Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

[QUOTE] Amber- nie wybielaj się wiadomo kto wrzucił Finkę pod auto:diabloti:[/QUOTE]
Pfff, a myślałam, że jednak już zapomnieliście :shake: :evil_lol:

[QUOTE]I mam adoptowane pieski[/QUOTE]
Wypadek przy pracy! :razz: Następny już będzie rasowy... Właściwie tylko czekam, aż się pozbędziesz teraźniejszych kundli, żeby zrobić miejsce nowemu, lepszemu psu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Luc był w hoteliku:diabloti:a wcześniej u ćpuna ,a wcześniej w czymś w czym trzyma się gnój:evil_lol:Więc pewnie coś ma.A parch z Kajuta to przez 9lat nie wyparował.:lol:Utuczę i na smalec pójdą ,zapalenie płuc leczyć.

Link to comment
Share on other sites

może ja z jakiegoś innego świata jestem ale dla mnie żart, który sprawia komuś przykrość i polega na szydzeniu i oczernianiu kogoś (w tym momencie mojego psa) na publicznym forum przestaje byż żartem. pomijając kwestie prawne publikacji wizerunku mojej własności i oczerniania...

miałabym ogromny szacun dla Naklejki gdyby tam w Chorzowie podeszła do mnie i prosto w oczy powiedziała " nie podoba mi się twój pies" ale do tego trzeba odwagi. podobnie jak do przyznania się do błędu, przeprosin, próby naprawienia tego co się źle zrobiło. podobno Naklejka jest miłą i fajną wolontariuszką (tak, zrobiłam wywiad) i podobno będzie jej głupio jak się zorientuje, że swoim działaniem sprawiła komuś przkrość... może następnym razem użyje nie tylko poczucia humoru ale i rozumu, wrażliwości, życzliwości :)

ja się żegnam bo jakoś na innych falach odbieramy.

ps. Naklejko - zdjęcie jest dobrej jakości, pielęgnuj swój talent do fotografii bo wiele dobrego możesz swoimi zdjęciami zdziałać zamiast kpić i wyśmiewać. powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]może ja z jakiegoś innego świata jestem ale dla mnie żart, który sprawia komuś przykrość i polega na szydzeniu i oczernianiu kogoś (w tym momencie mojego psa) na publicznym forum przestaje byż żartem. pomijając kwestie prawne publikacji wizerunku mojej własności i oczerniania...[/QUOTE]
Ale kto "oczernia" twojego psa? Że jest podobny do jamnika? A to jamnik jest jakimś oszczerstwem? To miłe, mądre psy ;)

[QUOTE] ja się żegnam bo jakoś na innych falach odbieramy.[/QUOTE]
Nie da się ukryć :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś na mnie będzie hejt jak za 20 lat nadal będę mieć kopiowane i to one będą dziwne i śmieszne. Ale jak się chce człowiek wyróżniać i stawiać na swoim to trzeba mieć twardy tyłek też :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

A ja rozumiem Klementynkę ;) to jakby ktoś powiedział, że Brum jest paskudna bo jest mała, lekka i nie ma kupy futra, i tak samo jak wiem, że Gram jest dosyć słabo zbudowany pod kątem wzorca, ale za to potrafi zapierdzielać jak dziki szatan. I też bym się odezwała, jakby ktoś objeżdżał na jakimś forum mojego psa myśląc, że o tym nie wiem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jakby gram miał jamnicze nóżki to jego braki w budowie byłyby niewidoczne:cool3:A o Brum nie da się powiedzieć ,że jest brzydka.Poza tym JRT z ogonem wygląda spoko ,a BC naturalnie ma wszystko.A "hejt" tyczył się naleśników i bicza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']A ja rozumiem Klementynkę ;) to jakby ktoś powiedział, że Brum jest paskudna bo jest mała, lekka i nie ma kupy futra, i tak samo jak wiem, że Gram jest dosyć słabo zbudowany pod kątem wzorca, ale za to potrafi zapierdzielać jak dziki szatan. I też bym się odezwała, jakby ktoś objeżdżał na jakimś forum mojego psa myśląc, że o tym nie wiem :evil_lol:[/QUOTE]
Też tak uważam ;) Gdybym zobaczyła gdzieś wklejone zdjęcie mojego psa, a pod tym komentarze, czy auta w pobliżu nie było, żeby go pod nie wrzucić - no, przyjemnie to na pewno by mi nie było :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Jakby gram miał jamnicze nóżki to jego braki w budowie byłyby niewidoczne:cool3:A o Brum nie da się powiedzieć ,że jest brzydka.Poza tym JRT z ogonem wygląda spoko ,a BC naturalnie ma wszystko.A "hejt" tyczył się naleśników i bicza.[/QUOTE]
jak dla mnie typ psa jaki się ludziom podoba to jedno i to samo, i tyczy się zarówno budowy, jak i kopiowania/ niekopiowania, sposobu noszenia uszu etc.
A że chyba jeszcze nie było osoby, której moje psy by się nie podobały jako całość, a nie typ psa, to inna sprawa :evil_lol:

a Gram niestety jakby miał krótsze nóżki to wyglądałby jeszcze gorzej niż teraz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']jak dla mnie typ psa jaki się ludziom podoba to jedno i to samo, i tyczy się zarówno budowy, jak i kopiowania/ niekopiowania, sposobu noszenia uszu etc.
A że chyba jeszcze nie było osoby, której moje psy by się nie podobały jako całość, a nie typ psa, to inna sprawa :evil_lol:

a Gram niestety jakby miał krótsze nóżki to wyglądałby jeszcze gorzej niż teraz :evil_lol:[/QUOTE]

No więc właśnie.Jak komuś może się kretynka Bruma nie podobać ,albo Gramuś :loveu:


Dog1500019000-ale do Jupika też się nie ma o co przyczepić:evil_lol:Poza tym fota strzelona na imprezie grupowej i pies był noł nejm.

Link to comment
Share on other sites

E, pode mnie się już nawet ktoś podszywał w razem z fotami Jariego, bynajmniej bez mojej wiedzy - pamiętna akcja, net to dżungla :eviltong:

Poza tym jak to jest, że wszystkie drogi prowadzą do mojej galerii? :loveu: :evil_lol:

[QUOTE]jak dla mnie typ psa jaki się ludziom podoba to jedno i to samo, i tyczy się zarówno budowy, jak i kopiowania/ niekopiowania, sposobu noszenia uszu etc.[/QUOTE]
Nie. Gdyby wszystkie niekopiowane psy były kopiowane, bo były by ładne, a tak są brzydkie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

A no właśnie miałam pisać, że to pies Klementynki, ale widzę, że sama się odezwała ;) Tak wyglądają psy z linii pracujących i na pewno przerośnięte łby i cielska + 50 kg nie pomagają im w pracy zresztą wielkie przedpiersia też nie są im do tego potrzebne.
Pies Klementynki jest ekstra, poznaliśmy go 2 lata temu na DS i w tym roku Piotrek jechał na DS głównie po to, żeby go zobaczyć (mi nie było to dane, bo cały dzień fotkowałam w ringu). Dodam jeszcze, że to ulubieniec mojego Piotrka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Bawić by mnie mogło, gdyby ktoś w mojej galerii skomentował tak zdjęcie, które wrzuciłam. Ale co innego znaleźć je gdzieś, gdzie się nie udzielam ani nawet nie zaglądam, a gdzie mi objeżdżają psa ;)[/QUOTE]

zgadzam się ;) nie jest mi przykro jak ktoś u mnie w galerii pisze, że Ti to brzydal czy coś, ale tutaj sytuacja mało zabawna ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...