Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

[quote name='Aleks89']ON swoją drogą ,ale od tego się odchodzi.Co nie zmienia faktu ,że gdyby Luc miał ciut kątowany zad to bym się nie obraził ,albo chociaż nie nosił ogona jak kundel:lol:[/QUOTE]

dobra, ale CIUT kątowany, a bardzo to różnica, co nie? :cool3: po coś to kątowanie wymyślili, tylko że im się przesadziło ;)
a jak kundel nosi ogon? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']dobra, ale CIUT kątowany, a bardzo to różnica, co nie? :cool3: po coś to kątowanie wymyślili, tylko że im się przesadziło ;)
[B]a jak kundel nosi ogon?[/B] :lol:[/QUOTE]
pewnie zawinięty do góry :lol:

Link to comment
Share on other sites

kątowanie, kątowaniem, poogladajcie sobie mastino neapolitano, to jest dopiero masakra, względem tego jak te psy wygladały jeszcze 50lat temu a jak wygladają teraz. To jest chore :shake:
to:
[url]http://www.abcalert.com/images/neo1234.jpg[/url]
i to:
[url]http://www.abcalert.com/images/neo8.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[url]https://lh6.googleusercontent.com/-dYjg7Pe1oUM/UazHzxwSLCI/AAAAAAAATJM/8hzfZ-JX6Ko/s800/IMG_4840.JPG[/url]

Ogon fajny, podobają mi się takie ;) Szable, skorpiony, precle i inne zawijasy są ble :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Moja Kala jest po super kątowanej matce (z rodowodem :diabloti:) a przez swojego super ojca kątowania niema wcale i ten ogon :shake::evil_lol:

[URL]http://imageshack.us/a/img42/7181/img1399aq.jpg[/URL]

Dobki mi się jako kłapouchy nie podobają :shake: ogon jeszcze ale te uszy :evil_lol:

A tak nawiasem to dzień dobry ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-dYjg7Pe1oUM/UazHzxwSLCI/AAAAAAAATJM/8hzfZ-JX6Ko/s800/IMG_4840.JPG[/URL]

Ogon fajny, podobają mi się takie ;) Szable, skorpiony, precle i inne zawijasy są ble :diabloti:[/QUOTE]
Tylko on nie nosi tego ogona w ten sposób cały czas. Doberman ma ogon wysoko osadzony tak więc zawija go na plecy :p

Ja nie wiem co wy z tym macie, że coś jest nudne, albo nie... Jak nudne, to nie czytać i tyle. Nikt nie każe ;) Mnie temat kopiowania zawsze będzie rajcował, gdyż raz, że dotyczy mojej ukochanej rasy, a dwa, że przez zakaz z mojej ukochanej i najpiękniejszej rasy zrobiły się jakieś fatalne brzydactwa. Ciężko, żebym podeszła do tego bez emocji.

A ponarzekać zawsze można i jak mówi Kasiunia, ja nie prowadzę tu mega skrupulatnych zapisek więc tematy mogą się powtarzać i nie mam nic przeciwko. Piszę tu dla funu, nie żeby się spinać. Moje stanowisko w sprawie kopiowania zna każdy i nigdy, przenigdy go nie zmienię. Tak więc niech nikt nie oczekuje, że mi się to znudzi i napiszę, że coś mi się w niekopiowanym psie podoba, albo, że nie nazwę go jamnikiem albo gończym. No way. Każda okazja jest dobra :eviltong:

Na tej samej zasadzie ile można pisać o kątowaniu? Mnie to nie rajcuje, gdyż owczarki i tak mnie nie obchodzą. Mogą se szurać dupami przy ziemi, I don't care i tak mi się nie podobają :eviltong:

[QUOTE]mimo ogona i uszu ten mi się nawet podoba, ale widzę,że w dobkach też jest mania na ciągięcie zadu po ziemi jak ON... [/QUOTE]
Nie ma ;)

No. Skończyłam część wyjaśniająca, mogę przejść do codziennych spraw ;)

Dziubaski moje śliczne, nie piszę, gdyż zapracowana jestem na mieście. W sumie to jak sobie liczyłam to w biurze przy kompie spędzam tak może 30% czasu, a reszta odbywa się poza firmą toteż jak siedzę cały dzień przy biurku, to jest to wyjątek, a nie reguła ;)

Spotkałam dziś mojego starego znajomego z liceum i się mnie pyta co za biznesy kręcę z psami w necie? Ja mówię cooooo? Jakie biznesy? :lol: No, że mam psa reproduktora i pewnie kryję i zgarniam kasę... OMG, fajnie ludzie mają wyobrażenia na ten temat :evil_lol: Już nie mówiąc o tym, że Jari nawet uprawnień na repa nie ma :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']No no, nie wiedziałam, że można popsuć dogo postem :lol:

Ja przyszłam, a ty wychodzisz... Jakie to życie niesprawiedliwe :([/QUOTE]

ja jestem :diabloti: ale tylko do 16 :multi:
kupiliśmy tv i ciągle gram w Call Of Duty :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja też już w sumie wychodzę, tylko jeszcze zakupy po drodze... Tak mi się chce, że :evil_lol:

