Jump to content
Dogomania

Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!


ewelinka_m

Recommended Posts

  • Replies 846
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To duży pies, największy popyt jest na malutkie pieski i do tego kudłate. Musimy wiec cierpliwie BArego reklamować i "socjalizować", tak aby czymś urzekł kogoś.
Ludzie lubią takie historie jak np. słynny pies co pływał na krze. Było wielu chętnych, a przeciez nie był nawet w połowie tak ładny jak Bary.

Link to comment
Share on other sites

Tylko, co zrobic, zeby trafic na takiego amatora? Bary nie nadaje sie do kojca. W kojcu szaleje, zeby sie wydostać. Mógłby mieszkać w budzie i biegać luzem, ewentualnie mógłby spać w jakimś pomieszczeniu gospodarczym. Byle miał kontakt z ludźmi.

Z pieniędzy Barego pobieram 100 zł na DT na drugą połowę miesiąca. Proszę o wpisanie tego w rozliczenie. Wcześniej nie brałam całości, bo miałam nadzieję, że pojedzie do domu.

Link to comment
Share on other sites

Może ma jakieś złe skojarzenia zwiazane z kojcem. Mój Czarek, którego mam z dogo bardzo bał sie ze go zostawię. Do wc nie mogłam zamknąć drzwi bo rozpaczliwie zaczynał wyć. Wiedziałam o tym już wcześniej i dlatego go wzięłam z DT. Jestem w domu i pomalutku nauczyłam go,że jak wyjdę to wrócę. A domku trzeba szukać i sponsorów również. Musimy wierzyć,że sie uda. Pozdrawiam serdecznie Barego i cioteczki

Link to comment
Share on other sites

Elkate nic się nie stało. Czyli niestety dalej bez zmian. Zero odzewu w sprawie Barego.

Jaaga ma olbrzymie propblemy ze zdrowiem swoich psiaków, nawet nie ma za bardzo czasu cos pisać.

Musimy jakos zrobic podliczeni finansów kojcowych, zobaczyc , na czym stoimy.

Jaaga, jak znajdzie chwilę, pewnie pstryknie jakies zdjęcie kojca, w którym w tej chwili siedzi w dzień Sonia. Bary jest w pomieszczeniu, bo awanturyje sie z kozami, które obok rezydują.

Link to comment
Share on other sites

Jesli chodzi o kojec, to potrzebny był ,żeby rozdzielić Barego i Sonię, bo dochodziło miedzy nimi do niebezpiecznych spięć , więc jezeli teraz jest w nim Sonia, to spełnia swoją rolę.

Kojec jest w poblizu kóz, których Bary nienawidzi, cały czas by ujadał, a Sonia kozy olewa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Jesli chodzi o kojec, to potrzebny był ,żeby rozdzielić Barego i Sonię, bo dochodziło miedzy nimi do niebezpiecznych spięć , więc jezeli teraz jest w nim Sonia, to spełnia swoją rolę.

Kojec jest w poblizu kóz, których Bary nienawidzi, cały czas by ujadał, a Sonia kozy olewa.[/QUOTE]

ale kojec sie przydał np na inne psy bezdomne ktore jaga uratuje.,nie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']ale kojec sie przydał np na inne psy bezdomne ktore jaga uratuje.,nie?[/QUOTE]

No wlasnie, dlatego akcje mozna uznac za prawie udana. Wazne ze kojec jest wykorzystany i to najwazniejsze. A czy Sonia czy Bary czy inna bida to nic nie wadzi przeciez;)
Dzis zrobie roliczenie kojcowe, brakuje jednej wplaty, ale zaloze, zeby juz zamknac sprawe;)

Link to comment
Share on other sites

Od początku pisałam, że kojec bedzie potrzebny dla Soni, zeby Bary mógł u nas zostać. Bary w kojcu bez przerwy ujada na kozy, wiec mógłby w nim być tylko nocą.
Tak więc kojec jest dla Barego, mimo ze on w nim nie mieszka ;). Dzieki niemu nie wyladował w schronisku.
Na kolejne 3 wtorki Bary ma ogłoszenie w Jarmarku. Trzymajcie kciuki, żeby przyniosło efekt.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na watek, bo sie dziewczynie konczy tymczas i szukamy (wiem, wiem niezbyt oryginalnie) DS, lub chociaz kojcowego DT...Moze macie jakis pomysl??

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184081-Lara-ko%C5%84czy-jej-sie-tymczas..NIE-WIEM-CO-Z-NI%C4%84-ZROBIC..POMOCY%21-M%C5%82oda-wysterylizowana."]http://www.dogomania.pl/threads/184081-Lara-ko%C5%84czy-jej-sie-tymczas..NIE-WIEM-CO-Z-NI%C4%84-ZROBIC..POMOCY!-M%C5%82oda-wysterylizowana.[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...