Jump to content
Dogomania

Jola i Czterołapy

Members
 • Content Count

  12,748
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

57 Excellent

About Jola i Czterołapy

 • Rank
  wegetarianka
 • Birthday April 25

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.zlotypies.org/forum

Profile Information

 • Gender
  Female

Converted

 • Biography
  Forum Pomocy Retrieverom ZŁOTY PIES
 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

3,876 profile views
 1. Serdecznie zapraszamy na bazarek dla dwóch Radysiaków : Tobiego i Tango oraz małej znajdy Florci link do wątku Tobiego na dogo: Tobi z Radys link do wątku Tango na dogo: Zorka (Elena) z Radys Zorka na wątku zbiorczym psów u AniaB: Florcia Florka jest na zbiorczym watku psiaków AniaB Elena (teraz Zorka) z Radys, stara bernardynka Nuka i inni :)- potrzebuja pomocy i domów Bazarek trwa do 04.06.2017 do godz. 20:00, ma formę licytacji i KUP TERAZ.Przyjmuję czasowe (max 12- godzinne) rezerwacje w opcji KT. Liczy się ostatni post z godz. 19:59.Koszty wysyłki pokrywa kupujący wg cennika PP (przesyłki polecone) paczki wedle zyczenia mozemy wysłac inpost lub kurierem wg stawek Taniewysyłanie.pl. Wysyłki fantów będą realizowane z Krakowa.Jest możliwość odbioru osobistego, wylicytowanych fantów. Odbiór w Dąbrowie Górniczej lub Krakowie, po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.UWAGA: fanty, które nie zostały odebrane przez 90 dni od daty zakończenia bazarku, trafiają na kolejny bazarek.Numer konta do wpłat będzie podawany na pw po zakończeniu bazarku. Proszę o odesłanie pw z adresem do wysyłki.Proszę licytować zgodnie z regulaminem. Proszę licytować podając numer przedmiotu. Dopuszczamy licytację telefoniczną w opcji KT, po otwarciu bazarku (jeżeli Dogo nie działa), ale prosimy o potwierdzenie licytacji wpisami w późniejszym terminie.Ew. rozliczenie w poście nr: 2.Na wpłatę czekam 7 dni od daty wysłania powiadomienia na pw (lub inne ustalenia - indywidualnie - przez pw).Możliwe jest dokładanie fantów w trakcie trwania bazarku!Możliwa jest również wysyłka fantów przed zakończeniem bazarku, po zaksięgowaniu wpłaty :)
 2. Serdecznie zapraszamy na bazarek dla dwóch Radysiaków : Tobiego i Tango oraz małej znajdy Florci link do wątku Tobiego na dogo: Tobi z Radys link do wątku Tango na dogo: Tango z Radys Tango na wątku zbiorczym psów u AniaB: Zulka i Tango z Radys, stara bernardynka Nuka i inni :)- potrzebuja pomocy i domów Florcia Florka jest na zbiorczym watku psiaków AniaB Zulka i Tango z Radys, stara bernardynka Nuka i inni :)- potrzebuja pomocy i domów Bazarek trwa do 16.04.2017 do godz. 20:00, ma formę licytacji i KUP TERAZ.Przyjmuję czasowe (max 12- godzinne) rezerwacje w opcji KT. Liczy się ostatni post z godz. 19:59.Koszty wysyłki pokrywa kupujący wg cennika PP (przesyłki polecone) paczki wedle zyczenia mozemy wysłac inpost lub kurierem wg stawek Taniewysyłanie.pl. Wysyłki fantów będą realizowane z Krakowa.Jest możliwość odbioru osobistego, wylicytowanych fantów. Odbiór w Dąbrowie Górniczej lub Krakowie, po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.UWAGA: fanty, które nie zostały odebrane przez 90 dni od daty zakończenia bazarku, trafiają na kolejny bazarek.Numer konta do wpłat będzie podawany na pw po zakończeniu bazarku. Proszę o odesłanie pw z adresem do wysyłki.Proszę licytować zgodnie z regulaminem. Proszę licytować podając numer przedmiotu. Dopuszczamy licytację telefoniczną w opcji KT, po otwarciu bazarku (jeżeli Dogo nie działa), ale prosimy o potwierdzenie licytacji wpisami w późniejszym terminie.Ew. rozliczenie w poście nr: 2.Na wpłatę czekam 7 dni od daty wysłania powiadomienia na pw (lub inne ustalenia - indywidualnie - przez pw).Możliwe jest dokładanie fantów w trakcie trwania bazarku!Możliwa jest również wysyłka fantów przed zakończeniem bazarku, po zaksięgowaniu wpłaty :)
