Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

Nie szło go wepchnąć pod ten samochód żeby już więcej oczu ludzi nie kaleczył?:diabloti:
Babcia mnie ostatnio zabiła...."ładnie teraz te dobermany i boksery wyglądają z uszkami i ogonkami.Przynajmniej mają czym machać" zastanawiam się czy zerwać z nią kontakty:lol:

Link to comment
Share on other sites

Eh:shake:A nożyczek przy sobie nie miałaś?:lol:Nie no serio wstydziłbym się z tym wyjść.Może i moje kundle nie są najpiękniejsze ,ale jakoś wyglądają i przynajmniej ich ogony i uszy pasują do nich bardziej niż pieść do nosa jak w przypadku tego CZEGOŚ ,bo nazwanie go dobermanem to obraza dla Jarka.
Amberowa obraź się ,bo przeinaczam Twój nick i imie Twojego psa:lol:

Link to comment
Share on other sites

Miałam nożyczki! :placz: że też na to nie wpadłam :placz:
Wyjątkowo mi się ten pies nie podobał, bo niektóre mimo że naturalne jakoś się jeszcze prezentują, ale to... :roll: Jariemu do pięt nie dorasta.
Jetsana ogólnie uważam, za mało urodziwego tybetana i dużo mam mu do zarzucenia, ale w porównaniu z niektórymi osobnikami, to jest chodzącą pięknością :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Amberowa obraź się ,bo przeinaczam Twój nick i imie Twojego psa:lol: [/QUOTE]
Ta, już do końca życia się do ciebie nie odezwę Aleksandrze! :shake: :diabloti:

Na tym zdjęciu pies i tak wyszedł dobrze, bo ogon ma w dole... Ale pewnie zaraz go zawinął na grzbiet, żeby mu wesoło dyndał, ach jakie to słodkie :loveu: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']A mógłby być całkiem ładny gdyby nie te paskudne zwisy:diabloti:[/QUOTE]
bedzie wyglądał lepiej jak dojrzeje :D bo teraz akurat wygląda na bardzo młodego psa, zero klaty :)
podobaja mi się cięte, ale sama bym psa nie oddała na ciecie uszu... ;] sterylizacje przechodzilam tragicznie :D więc nie chcialabym tego przechodzić przez głupie uszy :)

Link to comment
Share on other sites

Jakbym mógł to dziś Luc nie miałby ogona:diabloti:ze względów praktycznych i wokalnych.Po 1 tłucze tym bejsbolem po wszystkim ,leży i wali w podłoge jak idiota i zmiata mi ze stołu szklanki :lol:
A ja nie przeżyłbym psa z klapciakami :diabloti:w ogóle nienawidzę naleśnikowatych uszu półstojące i stojące to jedyne słuszne.
A temu dobkowi klata i masa nie pomoże ,zawsze będzie jamnikiem na sterydach:lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] A temu dobkowi klata i masa nie pomoże ,zawsze będzie jamnikiem na sterydach:lol: [/QUOTE]
Dokładnie. Szczerze to dla mnie już lepiej wygląda tak jak teraz, taki wyżełek (choć jakbym chciała wyżła, to bym kupiła wyżła :diabloti:) a nie potężny pies z takimi kłapciakami i ogonem z dupy :p

[IMG]http://www.dobermann-review.com/males/Bentley_Mysa_Hersones/bentley.jpg[/IMG]

I jeszcze mania podtrzymywania tego tragicznego ogona... :shake:

[QUOTE]bedzie wyglądał lepiej jak dojrzeje :-D bo teraz akurat wygląda na bardzo młodego psa, zero klaty :smile:
podobaja mi się cięte, ale sama bym psa nie oddała na ciecie uszu... ;] sterylizacje przechodzilam tragicznie :-D więc nie chcialabym tego przechodzić przez głupie uszy :smile:[/QUOTE]
I tak już byś nie miała jak go sama zaprowadzić na to kopiowanie... Dlatego ja się tym w ogóle nie przejmuje, bo kupię już skopiowanego, tak jak ostatnio :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Jakbym mógł to dziś Luc nie miałby ogona:diabloti:ze względów praktycznych i wokalnych.Po 1 tłucze tym bejsbolem po wszystkim ,leży i wali w podłoge jak idiota i zmiata mi ze stołu szklanki :lol:
[/QUOTE]

mnie też do szału doprowadza ogon Etny ;) wali nim non stop, bez powodu, tylko ktoś się odezwie a ta już trzepie ogonem. a jak się wita to najlepiej uciekać razem ze wszystkim co może strącić :evil_lol:

a jeśli chodzi o dobki, to chociaż kopiowane mają swój niepodważalny urok i piękno, to jak dla mnie przesadzacie z tym przeżywaniem że dobek wygląda jak jamnik :eviltong: bo nie wygląda ;) pies albo jest ładny, albo nie i brzydkiemu psu kopiowanie nie pomoże

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria'][URL]http://www.dobermann-review.com/males/Bentley_Mysa_Hersones/bentley.jpg[/URL]
mimo ogona i uszu ten mi się nawet podoba, ale widzę,że w dobkach też jest mania na ciągięcie zadu po ziemi jak ON...[/QUOTE]

mi się wydaje, że on jest tak tylko ustawiony w pozycję wystawową?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']mnie też do szału doprowadza ogon Etny ;) wali nim non stop, bez powodu, tylko ktoś się odezwie a ta już trzepie ogonem. a jak się wita to najlepiej uciekać razem ze wszystkim co może strącić :evil_lol:

a jeśli chodzi o dobki, to chociaż kopiowane mają swój niepodważalny urok i piękno, to jak dla mnie przesadzacie z tym przeżywaniem że dobek wygląda jak jamnik :eviltong: bo nie wygląda ;) pies albo jest ładny, albo nie i brzydkiemu psu kopiowanie nie pomoże[/QUOTE]
Nuka też macha ciagle ogonem jak ktoś się odezwie do niej, albo dzieci za oknem zobaczy, ale mi to nie przeszkadza :eviltong:

