Jump to content
Dogomania

Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!


ewelinka_m

Recommended Posts

  • Replies 846
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Erka ma rację, ze światelko coraz jaśniejsze. Bary ma jechać do swojego domu. Rozpuściłam wici o nim i Soni wśród znajomych i dzieki temu już byli Państwo go ogladać. Bary oszalał wręcz na punkcie swojej prawdopodobnie przyszłej Pani, ona zresztą też zakochana. Powiedziała, że jest tak sliczny i ma takie spojrzenie, ze powinien zostać psią gwiazdą filmową.Czekam na oficjalne potwierdzenie, bo nieoficjalnie od znajomej juz sie dowiedziałam, ze sie zdecydowali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Erka ma rację, ze światelko coraz jaśniejsze. Bary ma jechać do swojego domu. Rozpuściłam wici o nim i Soni wśród znajomych i dzieki temu już byli Państwo go ogladać. Bary oszalał wręcz na punkcie swojej prawdopodobnie przyszłej Pani, ona zresztą też zakochana. Powiedziała, że jest tak sliczny i ma takie spojrzenie, ze powinien zostać psią gwiazdą filmową.Czekam na oficjalne potwierdzenie, bo nieoficjalnie od znajomej juz sie dowiedziałam, ze sie zdecydowali.[/QUOTE]

No to podwajam sile kciukania. I dalej sie jeszcze nie ciesze:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Erka ma rację, ze światelko coraz jaśniejsze. Bary ma jechać do swojego domu. Rozpuściłam wici o nim i Soni wśród znajomych i dzieki temu już byli Państwo go ogladać. Bary oszalał wręcz na punkcie swojej prawdopodobnie przyszłej Pani, ona zresztą też zakochana. Powiedziała, że jest tak sliczny i ma takie spojrzenie, ze powinien zostać psią gwiazdą filmową.Czekam na oficjalne potwierdzenie, bo nieoficjalnie od znajomej juz sie dowiedziałam, ze sie zdecydowali.[/QUOTE]

Trzymam kciuki za Ciebie Bary

Link to comment
Share on other sites

Bary ma jechac do nowego domu ok. 20.06, jak już jego przyszli opiekunowie uporaja sie z przeprowadzka do domu i ogarną się trochę w nowym miejscu.
Czekał tyle, to wytrzyma jeszcze trochę ;). Będzie mieszkał parę minut drogi od nas, tak że nigdzie daleko nie wyjeżdża.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Bary ma jechac do nowego domu ok. 20.06, jak już jego przyszli opiekunowie uporaja sie z przeprowadzka do domu i ogarną się trochę w nowym miejscu.
Czekał tyle, to wytrzyma jeszcze trochę ;). Będzie mieszkał parę minut drogi od nas, tak że nigdzie daleko nie wyjeżdża.[/QUOTE]
Super wiesci, czyli robimy wielkie odliczanie
10.............

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...