Jump to content
Dogomania

paniMysza

Members
 • Content Count

  3,841
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About paniMysza

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. we wrocławskim schronisku przebywa naga grzywaczka:( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/27033-grzywacze-i-grzywaczopodobne-(puchate)-w-potrzebie!!!/page61?[/URL]
 2. paniMysza

  Frania -w wymarzonym, dogomaniackim domu!

  [quote name='oliva']No prosze, gratulacje! nie dziwię się, że uległas jej urokowi :)[/QUOTE] to bardziej mój mąż;) a dziś franutka kończy 3 lata:):):):):):)
 3. Zapraszam do wątku Omegi - suczki w typie SH, która po wypadku samochodowym sama szukała pomocy, czołgając się do najbliższego punktu gastronomicznego. Obecnie przebywa we wspaniałym domu tymczasowym, jednak operacje, które umożliwią Omedze powrót do sprawności to tysiące złotych oraz dużo czasu i cierpliwości opiekunów.

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/232381-Omega-połamana-czołgała-się-szukając-pomocy!?p=19682386#post19682386

 4. [quote name='ulvhedinn'] PaniMyso, na Amisia jest już kilka chętnych osób, mogę pokazywać i malutką- proszę o jakiś kontakt do siebie ok?[/QUOTE] dziekuję, posłałam moje namiary na priv:)
 5. dzień dobry, mam na tymczasie mikropsinke (ok 3,5 kg):) może znacie jakis fajny (tylko takiego szukam) wrocławski domek dla tej pchły? oto krysia: [IMG]http://imageshack.us/a/img35/6611/malad.jpg[/IMG] [SIZE=2][FONT=Arial Black][COLOR=navy]Imię: KRYSIA Płeć:[/COLOR][/FONT] suczka[/SIZE][SIZE=2][FONT=Arial Black][COLOR=#000080] [/COLOR][/FONT][FONT=Arial Black][COLOR=#000080]Wiek: [/COLOR][/FONT][/SIZE][FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=#000080]ok. 1 rok [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=#000080]Waga: ok. 3,5 kg [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=#000080]Miejsce: Wrocław [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=#000080]Sterylizacja: jeszcze nie, ale przyszły właściciel będzie miał obowiązek wysterylizowania małej Szczepienia: w trakcie (podana juz pierwsza dawka) Odrobaczenie: tak Chip: brak [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=#000080]Stosunek do dzieci: nie sprawdzałam, ale ona uwielbia ludzi i zabawe z nimi, więc podejrzewam, że dogada sie z dzieciakami [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=#000080]Stosunek do innych psów: zgadza się, może mieszkać z innym psem [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=#000080]Stosunek do kotów: nie sprawdzałam [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=#000080]Dodatkowe informacje: mała dopiero uczy się załatwiania na dworze, w domu załatwia się do kuwety (w związku z kwarantanna po szczepieniu, spacery musimy ograniczyc do minimum); jest młodym psiakiem i dopiero uczy się, że nie wolno podgryzac domowych sprzętów, na razie jest małym kornikiem;) ZALETY: maleńka, bez cienia agresji, nie jest hałaśliwa, lubi ludzi, jest ciekawa świata, grzecznie siedzi w aucie, nie ma choroby lokomocyjnej, boi sie piesków, ale z moja Frania juz szaleją:) [/COLOR][/SIZE][/FONT]zapraszam na wydarzenie malutkiej na fb:) [URL]http://www.facebook.com/groups/122291840692/#!/events/223329961126162/[/URL] a tutaj fimik: [video=youtube;PGVDkkxCXh0]http://www.youtube.com/watch?v=PGVDkkxCXh0&feature=plcp[/video] kontakt: [email][email protected][/email] SZUKAM DOMU TYLKO WE WROCŁAWIU!
 6. paniMysza

  Frania -w wymarzonym, dogomaniackim domu!

  moja nowa tymczasowiczka - Krysia:) [video=youtube;PGVDkkxCXh0]http://www.youtube.com/watch?v=PGVDkkxCXh0&feature=youtu.be[/video]
 7. Zapraszam na bazarek na którym znajdziesz m.in.:

  artykuły szkolne

  kilka książek i zakładki, filmy

  płyty winylowe

  mapy i przewodniki

  i dużo innych :smile:

  Zajrzyj i znajdź coś dla siebie: http://www.dogomania.pl/forum/threads/230402-Coś-do-szkoły-książki-mapy-i-wiele-innych-na-krakowskie-psiny-do-20-08-do-20-00

  Podrzucanie mile widziane :smile:

 8. [quote name='malagos']A, rozumiem, myślałam, że wszystkie już mają zaklepany dt.[/QUOTE] sa trzy opcje tymczasowego tymczasu we wro. czekam na potwierdzenie znajomej do jutra. byc może znalazłby sie tez dt dla czarnej. ale to tez napisze jutro. wsyztskie dt z wrocławia.
 9. może ktos na watku transportowym sie odezwie... nie wyobrazam sobie, że ta sunia zostanie tam sam. w sumie tego tatusia tez mi strasznie żal.
 10. jak juz wszystkie sie rozjadą do domów tymczasowych i ta czarna zostanie sama, czy ona sie tam nie załamie?
 11. napisałam o suczkach na watku transportowym: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230135-pilnie-potrzebny-transport-STRZELCE-OPOLSKIE-GŁOGÓW-i-STRZELCE-OPOLSKIE-WROCŁAW?p=19451255#post19451255[/URL]
 12. zmierzchnica, masz zapchana skrzynkę.
 13. hej, widzę, ze jeszcze jakis dt sie zgłosił. świetnie:) jesli dobrze licze to dwie (ruda - moja ulubienica;) i mama) maja zaklepane dt. jedna jedzie do wrocławia do natalii, jest jeszcze na poprzedniej stronie jedna deklaracja dla potrzebujacej suni - czyli 4 maja zapewnione schronienie. jesli do mojego powrotu jakas bida jeszcze u nich będzie, wezme. postaram sie tez wysterylizowac. ale mam nadzieje, że az tak długo czekać nie będa musiały.
×