Dokładnie, to gadanie, że niekopiowany dobek wygląda jak jamnik/wyzeł już jest powoli nudne bo co chwilę ta sama śpiewka jest :shake: Dobra komuś się nie podoba ok, ktoś woli kopiowanego też ok. Po co za każdym razem mówić "o jaki wyżeł, jamnik na sterydach, gończy..." :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

No bo niecięty dobek wyglada jak marna podróbka łyżwa, albo innego gończaka. Niestety od tego jest forum coby swoje zdanie wyrażać.
Jak ktoś lubi psy ogoniasto-uszaste super, ale zastanawia mnie gdzie Ci miłośnicy byli w erze kopiowania, wtedy nikt nie płakał, że pieska boli.
Także sory bardzo, dobek tylko okaleczony. Inny jest w MOJEJ opinii już mało elegancki.

A zasadniczo Amber(owa :diabloti:) dostaje spam dobkowo uszasty bo to ona wszedzie pisze jak to lubi swojego pieska katowac kopem w pysk, kolcami i innymi torturami. To pewnie by takiemu bio uszy sama sekatorem obcięła :evil_lol:


a tak btw. cześć kobieto pracy, gdzie się szlajasz? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']No bo niecięty dobek wyglada jak marna podróbka łyżwa, albo innego gończaka. Niestety od tego jest forum coby swoje zdanie wyrażać.
Jak ktoś lubi psy ogoniasto-uszaste super, ale zastanawia mnie gdzie Ci miłośnicy byli w erze kopiowania, wtedy nikt nie płakał, że pieska boli.
Także sory bardzo, dobek tylko okaleczony. Inny jest w MOJEJ opinii już mało elegancki.

A zasadniczo Amber(owa :diabloti:) dostaje spam dobkowo uszasty bo to ona wszedzie pisze jak to lubi swojego pieska katowac kopem w pysk, kolcami i innymi torturami. To pewnie by takiemu bio uszy sama sekatorem obcięła :evil_lol:


a tak btw. cześć kobieto pracy, gdzie się szlajasz? :cool3:[/QUOTE]

spoko, ale ile można o tym samym? :cool3: mi to tam dynda, ktoś sobie może uważać że dobek z uszami to taki i siaki, ale to już zakrawa na paranoję :eviltong:
swoją drogą, dla mnie w dzieciństwie to był SZOK, że obcina się pieskom uszy i ogonki. nie czaiłam, czemu szczeniaczki mają uszy, a potem nagle nie? no i znajoma mojej babci i jej pytanie dotyczące psa w typie rottka(kiedy był szczeniaczkiem to całkiem rotta przypominał) "czemu on ma ogon?"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']spoko, ale ile można o tym samym? :cool3: mi to tam dynda, ktoś sobie może uważać że dobek z uszami to taki i siaki, ale to już zakrawa na paranoję :eviltong:
swoją drogą, dla mnie w dzieciństwie to był SZOK, że obcina się pieskom uszy i ogonki. nie czaiłam, czemu szczeniaczki mają uszy, a potem nagle nie? no i znajoma mojej babci i jej pytanie dotyczące psa w typie rottka(kiedy był szczeniaczkiem to całkiem rotta przypominał) "czemu on ma ogon?"[/QUOTE]

ale to jest amberowej galeryjka, i ten temat był tu wałkowany gazyliard razy i pewnie bedzie jeszcze kilka tysięcy razy poruszany-bo my wyrodne lubimy się pozachwywać krzywdą papisów :diabloti:

a tak serio, ludzie czemu wy tak powaznie traktujecie dogo, przeciez czasami to się klepie w klawiasze dla zabicia czasu i nudy. I przynajmniej ja bardzo zartobliwie podchodzę do wielu tematów. Trochę luzu laski, bo juz wystarczy, że się w wątku o papikach żarły panie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']ale to jest amberowej galeryjka, i ten temat był tu wałkowany gazyliard razy i pewnie bedzie jeszcze kilka tysięcy razy poruszany-bo my wyrodne lubimy się pozachwywać krzywdą papisów :diabloti:

a tak serio, ludzie czemu wy tak powaznie traktujecie dogo, przeciez czasami to się klepie w klawiasze dla zabicia czasu i nudy. I przynajmniej ja bardzo zartobliwie podchodzę do wielu tematów. Trochę luzu laski, bo juz wystarczy, że się w wątku o papikach żarły panie :evil_lol:[/QUOTE]

tu nie chodzi o poważne traktowanie dogo, tylko o to, że wszystko, nawet żarty, z czasem robi się nudne :cool3:
a poza tym to jest dogo. jak to tak, spokój na dogo? to jest dopiero nuda... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']tu nie chodzi o poważne traktowanie dogo, tylko o to, że wszystko, nawet żarty, z czasem robi się nudne :cool3:
a poza tym to jest dogo. jak to tak, spokój na dogo? to jest dopiero nuda... :diabloti:[/QUOTE]

łe tam dobek w wersji łyzew nigdy nie jest nudny :loveu:
Ale i tak najfatalniej wygladaja CAO. :shake:

Amerówna się znowu szlaja po mieście i nas olewa :-( Powinna zostać ukarana za zaniedbywanie fotoblożka, w efekcie nie mam co robić w pracy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...