Jump to content
Dogomania

Skarbek

Members
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Skarbek

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobry wieczór!

  Nie wiem czy pamięta Pani Skarbusia który przyjechał do mnie tzn. do Krakowa z Pabianic.

  Chciałam napisać ze odszedł 15.02.2017 r za TM w domu na mojej ręce otoczony dużą miłością. Jest nam bardzo przykro że nie ma Bonusia już z nami.

 2. Bonusia już nie ma z nami. Odszedł sam w domu za Tęczowy Most 15.02.2017 r o godz. 4.21
 3. Już lepiej się czuje nasz Bonuś. Ale nie leczymy cuschinga dostaje steryd dwa razy dziennie aby mógł funkcjonować normalnie. Ma zmiany po wylewie nieraz kręci sie w kółko i ma alchajmera. Jeszcze nie jest tak źle aby trzeba było mu pomóc w przejściu za tęczowy most, więc opieke ma dobrą i sobie żyje pomalutku.
 4. Skarbuś nie czuje się za dobrze. Ma zdiagnozowaną chorobę cuschinga a tera miał dwa wylewy. Cusching jest leczony wylewy tez juz prawie opanowane ale bardzo szybko dyszy zwłaszcza w nocy. Ratujemy Skarbusia jak tylko możemy.
 5. Skarbek

  wylew u psa

  Moj pies ma około 15 lat nie wiem dokładnie bo wzięłam go ze schroniska. Ostatnio miał dwa wylewy najpierw jeden a drugi około tygodnia później. Objawiało się to w ten sposób że chodził w małe kółeczka w lewą stronę i miał głowę przechyloną też w lewą stronę i bardzo wysoko trzymał głowę, co u niego było to dziwne bo pies od lat nie widzi na oba oczka i zawsze nosił głowę na dół schyloną. Przy tym okropnie dyszał i to dyszenie mu pozostało inne objawy znikły. Martwię się tym dyszeniem najgorzej jest w nocy nie śpi chodzi prawie całą noc ma oddech przyspieszony i tętno też przyspieszone. Bierz
 6. Witam!

  Zapraszam Cię na bazarki w sam raz na długie jesienne wieczory.

  Są to bazarki na rzecz Bazyla , który przebywa w hoteliku z behawiorystą , nie ma deklaracji i utrzymuje się tam tylko dzięki bazarkom.

  Na pierwszym bazarku znajdziesz wielką płytotekę - filmy najróżniejszych gatunków , muzykę i gry komputerowe

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...do-24-10-20-00

  Na drugim bazarku mamy mega księgarnie 150 książek różnych gatunków , niektóre stare wydaniu już praktycznie niedostępne

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...do-24-10-20-00

  Zerknij w wolnej chwili a nóż coś się przyda:smile:

×
×
 • Create New...