Jump to content
Dogomania

Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!


AGA35

Recommended Posts

  • Replies 798
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='furciaczek']Niema co gdybac, zadzwonic ,pogadac, spotkac sie i wtedy myslec czy to chwilowe wzruszenie czy dobrze przemyslana i odpowiedzialna decyzja.[/QUOTE]

Obejrzalam sobie Profil tej Pani. Ma 54 lata. Rzeczywiscie chyba mieszka w Niemczech. Widze, ze mamy bardzo wielu wspolnych "znajomych", a raczej Priofili pro zwierzecych.:-)
Na prawde warto potraktowac ta Pania powaznie.
Tak mysle, ale poniewaz jestem na tym watku gosciem, nie mi decydowac...
Nie chce byc intruzem.

Link to comment
Share on other sites

Patrząc na te zdjęcia chce się płakać, jakim trzeba być potworem aby zrobić krzywdę zwierzęciu tym bardziej tak maleńkiemu, czy to się kiedyś skończy? Zobaczcie jaką bidę wczoraj napotkałam na swojej drodze, może macie jakieś pomysły lub propozycje?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/190886-Skrajnie-zaniedbany-MIKROPIESEK-potrzebna-pomoc[/url]...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yv1958']"Chce jej pomoc prywatnie,pokryc koszty i zaadoptowac,pisalam o informacje,ale do tej pory nie dostalam odpowiedzi!!!nie rozumie tutaj czegos". [URL]http://nk.pl/profile/4420879/gallery/album/4/278[/URL]

To jest skopiowane z Naszej Klasy pod zdjeciem pieska.[/QUOTE]

Pani już dostała odpowiedz.Ponieważ stan suni jest poważny zadecydowałyśmy że tak daleka droga jest w tej chwli bardzo ryzykowna i że tą chwilę sunia zostanie w warszawie do monentu całkowitego wyzdrowienia , potem zaś procedura standartowa - wizyta przedadopcyja i po adopcyjna ( bez tego nie wydamy suni) a poniweaż sunia jest jak najbardziej w typie rasy po całkowitym wyzdowieniu czeka ja zabieg sterylizacji jeżeli okaże się zę wiekowo juz można go wykonać .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Patrząc na te zdjęcia chce się płakać, [B]jakim trzeba być potworem aby zrobić krzywdę zwierzęciu tym bardziej tak maleńkiemu[/B], [B]czy to się kiedyś skończy?[/B] (...)[/QUOTE]

Potworem i bezlitosnym, okrutnym debilem.
Wiem, ze odpowiedz znasz MaDi ... nie jest optymistyczna.

A jak sie niunia czuje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGA35']Pani już dostała odpowiedz.Ponieważ stan suni jest poważny zadecydowałyśmy że tak daleka droga jest w tej chwli bardzo ryzykowna i że tą chwilę sunia zostanie w warszawie do monentu całkowitego wyzdrowienia , potem zaś procedura standardowa - wizyta przedadopcyja i po adopcyjna ( bez tego nie wydamy suni) a poniweaż sunia jest jak najbardziej w typie rasy po całkowitym wyzdowieniu czeka ja zabieg sterylizacji jeżeli okaże się zę wiekowo juz można go wykonać .[/QUOTE]
podpisuje sie pod tym wszystkimi łapami:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez de Villaro']Ujmuje Hesia za serce bardzo bardzo mocno...i imię ma przepiękne...wierzę, że wszystko się dobrze skończy!!![/QUOTE]



imie wybrał kini1984 TZ .Wiózł małą na " sygnale " do lekarza po tym jak ja znaleziono! Dlatego wybrałyśmy go na " ojca chrzesnego" malucha! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Rany boskie........ taka kruszynka.....

O opatrunki żelowe można sie usmiechnąć do Mysza1 - ona ma dotep do takich fajnych, które sa suche, a pecznieją i robia sie żelowe dopiero po zetknięciu z wilgotna raną- dzieki czemu nie trzeba ich przechowywac w lodówce. Są rewelacyjne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Na chwilę obecną mogę jedynie zaoferowac opatrunki specjalistyczne, żeby nie doszło do infekcji (żelowe, specjalne)
Jeśli sunia będzie wkrótce operowana to nie wiem czy ma to sens.[/QUOTE]
mysza jest na watku i oferowala opatrunki kiedy beda potrzebne :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGA35']Pani już dostała odpowiedz.Ponieważ stan suni jest poważny zadecydowałyśmy że tak daleka droga jest w tej chwli bardzo ryzykowna i że tą chwilę sunia zostanie w warszawie do monentu całkowitego wyzdrowienia , potem zaś procedura standartowa - wizyta przedadopcyja i po adopcyjna ( bez tego nie wydamy suni) a poniweaż sunia jest jak najbardziej w typie rasy po całkowitym wyzdowieniu czeka ja zabieg sterylizacji jeżeli okaże się zę wiekowo juz można go wykonać .[/QUOTE]

Co Pani odpowiedziała na Waszą propozycję?
Czy nadal jest zainteresowana adopcją Hesi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...