Jump to content
Dogomania

*Pabianice* mix grzywacz stary i zaniedbany Skarbek JEST JUŻ W NOWYM DOMU !!


piechcia15

Recommended Posts

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='piechcia15']do Asior też mam to jutro napiszę. Pani własnie podjęła ostateczną decyzje że biorą psiaka do siebie:) kwestia tylko transportu i wizyty z tym że [B]ta Pani jest w domu tylko w śr cały dzień a tak to codziennie dopiero po 22:[/B]( chyba że w weekend a w weekend to byśmy chcieli aby już był w domku:([/QUOTE]
O matko. I pies sam będzie przez cały dzień ???? Czy są jeszcze inni domownicy więcej przebywający w domu?

Link to comment
Share on other sites

Czytam z zapartym tchem jak się akcja rozwija.Niesamowite co się może zadziać dosłownie ciągu kilku godzin. :multi:
Jeżeli są dzieci i mąż, to chyba to nie jest ta baba, która uśmiercała staruszki.:angryy:
Ale wizyta musi być, bezwzględnie. Z Krakowa jest bardzo doświadczona tamb i wtatara.
Jak Itske się zdziwi :crazyeye: rano i pewnie będzie jej smutno ,że Skarbek nie trafi do niej.
Nic straconego , tyle bid czeka na DT ,że już my znajdziemy dla nie kandydata migusiem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanka']Ale poprośmy Itske żeby zgodziła się poczekać aż zrobicie wizytę przedadopcyjną . Mam nadzieję że będzie to świetny dom ale tak w razie czego żeby psina znowu nie została na tej poduszce .[/QUOTE]
Jasne, masz rację. Itske kochana musi być cierpliwa i dla dobra malucha poczekać na rozwój wydarzeń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Czytam z zapartym tchem jak się akcja rozwija.Niesamowite co się może zadziać dosłownie ciągu kilku godzin. :multi:.
Jak Itske się zdziwi :crazyeye: rano i pewnie będzie jej smutno ,że Skarbek nie trafi do niej.
Nic straconego , tyle bid czeka na DT ,że już my znajdziemy dla nie kandydata migusiem :evil_lol:[/QUOTE]

O! Się zdziwiłam rzeczywiście!:question: Ciocia Itske ma dobrą rękę do adopcji, jak się czymś zainteresowała, to jej sprzątają sprzed nosa:diabloti:
Tylko dobrze domek sprawdźcie, żeby "mój" Skarbek miał super!

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko pragnę bardzo dobrego domku dla kudłaczka-należy mu się to,a więc trzeba super Cioteczek do sprawdzenia tego domku i jego domowników.Nie powinno być zatargów między suczką a psem-przeważnie się bardzo dobrze dogadują-jedynie sterylizacja jednego z nich i wszystko będzie okey.Dziewczyny nie obcinajcie go byle jak,lepiej a żeby to zrobił porządny fryzjer,ponieważ później gorzej jest naprawić to co jest popsute.Myślę,że jedynie wchodzi w grę tylko wykąpanie go a nowa Pani już znajdzie dobrego fryzjera i zrobi chłopaka na bóstwo.

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki i śledzę wątek, chłpoczku traf do dobrego domku!

Reasumując:
1. kudłatek do mnie nie jedzie
2. TZ ma wolny samochód
3. mam wolny tymczasik, no pewnie niedlugo:diabloti:

aż licho, a już chciałam pogrzać sobie o kudłatego stare kosteczki, a to mi zrobiłyście psikusa, co za złośliwe cioteczki:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Czy macie jakieś nowe wieści , potencjalny dom kontaktował się jeszcze ? Itske wiem że następny biedak czeka na ratunek ale daj kudłatkowi jeszcze chwilkę jeżeli możesz . Trzymam kciuki żeby nowy dom okazał się tym wymarzonym .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']wczoraj Skarbek został wykastrowany:( tzn może i dobrze, ale szkoda że w schroniskowych warunkach:( oby tylko wszystko dobrze się goiło, a więc kwestę jajek mamy z głowy. Asior powiedziała że postara sie jutro załatwić wizytę p/a,[/QUOTE]
Oby zdróweńko dopisało!
Kuchnia, macie wieści jak się czuje po zabiegu?

Link to comment
Share on other sites

nie wiem gdzie jest, zadzwonię jutro i zapytam, a zapomniałam dodać iż zgłosiła sie do mnie pani oferując swoje usługi fryzjerskie dla Skarbka darmowo i wiecie skąd...z Karkowa:) więc jak Skarbek pojedzie do domku to od razu go odpisują na całego:) będzie przystojniacha jak ta lala:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']nie wiem gdzie jest, zadzwonię jutro i zapytam, a zapomniałam dodać iż zgłosiła sie do mnie pani oferując swoje usługi fryzjerskie dla Skarbka darmowo i wiecie skąd...z Karkowa:) więc jak Skarbek pojedzie do domku to od razu go odpisują na całego:) będzie przystojniacha jak ta lala:)[/QUOTE]

z krakowa, z krakowa, wielkie mecyje, nie chciałyście dać go do gdańska, bo co, bo Kraków ładniejszyy, u nas też są fryzjerzy, :diabloti:
no to se strzeliłam focha:lol:

Skarbku, oby domek był najlepszy, ciocia Itske trzyma za Ciebie kciuki, mam nadzieję, że nie siedzisz na dworze tylko grzejesz doopke w biurze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...