Jump to content
Dogomania

Lili już się nie boi...... Jest bezpieczna!


amikat

Recommended Posts

trish milczy bo......sie cieszy ze ma liluśkę ale..... BYŁY U MNIE w odwiedzinkach i ..........jestem pod calkowitym urokiem psinki. Liluśka jest cudowna, miła pachnąca.... Calowałyśmy sie co chwilkę. Myślę ,że jej umysł wyrzucił ze swiadomosci traumatyczne obrazy ktore ta kruszyna musiala przejsc. Jest pieskiem wesolym...zabawowym. Swietnie dogadala sie z moja roczną migotką a nawet..... z leciwym bo blisko 13-to letnim Largiem...ktory nie przepada za innymi psami. Była zachwycona kotem....z wzajemnoscią. Ale po godzince tych emocji....zmeczona,zapadla w gleboki sen na moich kolanach. Mysle ze nie najlepiej slyszy.... z jezorkiem dzieja sie jakies smieszne rzeczy.....ale ogolnie jej stan ...po tym co przeszla jest.... REWELACYJNY. Jeszcze predko sie meczy....czesto pije.....ale to wszystko minie. Dla niej lekarstwem jest milość Trish (bezwzgledna) i czas. Jestem nią zachwycona. Zreszta ja wszyscy moi domownicy. Ta panna wyglada jakby miala na glowie kucyki. Te ucholce ma cuuudowne. A najlepszy jest jej przecudowny charakter.Mam zdjecia ale nie potrafie wstawic. Kto chętny? wysle na maila.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa..
Fizia od Misieek ma szanse na super dom.
Potrzebny jest transport małej z Krakowa do Zielonej Góry, Gorzowa, Świebodzina...lub w te okolice...
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/142923-Jamniczkowata-malutka-sA-odka-Fizia-szuka-domu-czeka-i-czeka-anioA-nie-pies/page41[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Cioteńki, nowy skandal z psikami . Koszmar. trzeba wspomóc link był rozsyłany . Ja padłam po przejrzeniu, i nie mogę nawet rozsyłać. nastepna badytka podana do prokuratury.trzeba to znów nagłosnić bo sprawa z perspektywą sukcesu. Ludzie , !!!! to była nauczycielka z okolic Mikołowa. Sunia zagłodzona, szczeniaki dogorywająi piesek w strasznym stanie. dzięki opatrzności prowadzi to chyba prawniczka z DOGO. TRZEBA NAGŁOŚNIĆ W TV SILESIA JAK W SPRAWIE LILUNI.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ'] Sunia zagłodzona, szczeniaki dogorywająi piesek w strasznym stanie TRZEBA NAGŁOŚNIĆ [/QUOTE]

tu link do wątku w tej sprawie
[url]http://www.dogomania.pl/threads/174265-Trzy-w-jednym-Horror-koszmar-tragednia-POMOCY-Sunia-juA-nie-zyje-ratujmy-resztAE[/url]
bardzo potrzebne wsparcie

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam - kochają sie i to bardzo!!!!!!

Mam "przeciek" ze sprawca przynał się do winy. Szczegółów nie znam.
Byłam u dziewczynek (3) mamuni, Trishuni i Liluni w niedzielę.......
Lili przebywa od 12 dni w domu tymczasowym. Lekko niedosłyszy. Nie kontroluje języczka. Przy piciu i jedzeniu radzi sobie jednak język ten wypada jej z pyszczka. Można go ciągnąc za ten ozorek - nie ma w nim czucia. Lili BARDZO kocha swoja nową Panią i wszystko traktuje jak świetną zabawę. Nareszcie od kilu dni stała sie PSEM - merdającym ogonem na przywitanie człowieka.Lubi spacerki - choć ciągle jeszcze ma problem z przednimi nogami - wydaje mi się ze ciągnie je lekko i stara się wyrzucać mocno do przodu - chodzi przez to jak koń na paradzie. Wróciły odruchy obronne. Ma apetyt - dostaje sucha karmę , bo ma GRYŹĆ ale nie lubi - woli smakowite puszki! Kupimy leki które zalecili w Brnie bo sie skończyły. Widać ze przynoszą rezultaty! Rehabilitujemy, kochamy i nie oddamy. Słyszałam ze Michaś do winy sie przyznał. Moze to tylko przeciek ale chyba Ostracyzm na który został skazany po naszej akcji uświadamiającej okazał się lepszym najlepszym narzędziem .

Wszystkim osobom które pomogły Lili finansowo do tej pory dziękuje . Bardzo. Bez Was jej leczenie, diagnostyka itd, nie byłyby możliwe. Jesteście KOCHANI. DZIĘKUJEMY

Link to comment
Share on other sites

Niby zaglądam i staram się śledzić zaznaczone wątki ale jakimś cudem umknęło mi, że Lili zmieniła miejsce pobytu... Albo mam już taką sklerozę :hmmmm: Bardzo się cieszę i życzę suni i jej nowej Pani dużo radości :happy1:

Może zaglądniecie do innego biedaka: [url=http://www.dogomania.pl/threads/174600-NERO-pies-ze-zmasakrowanymi-A-apami-prosi-o-ratunek?p=13599770#post13599770] [COLOR=Purple][B]NERO Z OKALECZONYMI ŁAPKAMI[/B][/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Trish, jak tam Lili?[/QUOTE]

Poznałam dzisiaj Lili na akcji :D :D :D o ludzie, ale słodziak! I piękna jest - maleńka i te piękne faliste długowłose uszka, cudne :D nie wiedziałam, że jest taka malutka!!! szok! Tym bardziej wzrasta moja wrogość do tego....:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

witam Panstwa i prosze o wybaczenie za tak dluga przerwe ,
Lili ma sie cudownie !!! jest srasznym urwisem i zaczepiaczem ...
slyszy juz dobrze - na tyle ze biega sobie bez smyczy po parku i reaguje na komendy a raczej strasznie mnie pilnuje :) uwielbia bawic sie wszystkim od pluszakow do pustych butelek i kiedy wychodzimy na spacer to nosi to w pysku .
lubi inne psy ale tylko mniejsze ( do wiekszych trzyma dystans) . przez te trzy tygodnie zaszczekala tylko 5 razy i byly to pojedyncze szczeki ale dzisiaj nastapil ten od dawna wyczekiwany dzien i wyszczekala sie na sasiadke :P
jest straszna przylepa (wlasnie siedzi mi na kolanach jak pisze a pychol opiera mi na rece - co mi nie ulatwia :P )
przytyla i teraz jest mala kluska ( jak stwierdzila Amikat) bo oczywiscie kiedy dostala pierwsza puszke to zrezygnowala z suchego jedzenia - zeby ja przekonac musze jej mieszac
dzisiaj zostal znaleziony " wylacznik" psa - kiedy ja drapie miedzy przednimi lapami najpierw opada glowa potem lapy uciekaja i pies zasypia w 2 min :D
pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz przepraszam za przerwe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...