 3. Serdecznie zapraszamy na bazarek dla trzech Radysiaków : Eleny, Tobiego i Tango - wszystkie psiaki zostały zabrane z Radys link do wątku Tobiego na dogo: Tobi z Radys link do wątku Tango na dogo: Tango z Radys Tango na wątku zbiorczym psów u AniaB: Elena (teraz Zorka) i Tango z Radys, stara bernardynka Nuka i inni :)- potrzebuja pomocy i domów Elena - Zorka z Radys Bazarek trwa do 22.03.2017 do godz. 20:00, ma formę licytacji i KUP TERAZ.Przyjmuję czasowe (max 12- godzinne) rezerwacje w opcji KT. Liczy się ostatni post z godz. 19:59.Koszty wysyłki pokrywa kupujący wg cennika PP (przesyłki polecone) paczki wedle zyczenia mozemy wysłac inpost lub kurierem wg stawek Taniewysyłanie.pl. Wysyłki fantów będą realizowane z Krakowa.Jest możliwość odbioru osobistego, wylicytowanych fantów. Odbiór w Dąbrowie Górniczej lub Krakowie, po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.UWAGA: fanty, które nie zostały odebrane przez 90 dni od daty zakończenia bazarku, trafiają na kolejny bazarek.Numer konta do wpłat będzie podawany na pw po zakończeniu bazarku. Proszę o odesłanie pw z adresem do wysyłki.Proszę licytować zgodnie z regulaminem. Proszę licytować podając numer przedmiotu. Dopuszczamy licytację telefoniczną w opcji KT, po otwarciu bazarku (jeżeli Dogo nie działa), ale prosimy o potwierdzenie licytacji wpisami w późniejszym terminie.Ew. rozliczenie w poście nr: 2.Na wpłatę czekam 7 dni od daty wysłania powiadomienia na pw (lub inne ustalenia - indywidualnie - przez pw).Możliwe jest dokładanie fantów w trakcie trwania bazarku!Możliwa jest również wysyłka fantów przed zakończeniem bazarku, po zaksięgowaniu wpłaty :)
 4. Serdecznie zapraszamy na bazarek dla dwóch Radysiaków : Tobiego i Tango oraz małej znajdy Florci link do wątku Tobiego na dogo: Tobi z Radys link do wątku Tango na dogo: Tango z Radys Tango na wątku zbiorczym psów u AniaB: Zulka i Tango z Radys, stara bernardynka Nuka i inni :)- potrzebuja pomocy i domów Florcia Florka jest na zbiorczym watku psiaków AniaB Zulka i Tango z Radys, stara bernardynka Nuka i inni :)- potrzebuja pomocy i domów Bazarek trwa do 18.02.2017 do godz. 20:00, ma formę licytacji i KUP TERAZ.Przyjmuję czasowe (max 12- godzinne) rezerwacje w opcji KT. Liczy się ostatni post z godz. 19:59.Koszty wysyłki pokrywa kupujący wg cennika PP (przesyłki polecone) paczki wedle zyczenia mozemy wysłac inpost lub kurierem wg stawek Taniewysyłanie.pl. Wysyłki fantów będą realizowane z Krakowa.Jest możliwość odbioru osobistego, wylicytowanych fantów. Odbiór w Dąbrowie Górniczej lub Krakowie, po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.UWAGA: fanty, które nie zostały odebrane przez 90 dni od daty zakończenia bazarku, trafiają na kolejny bazarek.Numer konta do wpłat będzie podawany na pw po zakończeniu bazarku. Proszę o odesłanie pw z adresem do wysyłki.Proszę licytować zgodnie z regulaminem. Proszę licytować podając numer przedmiotu. Dopuszczamy licytację telefoniczną w opcji KT, po otwarciu bazarku (jeżeli Dogo nie działa), ale prosimy o potwierdzenie licytacji wpisami w późniejszym terminie.Ew. rozliczenie w poście nr: 2.Na wpłatę czekam 7 dni od daty wysłania powiadomienia na pw (lub inne ustalenia - indywidualnie - przez pw).Możliwe jest dokładanie fantów w trakcie trwania bazarku!Możliwa jest również wysyłka fantów przed zakończeniem bazarku, po zaksięgowaniu wpłaty :)
 5. Zbieramy deklaracje stałe i jednorazowe !

