Jump to content
Dogomania

Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!


ewelinka_m

Recommended Posts

  • Replies 846
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jak dogo by chodziło normalnie to bym i napisała co nieco...ale nie napiszę:) trzymać kciuki ! potrzebny transport na sobotę:) dzielnica Podgórze, domek z ogrodem:):)

a to fragmenty e-maili:

"Mam nadzieję że Barusiowi się spodoba, że nas zaakceptuje i pokocha- on ma takie ludzkie wierne oczy[IMG]http://poczta.interia.pl/html/gettmpattach,uid,aa73605f925abfa9,m,poczta.interia.pl4be1b4a5c354d,n,2[/IMG]"

"Jest cudny!!! "


powiem wam tylo, ze pani zadzwoniła o ...szczeniaka...a ja jej pokazałam kilka propozycji maluchów i...Barego;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']jak dogo by chodziło normalnie to bym i napisała co nieco...ale nie napiszę:) trzymać kciuki ! potrzebny transport na sobotę:) dzielnica Podgórze, domek z ogrodem:):)

a to fragmenty e-maili:

"Mam nadzieję że Barusiowi się spodoba, że nas zaakceptuje i pokocha- on ma takie ludzkie wierne oczy[IMG]http://poczta.interia.pl/html/gettmpattach,uid,aa73605f925abfa9,m,poczta.interia.pl4be1b4a5c354d,n,2[/IMG]"

"Jest cudny!!! "


powiem wam tylo, ze pani zadzwoniła o ...szczeniaka...a ja jej pokazałam kilka propozycji maluchów i...Barego;)[/QUOTE]

To co ze niby Bary w sobote jedzie do siebie, do domku juz??? No kochane, ja sie tu watkowo produkuje rozliczam chlopaka, ogloszeniuje, sie nawet martwie a nikt nic nie powiedzial....Dogo dogiem, ale tak byc nie moze. Ale jak sie trafi gadowi domek jakmarzenie to moze sie i nad wybaczeniem zastanowie;)

Link to comment
Share on other sites

Bary jedzie juz jutro popołudniu. Zawozi go Andrzej.
Divia, nie wiedziałam, ze juz wpłaciłaś kasę, to sie rozliczę za ten tydzień róznicy. I tak troche wyjdzie za transport, bo same bramki kosztują.

To jeszcze mało z tym domem w Krakowie. Najśmieszniejsze po tylu miesiącach szukania domu jest to, że znalazł sie dzis drugi dom chętny na Barego.
Spróbujemy tam umieścić innego psa.
Divio, czy Ty ogłaszasz tez Sonię? Ta pani z drugiego chętnego na Barego domu przeczytała równiez ogłoszenie Soni, ze nadaje się do budy. Sonia nie bedzie siedzieć w budzi czy w ogrodzie, tylko będzie wpychac sie do domu. Jesli ją ogłaszasz, to mogłabys zmienić to i napisać, ze szukamy domu, gdzie mogłaby być domowym psem?

Pani jest z okolic Opola i gotowa była przyjechac po Barego. Szuka duzego psa bez tendencji do ucieczek, który może mieszkac w budzie i tylko zima spac w pomieszczeniu.

Link to comment
Share on other sites

Supcio. Bo to tak jest, ze jak nic to nic, a jak cos to hurtem;) Rozliczenia rzeczywiscie zostawmy do zawiezienia. Poza tym i tak pewnie kasa trafi do Ciebie na ktoras z modelek;)

Co do Soni to ze do budy to chyba nie pisalam tak. Jedyne co na samym poczatku pisalam, to ze byla suczka stroza, ale po dyskusji to wykreslilam. Teraz jest oglaszana z tekstem :

[B][FONT=&quot]Sonia MIX dobermana i owczarkiem. Pilny dom.[/FONT][/B]
[B][FONT=&quot] [/FONT][/B]
[FONT=&quot]Sonia to duża i bardzo przyjacielska suczka. W stosunku do dorosłych i dzieci bardzo łagodna. Dzieci wprost uwielbia.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Zachowuje czystość w mieszkaniu i nie niszczy, zachowuje się wzorowo. [/FONT]
[FONT=&quot]Nie jest głośna i ładnie chodzi na smyczy. [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Sonia ma około 3 lata. Jest to duży pies – waży ponad 30 kg, z wyglądu przypomina trochę mix dobermana z owczarkiem.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Jest zdrowa, wysterylizowana, zaszczepiona, zabezpieczona przed pchłami i kleszczami. [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Idealny byłby dla niej dom z ogrodem z możliwością zamieszkania w domu w porze zimowej. Na zewnątrz lubi mieć zajęcie. W stosunku do innych psów dominująca. Najlepiej, gdyby była jedynym psem w domu. Nie nadaje się do domu z ptactwem. Toleruje koty, które jej się nie boją. [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[B][FONT=&quot]Kontakt w sprawie przygarnięcia Soni:[/FONT][/B]
[FONT=&quot](32) 3533135[/FONT]
[FONT=&quot]660124623[/FONT]
[FONT=&quot][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Sonia przebywa w domu tymczasowym w Katowicach, zostanie wydana z umową adopcyjną.[/FONT]


