Jump to content
Dogomania

karolciasz28

Members
 • Content Count

  7,092
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

karolciasz28 last won the day on May 27 2013

karolciasz28 had the most liked content!

Community Reputation

30 Excellent

About karolciasz28

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 03/28/1997

Converted

 • Location
  Przemyśl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy jest jakakolwiek szansa na to, że jeśli się tam pojedzie to sunia będzie tam przebywać? Ona jest przyzwyczajona do tych parkingowych o których była mowa? Jak widzę, na gminę nie ma co liczyć,ale to żadna nowość. Jeżeli nie Arka i Orzechowce to zostają Fedaczyńscy, którzy pomocy nie odmawiają.
 2. Chyba masz zapchaną skrzynkę.

  1. karolciasz28

   karolciasz28

   Już powinno być ok.

 3. Tak jak mówiłam Beza ogłoszona :), oby szybko znalazła swojego człowieka :).
 4. Figuś też mi się wydaje, że wątki możesz założyć, jeśli masz czas. Co prawda na dogo też tylko zaglądam żeby podczytać, ale się poprawię ;). Ariete wszystkie psiaki, są ogłaszane, staram się na bieżąco robić ogłoszenia :). 
 5. Teraz pytanie jak na nowym dogo zmienić tytuł? Dziewczyny poradźcie, bo jak nie bardzo wiem.
 6. Hej W końcu po remontach na dogo zmobilizowałam się do ponownego utworzenia Loterii gdzie za 5zł można wygrać Portret swojego Pupila :) wejdź zobacz :) w 1 poście są też linki do dwóch innych bazarków z wszystkimi (chyba jakie są) psimi akcesoriami :) SERDECZNIE ZAPRASZAM jeśli nie chcesz/nie możesz nic kupić to chociaż zaglądaj do nas i posyłaj dalej w świat :) pozdrawiam, Magda p.s przepraszam jeśli sobie nie życzysz tego typu wiadomości :) Link do loterii jest w moim podpisie :)

 7. A z Łajki jest bardzo radosna staruszka :), mimo tego, że już praktycznie całkiem nie widzi, stawy też momentami odmawiają posłuszeństwa, ale dla naszej psicy, nie ma barier nie do pokonania. Na wakacjach miała problemy z jelitami, ale wszystko opanowane. Z panem weterynarzem jesteśmy za pan brat i nie wiem co byśmy bez niego zrobili. Mimo chorób jej dokuczających, momentami zachowuje się młodzeniaszek, komicznie to wygląda :). Ogólnie to niezmiennie mogłabym ją wychwalać jaka to jest cudowna, kochana, grzeczna, MOJA  :loveu:  :loveu: .
 8. Z wielką chęcią Figuś :loveu:  :laugh2_2:
 9. Reksio ma dużą oglądalność, ale na telefony to to się pewnie nie przekłada...
 10. Dziewczyny milczą, ale myślę Figuś, że należy zmienić, bo Emi w domu, a tytuł tak jak mówisz jest mylący.
×
×
 • Create New...