   

 6. Zapraszam serdecznie do odwiedzenia bazarku dla Białego (i Dory) na fb: https://www.facebook.com/events/1149817115131065/1149918255120951/?notif_t=plan_mall_activity&notif_id=1483366163947914
 7. Dzieki Agnieszce ktora bardzo mi pomaga na miejscu mam dwa zdjecia Tangusia z telefonu- reszta zdjec z dzisiaj z aparatu bedzie po Nowym Roku.. Tango tak dziwnie rozkłada te uszka - byc moze ma tam stan zapalny, gdy juz pryjedzie blizej krakowa musze zajrzec u weta do tych ucholków.. Aga mowi ze Tango to bardzo kochany i poczciwy pies... Juz go kocham..!
 8. Bardzo dziekuje! Ja powoli zbieram siły do napisania tekstu do ogłoszen Draki, zdjecia jakies mam, bede chciała tez ja poudostepniac na fb przez stowarzyszenie Rescue Dog oraz na Forum ogarkowo.. To starsznie fajna sunia, serce juz mi peka na sama mysl ze kiedys bede musiała ja wydac i denerwuje sie zeby dobrze utrafic z domem.. O wieksze psy jednak dzwonia inne domy niz o male... 06.01. jade do Warszawy po Tango i przewoze go do Fundacji pod Kraków. Wtedy pewnie tez bede mogła czesciej aktualizowac informacje o Tangusiu..:)
 9. Moja tymczasowiczka Maśka miała w ciągu 3 miesięcy, 3 pięciominutowe ataki. Jest przytomna, nie ślini się, ale trzęsie się i nie może wstać. Przytulona i głaskana - uspokaja się i potem zachowuje się normalnie. Do którego weta warto pójść w Krakowie? Maśka przyszła do mnie z zastarzałym, obustronnym, drożdżakowym zapaleniem uszu. Teraz uszy są ok.
 10. Krótki bazarek dla Tango i Draki z Radys oraz Nemo i Okruszka porzuconych przez rodzine zmarłej włascicielki oraz mnóstwo ksiazek! zapraszamy serdecznie!!!
 11. BIAŁY jest w bezpłatnym DT (chociaż nie w Krakowie). Jego status jest bardzo skomplikowany i wychodzi na to, że Biały jest niczyj. Najlepiej opisuje to jego tymczasowy Opiekun: "Biały był psem Szansy. (...) Białego ja odbierałem ze schroniska i dlatego na na mnie były jego papiery. Odwiozłem go do DT do Kasi. Biały mimo swej urody nie cieszył się popularnością. Kasia co trochę pisała:jak długo jeszcze Biały będzie u niej mieszkał. Po około pół roku Biały w trybie natychmiastowym musiał opuścić dom Kasi i tak trafił do mnie. Cały czas nie cieszył się popularnością. Szansa upadła i Biały został u mnie na dalszym tymczasie a opiekę nad nim przejął Złoty Pies. Żeby zwiększyć mu szanse na dom poprosiłem Wartę Goldena o ogłaszanie psa. Udało się, a jak się skończyło to dobrze wiesz. Biały wrócił do mnie (bo WG nie miała innego DT) i nastąpiły przepychanki o prawa do psa. Pies ostatecznie pozostał u mnie ale Złoty Pies wrzucił go do adopcji od właściciela. Jestem jego spadkowym opiekunem ale właścicielem nie jestem. Przez cały pobyt Białego u mnie nie dostałem od nikogo ani złotówki. Leczenie i karmę miał takie na jakie było mnie stać." Biały wrócił z adopcji chory, ma niedoczynność tarczycy i nadczynność kory nadnerczy. Jego podstawowe leki to Euthyrox 800 mg na dobę i Vetoryl 120 mg na dobę. Biały bardzo potrzebuje pomocy, więc chcemy bazarkami pomóc i w miarę możliwości zapewnić mu Vetoryl. Więcej o Białym na: http://wartagoldena.org.pl/forum/viewtopic.php?t=3923 http://www.zlotypies.org/forum/viewtopic.php?t=264&postdays=0&postorder=asc&start=225
 12. Masza ciągle zmienia się, jej wcześniej czarny nosek wypłowiał, więc nazywamy ją teraz Maśką red nose. Kurier przywiózł kolejny, 15 kilogramowy wór karmy, Maśka waży nadal 24 kg :) Mała w ciągu jednego popołudnia całkowicie zaakceptowała kantarek i spacery zrobiły się przyjemniejsze...
×
×
 • Create New...