Jump to content
Dogomania

wojtuś

Members
 • Posts

  5376
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

wojtuś last won the day on May 27 2014

wojtuś had the most liked content!

5 Followers

Converted

 • Location
  Kraków tel. 504-236-465
 • Interests
  zwierzaki, muzyka, góry

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

wojtuś's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

19

Reputation

 1. Witaj.

  Zrobisz lub polecisz kogoś do wizyty w Krakowie os.Teatralne.

   

  Pozdrawiam Nina :)

 2. Anisiu żegnaj, bądź szczęśliwy w tęczowych obłokach
 3. Wojtusiu Wszelkiego Dobrego Znalezione obrazy dla zapytania serca swiateczne gify

   Co slychac serca u Was

   sciskamy pozdrawiamy z NadziejkowaPodobny obraz

 4. [quote name='yolanovi']Baster i lusi, skoro zapadła cisza i nikt się nie wypowiadda, to rozdysponuj tak jak zaproponowałaś. Już dość czasu minęło i milczenie należy potraktować jako zgode :)[/QUOTE] Tak Kochani też myślę, tak będzie dobrze :)
 5. I dla Dexterki i dla innych piesków, jak Kochani uważacie :)
 6. Dzięki yolanowi za wizytę u Bartusia, dzięki :) Szczęśliwy psiak :)
 7. Dexterko i ja dziękuję za takie dobre wiadomości z domku Barta :)
 8. [IMG]https://imageshack.com/a/img845/138/clrmk.jpg[/IMG] [IMG]https://imageshack.com/a/img836/9894/bx49.jpg[/IMG] [IMG]https://imageshack.com/a/img842/5263/2578o.jpg[/IMG] [IMG]https://imageshack.com/a/img842/4610/22qty.jpg[/IMG] [IMG]https://imageshack.com/a/img841/1536/zfyu.jpg[/IMG]
 9. Kochany Trufelek się pokazuje :) [IMG]https://imageshack.com/a/img843/2964/abw43.jpg[/IMG] [IMG]https://imageshack.com/a/img843/5288/y3o7o.jpg[/IMG] [IMG]https://imageshack.com/a/img834/6402/v69bo.jpg[/IMG] [IMG]https://imageshack.com/a/img843/8493/6oxc0.jpg[/IMG] [IMG]https://imageshack.com/a/img843/944/lh25.jpg[/IMG]
 10. Ale się cieszę :multi: Bartuś Kochany Psiaku :multi:
 11. [quote name='barb'] Znasz Barta krótko ale i tak lepiej niż my - bo kto z osób ktore zostaly na wątku zna Barta w realu ? Chyba Wojtuś, poznała go jeszcze Czorcik ale już tu nie bywa.[/QUOTE] Z Azulą i jej szczeniakami oraz z Bartem jestem od początku, ale Basiu nie widziałem żadnego psiaka w realu, znam je z opowieści z wątków i rozmów telefonicznych o nich. Psiaki poznali Czorcik i Guliwer. Przewozili Azulę do kkasiiiar do Świecia (była tam ok. tygodnia bo potem pojechała do DS do mirycy do Jasła), a Bartusia odwiedzali w Mokrym Nosku. [quote name='barb']Mam nadzieję, ze nie zniechęcą Pani blizny Barta. Ich na zdjęciach w ogloszeniach nie widać. Dexterko przeczytałam, ze Bart zostal pogryziony kiedy walczył w obronie Azy i jej dzieci przed innymi psam, i żadnego kota nigdy nie zjadł, chociaż zdarzało mu się podobno je pogonić. Powiedz to Pani proszę.[/QUOTE] Bart był wtedy bardzo opiekuńczy, bronił Azy i jej szczeniaków na opuszczonej posesji gdzie się oszczeniła. Dzięki barb, że tak dokładnie przypomniałaś jego historię, dzięki :):) Przyszły domek dla Barta wydaje się super :)
 12. [quote name='baster i lusi']Basiu jak nic nie piszę tz.że podoba mi się bardzo.Włożyłaś wiele pracy i dziękuję Ci za to.[/QUOTE] I mnie się Barb podoba :)
×
×
 • Create New...