Mi tak szybko czas mija po przyjściu do domu, że nie wiem co się dzieje. Patrzę na zegarek i jest już 21 :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']a ja własnie wróciłam do domku, zastałam obiadek na stole, chatka posprzatanaa, lody w losówce i nawet mus czekoladowy w lodówce :loveu:

i teraz się zastanawiam, co przeskrobał ten moj TZ...zdradza mnie czy znowu chce jakis motór kupić?:evil_lol:[/QUOTE]

przeszukaj szafy, zajrzyj na wszelki wypadek też pod łóżko :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']:diabloti: takie cuś na zwierzynaliach było
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-dYjg7Pe1oUM/UazHzxwSLCI/AAAAAAAATJM/8hzfZ-JX6Ko/s800/IMG_4840.JPG[/IMG]
jakaś babka pokazywała z nim posłuszeństwo :eviltong:[/QUOTE]

bardzo dziękuję za zdjęcie mojego "cuś" "myszy" "jamniczka" czy ja go tam życzliwie i serdecznie nazwałyście :) Naklejko masz może więcej zdjęć?

szkoda, że nie podeszłaś z tymi nożyczkami i szkoda, że jako "przedstawicielka TOZ i schroniska" nie mogłaś nic zrobić znaczy nie mogłaś wepchnąć go pod auto... uratowałabyś szlachetnych, podobnych sobie ludzi przed "okaleczaniem ich oczu"... jeśli każdy pies, który nie podoba Ci się wizualnie budzi w Tobie takie emocje to chyba muszę powiadomić o tym Twoich zwierzchników w TOZie bo do schronu czasem brzydkie zwierzęta trafiają i może stąd taka wysoka śmiertelność w schronisku...

ps. piękny to on nie jest i świetnie o tym wiem (mam oczy, rodziców, dziadków i praaa... widziałam i wiedziałam co i po co biorę) ;) ale wiecie co? i tak go :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Hahhaahha Naklejka lękaj się!!:lol:Mysia wywali cię ze schroniska :evil_lol:
Jak mnie bawią zranione uczucia posiadaczy piesków przez malutką żartobliwą krytykę:lol:[/QUOTE]
zapewniam Cię że moje uczucia są w najlepszym porządku a to dlatego, ze świadomie kupowałam psa z określonych linii wiedząc, że będzie daleki od pięknych eksterierowych. kwestii kopiowany/niekopiowany nie poruszam ponieważ to osobista sprawa każdego co mu się podoba (mnie kopiowane podobają sie bardzo).

ale jeśli hasła o wepchnięciu pod auto i nożyczkach są dla Ciebie/dla Was "żartobliwą krytyką" to gratuluję poczucia humoru, mnie one raczej przerażają w ustach (klawiaturze) kogoś kto pomaga bezdomnym zwierzętom...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']zapewniam Cię że moje uczucia są w najlepszym porządku a to dlatego, ze świadomie kupowałam psa z określonych linii wiedząc, że będzie daleki od pięknych eksterierowych. kwestii kopiowany/niekopiowany nie poruszam ponieważ to osobista sprawa każdego co mu się podoba (mnie kopiowane podobają sie bardzo).

ale jeśli hasła o wepchnięciu pod auto i nożyczkach są dla Ciebie/dla Was "żartobliwą krytyką" to gratuluję poczucia humoru, mnie one raczej przerażają w ustach (klawiaturze) kogoś kto pomaga bezdomnym zwierzętom...[/QUOTE]
a jak mu rodowodowo?

ja uwielbiam takie sarenki, każdemu podoba się co innego ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']To z tego samego miotu?[/QUOTE]
:evil_lol:

No takie mamy poczucie humoru. Moja własna jamniczka wpadła pod samochód i tez były żarty w stylu, że to ja ją tam wrzuciłam (po czasie oczywiście ;) ) i jakoś się na nikogo nie obrażam, tylko traktuje to jak czarny humor.

Przecież nikt nikogo z nożyczkami nie gania, ani pod koła nie wrzuca. Więcej luzu.

Nie wiem też dlaczego ktoś kto pomaga bezdomnym zwierzętom nie może mieć poczucia humoru, nawet "kiepskiego"? To jacyś lepsi ludzie są? ;) Bo fotoblożanki to wiadomo, kicha na maxa, tylko sekator, kolce i bicie z buta po pysku :eviltong:

Btw nie mam nic do wyglądu twojego psa poza uszami i ogonem ;)

Link to comment
Share on other sites

Amber- nie wybielaj się wiadomo kto wrzucił Finkę pod auto:diabloti:

Mi się ten pies też podoba z budowy ,ale nie toleruję niekopiowanych dobków.To tak jakby ON miał klapnięte uszy nie pasuje i koniec.
A poza tym teksty o nożyczkach i wpychaniu pod auto rzucałem JA,a nie naklejka.I mam adoptowane pieski:loveu:Jak mi się znudzą to je wrzuce pod samochód:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...