Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dzieje się oj dzieje na wątku małych puchatek, zaglądajcie, bo lada chwila obie małe będą już miały swoje rodzinyhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig.gif

A dzisiaj do swojego nowego domu w Warszawie jedzie Lucek:)

Domek bardzo pozytywnie zweryfikowany, bardzo dziękuję JO37 za wizytę, a ma kobieta ostatnio co robić, bo zamojskie zwierzaki upodobały sobie Warszawęhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,002_Rk_orig.gif

 

lucek3.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Kochani, Zulcia, malutka suczka Toli ma stwierdzony zespół przedsionkowy. Objawy wyglądały dramatycznie. Sunia ma ocząpląs, przewracała się..Objawy wystąpiły nagle.. Tola jest z nią u weta. beksa_V6_orig.gif

Prosimy o ciepłe myśli i kciuki za malutką staruszkę. Czy ktoś z Was spotkał się z tym schorzeniem??

 

20 godzin temu, konfirm31 napisał:

Chyba chorował na to pies Nutusi - Lesio (oprócz Cushinga),  ale Jej teraz praktycznie nie ma na dogo. 

Kciuki mocno zaciśnięte. 

 

20 godzin temu, elik napisał:

Ogromnie współczuję    59e50ea3ddaf9_pacz1.gif.db52373009cf8426e06cd710220aa267.gif  Podobno ta choroba może sama przejść, ale nie należy jej lekceważyć, lepiej udać się z psiakiem do weta więc Tola dobrze zrobiła. Dobre fluidy ślę.

 

10 godzin temu, malagos napisał:

Czekamy zatem na wieści o Zulci....

 

4 godziny temu, Bogusik napisał:

Mocno zaciskam kciuki za Zuleczkę i jestem Tolu myślami z Wami...

 

3 godziny temu, Jolanta08 napisał:

Ja także mocno trzymam kciuki za Zulkę

 

2 godziny temu, Poker napisał:

Biedna Zuleczka i Tola.  Oby było dobrze.

Dziękuję Wam za wsparcie,  dużo dla mnie znaczy.

Zulcia już lepiej - wczoraj póżnym wieczorem ustąpił oczopląs, dzisiaj sunia zaczęła chodzić, nie trzeba już nosić jej na rękach, zjadła.

Dzisiaj dostała kolejną porcję leków domięśniowo, mamy tez tabletki, a w poniedziałek do kontroli. Jest bardzo wyciszona, większość dnia leży.

Po kolejnej dawce leków ustąpiło też dziwne ułożenie głowy.

Mam nadzieję, ze z Zulcią będzie wszystko dobrze, bo wczoraj wszystko to wyglądało dramatycznie:(

Weta, podobnie jak i nas, niepokoi też znaczny spadek wagi suni (od kwietnia 80 dag); przy jej rozmiarach to sporo:(

Zula ma spory apetyt, po czyszczeniu kamienia i usunięciu ząbków odżyła, stała sie bardziej energiczna, radosna. A waga wciąż spada:(

Może jest to spowodowane wiekiem, nie wiem, ale martwimy się tutaj.

W poniedziałek TZ jedzie z małą na USG - zobaczymy.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...