I chyba z buda nic nie bylo....Hmm chyba ze na samym samiutkim pocztku, ale nie wydaje mi sie. No ale jak pisze od dluzszego czasu jest z tym tekstem puszczana.
[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

ja się będę cieszyć jak Bary dojedzie i nie będzie żadnych niespodzianek - choć nie przewiduję...no ale w życiu róznie bywa:)

a pani dzwoniła najpierw o szczeniorka Aronka...który domu szuka już 3 miesiąc:( no ale moze i on wreszcie pójdzie do domku...tyle tylko, ze nia ma go kto zawieźć razem z Agnieszką do Tarnowa:( a nie znam nikogo stamtąd do wizyty....no i trzeba zrobic 2 w jednym:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']ja się będę cieszyć jak Bary dojedzie i nie będzie żadnych niespodzianek - choć nie przewiduję...no ale w życiu róznie bywa:)

a pani dzwoniła najpierw o szczeniorka Aronka...który domu szuka już 3 miesiąc:( no ale moze i on wreszcie pójdzie do domku...tyle tylko, ze nia ma go kto zawieźć razem z Agnieszką do Tarnowa:( a nie znam nikogo stamtąd do wizyty....no i trzeba zrobic 2 w jednym:([/QUOTE]
Andzia z Tarnowa jest _Aga_ .
Jestesmy razem na wątkach psiaków ze Szczytna.
Napisz prosze do niej o wizytę przedad. i powiedz ze wojtuś bardzo prosi:):):)

Link to comment
Share on other sites

Wojtuś dzięki:)- ale i tak Aga musi jechać z maluchem, bo musi powiedziec co i jak...mały jest letko chisteryczny bez Agi i oni muszą wiedzieć co i jak...no i Aga też chce osobiście poznać ds...nie dziwię się jej, bo bardzo zżyła się z maluchem:( więc nawet jeśli wizyta by się odbyła i wypadła pozytywnie to i tak trza z małym jechać...więc doszłyśmy do wniosku, ze powiążemy 2 w 1...ino ten transport...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Wojtuś dzięki:)- ale i tak Aga musi jechać z maluchem, bo musi powiedziec co i jak...mały jest letko chisteryczny bez Agi i oni muszą wiedzieć co i jak...no i Aga też chce osobiście poznać ds...nie dziwię się jej, bo bardzo zżyła się z maluchem:( więc nawet jeśli wizyta by się odbyła i wypadła pozytywnie to i tak trza z małym jechać...więc doszłyśmy do wniosku, ze powiążemy 2 w 1...ino ten transport...[/QUOTE]
Myśle Andzia i tak: jutro Andrzej mąż Jaagi zawozi Barego do Krakowa,
W sobotę do Przebieczan k. Wieliczki będzie jechać z Katowic Bjuta i chyba drugim autem pati_zabrze z Zabrza. Zabierają ze schronu w Zabrzu Kamela i Faksa.
Gdyby było wolne miejsce to może Aga z Aronkiem by mogli pojechać - tylko co dalej - z Krakowa (Przebieczan) do Tarnowa.
Może by poprosić Bjutę lub Pati o zawiezienie Agi do Tarnowa za zwrot paliwa i potem mogłaby z nimi wrócić do Katowic po majówce w Przebieczanach.
Szkoda że na razie nie mam auta bo nie byłoby problemu.

Link to comment
Share on other sites

Niestety, nie mamy jak dowieźć Barego i trzeba było wszystko dzis odwołać. Andrzej pojechał odebrać dowód rejestracyjny auta i go nie dostał. Bez dowodu nie pojedzie tak daleko.
Potrzebny jest wiec inny transport dla Barego z Katowic do Krakowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Niestety, nie mamy jak dowieźć Barego i trzeba było wszystko dzis odwołać. Andrzej pojechał odebrać dowód rejestracyjny auta i go nie dostał. Bez dowodu nie pojedzie tak daleko.
Potrzebny jest wiec inny transport dla Barego z Katowic do Krakowa.[/QUOTE]

Oj Barus jakos tak masz do domku pod gorke ;-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...