Jump to content
Dogomania

*Pabianice* mix grzywacz stary i zaniedbany Skarbek JEST JUŻ W NOWYM DOMU !!


piechcia15

Recommended Posts

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Poker']Oby wszystko dobrze było po zabiegu. A co w takim tempie ekspresowym go pozbawili klejnotów rodzinnych?[/QUOTE]

... pewnie mieli "wolne moce przerobowe" :/

... mogli troszkę poczekać, aż będzie wykąpany i w ciepłym domku.

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam nadzieję ,że sprawdzili jak serduszko pracuje. Dajcie szybko znać co i jak a maluchem.
piechcia , nie przesadzaj z tym starcem:mad:, to pan w dojrzałymł wieku.A facetami to wiesz jak jest .Jak z winem , im starsze , tym lepsze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']z krakowa, z krakowa, wielkie mecyje, nie chciałyście dać go do gdańska, bo co, bo Kraków ładniejszyy, u nas też są fryzjerzy, :diabloti:
no to se strzeliłam focha:lol:[/QUOTE]
Ale atmosfera w Gdańsku nie taka jak w Krakowie, drogo tam podobno i nikt darmowych usług fryzjerskich nie świadczy :eviltong:
[quote name='Poker']Ja też mam nadzieję ,że sprawdzili jak serduszko pracuje. Dajcie szybko znać co i jak a maluchem.
piechcia , nie przesadzaj z tym starcem:mad:, to pan w dojrzałymł wieku.[B]A facetami to wiesz jak jest .Jak z winem , im starsze , tym lepsze [/B]:evil_lol:[/QUOTE]
Eee... :shake: chyba coś Ci się pomyliło, albo Twój TZ jest wyjątkowy :diabloti:
Czekamy zatem na wiadomości o stanie zdrowia Skarbka i na efekty wizyty przed adopcyjnej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidan']Ale atmosfera w Gdańsku nie taka jak w Krakowie, drogo tam podobno i nikt darmowych usług fryzjerskich nie świadczy :eviltong:

QUOTE]
Atmosfera jest super, mnie tu proszę na patriotyzm lokalny nie wchodzić, a i darmowe uslugi by się znalazły, a jak nie to ciocia Itske by go TZową maszynką na cacy ogoliła, najpierw bym na TZ poćwiczyła i coś by z tego wyszło:diabloti:

a poza tym proszę donieść jak się ta kupa futra czuje i kiedy wizyta przedadopcyjna

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem, wizyte miała załatwiać piechcia i nie wiem na jakim jesteśmy etapie.

Co do tego że po kastracji spędził noc w cieple to się nie łudźcie, schronisko nie dysponuje takimi pomieszczeniami.
Jest kilka boksów "szpitalnych" ale mieszkają tam szczeniaki. Schronisko jest przepełnione o ponad 30 psów (miejsc jest na 130 a psów w schronisku ponad 160)...

Link to comment
Share on other sites

modliszko to masz stare dane bo psów już jest 200:(:(:(

Skarbek czuje się dobrze, a nawet bardzo dobrze:) Jajeczka ok, na szczęście jest cipło to pogoda sprzyja. Podczas narkozy został jeszcze citke podcięty i potężnie wyczesany, kołtuny co większe wycięte, grzyweczka podcięta i chłopak jak ta lala:)nawet przechadzał sie po boksie, ale niestety chyba jednak nie widzi:( bo co chwilę wpadał na swojego współtowarzysza. Ale tym Państwo to nie przeszkadza i nie moge się doczekać...co więcej Asior chyba "opchnie" im kolejnego starca:) i będzie prawdziwy dom starców:) nasz ślepy a Ich głucha dogadają się:)

Asior była dziś u państwa i skomentował atak: "złoci ludzie":) dom cud miód, ludzie to samo!!nic tylko iśc i mieszkać:)

a zatem Skarbek pojedzie w sobotę do Krakowa:)

co wy na to:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za dobre wieści . Ważne że się wybudzil , skoro badań nie było wcześniej to pewnie nowi opiekunowie zrobią mu kontrolne . Oczy też pewnie sprawdzą .
Cieszę się że to taki dobry dom , może zechcą się zalogować i sami pisać .
Asior wielkie podziękowania za wizytę przedadopcyjną :)

Link to comment
Share on other sites

Ja myslę że on się rozrusza jeszcze. Jak byłam w sobotę to chodził po boksie i szczekał ;)


Pomóżcie Bumisiowi proszę :( 8 lat jest w schronisku, podupadł na zdrowiu, nie możemy pozwolić że odszedł sam w schroniskowym boksie... Błagam, może ktoś ma kawałaczek podwórka [url]http://www.dogomania.pl/threads/136526-Bumerang-8-lat-w-schronie-SYT.DRAMATYCZNA-NIE-DAJMY-MU-ODEJSC-W-SCHRONISKU.../page30[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']
Skarbek czuje się dobrze, a nawet bardzo dobrze:) [B]Jajeczka ok[/B], na szczęście jest cipło to pogoda sprzyja. [/QUOTE]
Hmm...Jajeczek to on powinien już nie mieć :eviltong:
[quote]Podczas narkozy został jeszcze citke podcięty i potężnie wyczesany, kołtuny co większe wycięte, grzyweczka podcięta i chłopak jak ta lala:)[/quote]I to by było na tyle jeśli o dobrego fryzjera chodzi ;)
[quote]nawet przechadzał sie po boksie, ale niestety chyba jednak nie widzi:( bo co chwilę wpadał na swojego współtowarzysza. [/quote]Oj, to może on starszy niż 10 lat :niewiem:
[quote][B]Ale tym Państwo to nie przeszkadza i nie moge się doczekać.[/B]..co więcej Asior chyba "opchnie" im kolejnego starca:) i będzie prawdziwy dom starców:) nasz ślepy a Ich głucha dogadają się:)[/quote]Cudowne wieści :multi:
Teraz Skarbek będzie już tylko leżeć i pachnieć jak z emeryt z dobrego domu [IMG]http://www.picturesanimations.com/d/dogs/tn_pup.gif[/IMG]

[quote]Asior była dziś u państwa i skomentował atak: "złoci ludzie":) dom cud miód, ludzie to samo!!nic tylko iśc i mieszkać:)[/quote]To może i mnie by zaadoptowali, co :diabloti:

[quote]a zatem Skarbek pojedzie w sobotę do Krakowa:)

co wy na to:D:D:D[/quote] Aż trudno uwierzyć, że się małemu tak trafiło.
Skarbeczku! Pakuj się i w drogę! [IMG]http://www.picturesanimations.com/d/dogs/hond46.gif[/IMG]

Kraków czeka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...