cudne:loveu:,ale co się dzieje z dobkiem?Jeszcze trochę i stawy mu wysiądą,a tusza przysłoni te pięknie przystrzyżone uszy:crazyeye:. Pozdrawiam z moim upośledzonym poczuciem humoru:hand:
 5. Serdecznie zapraszam na bazarek dla Liska:smile:

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...6#post20086356

 6. Witam!

  Zapraszam Cię na bazarki w sam raz na długie jesienne wieczory.

  Są to bazarki na rzecz Bazyla , który przebywa w hoteliku z behawiorystą , nie ma deklaracji i utrzymuje się tam tylko dzięki bazarkom.

  Na pierwszym bazarku znajdziesz wielką płytotekę - filmy najróżniejszych gatunków , muzykę i gry komputerowe

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...do-24-10-20-00

  Na drugim bazarku mamy mega księgarnie 150 książek różnych gatunków , niektóre stare wydaniu już praktycznie niedostępne

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...do-24-10-20-00

  Zerknij w wolnej chwili a nóż coś się przyda:smile:

 7. Biżuteria, książki, figurki, zabawki, gry, filmy, ubrania znanych marek, a to wszystko dla Igi która po 5 latach może opuścić schron dzieli ją już tylko 50 zł Proszę chociaż zajrzyj, chociaż podnieś , może wspomóż? ;)

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/232501-BARDZO-TANIO!!!-Książki-biżuteria-zabawki-mianowicie-dla-każdedo-coś-fajnego-!-)

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/232600-OTWARTE!-Ciuchy-gry-płyty-figurki!-Dla-każdego-coś-fajnego-do-5-10-dla-IGI-na-DT!

 8. Zapraszam na bazarek wyprzedażowy-ceny od 10 gr:smile:

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...-22-08-godz-23

 9. Bgra

  Plaskaci zapraszają na bluzarek,z motywem psim i pandzim:smile:

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...-31-maja-d0-24

 10. Zapraszam na bazarek, biżuteria od 5zł!!!!

  BIŻUTERIA !!!! licytacja NA STERYLKĘ DLA MALUSIEJ BASI do 09.02

  http://www.dogomania.pl/threads/222263-%E2%99%A5%E2%99%A5-BI%C5%BBUTERIA-!!!!-licytacja-NA-STERYLK%C4%98-DLA-BASI-%E2%99%A5%E2%99%A5-do-09.02

 11. Cieszę się,że Iglak zdrowieje:multi:.Rozumiem,że udostepnił Ci swoje posłanko,żebyś mogła się wyspać:evil_lol:
×
×
 • Create New...