Jump to content
Dogomania

tripti

Members
 • Posts

  8127
 • Joined

 • Last visited

Converted

 • Location
  mazowieckie płd-zach.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

tripti's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. STOP PETARDOM - PODPISZ PETYCJE !!!

  Szczegóły w mojej sygnaturze

 2. Fajnie, że jest już fb, dziękujemy bardzo! teraz tylko trzeba to tylko puścić w świat. Bacia Lublin - bdt brakuje dla chłopaczka, został jeden samczyk.
 3. [quote name='wtatara']zrobie dla wszyskich- moze beda jakies wpłaty[/QUOTE] o świetnie! tam kilka postów wcześniej opracowywałyśmy tekst na czołówkę, trzeba jeszcze trochę zmodyfikować o te kolejne wpisy i tak, żeby ta mamusia była widoczna i jej bardzo przykra sytuacja obecna. W wydarzeniach chyba kontakt telefoniczny i jakiś mail jest wskazany.
 4. Havanka tak sobie myślę, że tam jest bardziej o szczeniakach, a tak naprawdę jeden już znalazł domek, to może i innym się jutro poszczęści, a jak nie to i tak mają miejsce, w najgorszej sytuacji jest mamusia, może coś bardziej z naciskiem na nią. Tylko teraz też nie wiem jak uważacie czy od razu pisać, że została sama? Może coś wspólnymi siłami uda się sklecić? [I] Bezdomność zwierząt jest przerażająca, ale z drugiej strony ich zaradność, wola przetrwania i walka o każdy dzień zasługuje na podziw i pomoc ze strony człowieka, tego o dobrym sercu a nie tego, który skazał zwierzę na poniewierkę. Niedaleko Zamościa, pod barakowozem w wykopanej dziurze zamieszkała suczka – jak się okazało dzielna psia matka. Urodziła swoje dzieci w osamotnieniu, walcząc przy tym każdego dnia o swój byt i zdobywając pożywienie. Psią rodzinę odkryła przypadkiem pewna Pani, pomaga oczywiście z jedzeniem, ale to nie wystarczy. Psia matka oraz jej dzieci muszą znaleźć dom, może być na początek tymczasowy a później stały. Taki, który nigdy już nie zawiedzie, nie opuści, nie wyrzuci.[/I]
 5. jest dobra duszyczka z dogo, która zgodziła się zrobić wydarzenie na fb dla rodzinki. Czy ktoś mógłby napisać jakiś przejmujący chwytający za serce tekst na czołówkę wydarzenia? o tym jaka to ta mamusia psia była dzielna, ukryła odchowała wykarmiła dzieciaczki, a teraz została tam sama w zimnie? coś takiego rozczulającego? że szuka dt/ds, kawałka ogródka i budki?
 6. przykro mi bardzo :( jestem zszokowana tą wiadomością :( Trzymaj się Aniu... jakby można było Ci jakoś pomóc daj znać.
 7. nie mam czasu przebrnąć przez wątek, a mam pytanie: czy gdyby któraś z fundacji zgodziła się pomóc z częścią kóz to jaki jest status prawny tych kóz? będzie zrzeczenie się własności i czysta sytuacja prawna?
 8. jest problem, bo już go nawet doświadczyłam. na różne województwa też nie tak prosto, ponieważ Crazy to raczej typ psa, którego trzeba poznać na żywo :(
 9. powstawiałam Crazy w dziale przygarnę psa tam gdzie pasowała mniej więcej i jedno wielkie nic, z ogłoszeń cisza :(
 10. pod górkę mam z pisaniem postów, ale jakby weszła mi ta wiadomość to podajcie jeszcze ten link do fb.
×
×
 • Create New...