Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

P1290151.JPG

To jest maleństwo, okruszek. 

Jeżeli to jest odpowiedź do mnie to widać,że jest okruszkiem.Zarezerwowała go anecik.

No nie da się na razie dokoptować jakiegoś kudłaczka do tej suni co już zarezerwowała Bogusik.

Asiu a masz jakieś miejsce dla tej kochanej czarnej suni? Ona tak bardzo prosiła o zabranie jej.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.09.2017 o 22:35, mar.gajko napisał:

Te oko, to nie tylko bielmo. Ono jest chore. Jest większe. Pewnei jest straszne ciśnienie w oku. To bardzo bolesne.

P1280945.JPG

Wiem i bardzo mnie to smuci, ale oprócz pokazania pracownikom takiego psa nic więcej nie możemy zrobić:(

5 godzin temu, Anula napisał:

Tola,Asiu,a ta sunia jaka jest duża? Czy zmierzyłyście oczka siatki?

P1290120.JPG

Rozglądamy się za drugim psiakiem kudłatym ale najwyżej do 45cm w kłębie.

Te dwa terierkowate chyba są średnimi psiakami.Ten jest fajny ale nie możemy ich rozdzielić bo trzymają się razem i się wspierają.

P1290002.JPG

I jeszcze w środku czarny z dłuższą sierścią czy coś wiecie o nim?

P1280956.JPG

 

Oczko siatki ma 10 cm, podmurówka ok. 15 cm.

Tego psiaka w środku pokazywałam już parę  razy, zdjęcia są na str. 645 i 651.

Link to comment
Share on other sites

W niedzielę do swojego nowego domu w Radzyminie pojechała Jagienka (to ta znaleziona ciężarna, z ranami na nodze).

Nie miałam zapytań o koteczkę, dlatego tym bardziej cieszy ten dom, wspaniały dom:).

Pani wczoraj dzwoniła, z wielkim uczuciem  opowiadała o wszytskim; powiedziała też, ze Jagienka to kotka, o jakiej marzyli i widocznie właśnie  na nich dziewczynka czekała:)

Widok zadbanej, szczęśliwej Jagienki śpiącej w łóżku bardzo mnie wzruszył, bo jeszcze niedawno byłą bezdomną  pod sklepem na przedmieściu Zamościa.

Transport zorganizowała Alaskan, bardzo dziękuję Asiu, ze pamiętałaś o koteczce:)

V__DFB2.jpg

V__E47A.jpg

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Tola napisał:

W niedzielę do swojego nowego domu w Radzyminie pojechała Jagienka (to ta znaleziona ciężarna, z ranami na nodze).

Nie miałam zapytań o koteczkę, dlatego tym bardziej cieszy ten dom, wspaniały dom:).

Pani wczoraj dzwoniła, z wielkim uczuciem  opowiadała o wszytskim; powiedziała też, ze Jagienka to kotka, o jakiej marzyli i widocznie właśnie  na nich dziewczynka czekała:)

Widok zadbanej, szczęśliwej Jagienki śpiącej w łóżku bardzo mnie wzruszył, bo jeszcze niedawno byłą bezdomną  pod sklepem na przedmieściu Zamościa.

Transport zorganizowała Alaskan, bardzo dziękuję Asiu, ze pamiętałaś o koteczce:)

V__DFB2.jpg

V__E47A.jpg

Ależ sie cieszę, ze Jagusia ma dom !!! Mnie też wzruszył jej widok. Jeszcze nie tak dawno była w opłakanym stanie, a dziś bezpieczna i zapewne szczęśliwa ma już swój domek !

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Aniu, pięknie dziękuję!! divers2291.gif

Ja tez bardzo dziękuję - u mnie nie nawet się nie otwierały.

Cudnie trafiła nasza Jagienka:)

4 godziny temu, wiolhelm170 napisał:

Tolu, czy wy jako fundacja albo osoby prywatne możecie pożyczyć transporter do przewozu psa?  Potrzebuje przewieźć psa Misia do Murki. To mały kundelek,może ważyć 10 kg.

.

Tak, skontaktuj się z moim TZem

1 godzinę temu, mdk8 napisał:

Kochani czy ktoś ma możliwość pomóc tym kociakom ?

 

 

:(:( Żal serce ściska :(

U nas cięzko z miejscami, w kolejce na zabranie czeka 2 kotki i 3 maluchy z działek:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.09.2017 o 22:48, Alaskan malamutte napisał:

Bogusiu, z tego co pytałyśmy, to ona już powinna być sterylizowana. Podjedziemy do schroniska, jeżeli będzie po sterylce, to ją zarezerwujemy  :-))

Asiu nie ma wiiadomości o tej suni...Czy coś konkretnego już wiadomo?

Dnia 27.09.2017 o 15:08, Alaskan malamutte napisał:

Niestety, nie mam... :-(((( Suczka od niedawna w schronisku, futerko jeszcze piękne, ale za chwilkę (albo i już) będzie tam się roiło od pcheł i kleszczy nie daj Boże!!

I o tej  "Twojej " suni...?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Bogusik napisał:

Asiu nie ma wiiadomości o tej suni...Czy coś konkretnego już wiadomo?

Nic nie wiemy, nie byłyśmy w schronisku...

 

5 minut temu, Bogusik napisał:

I o tej  "Twojej " suni...?

Nie mam dla niej miejsca....Proponuję, komu mogę....

P1290151.JPG

O tym maleństwie wstępnie rozmawiałam z anecik, ale u niej na razie "ciasno" i dopóki jej tymczasowicze nie znajdą domów, to suni nie weźmie...

 

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Nic nie wiemy, nie byłyśmy w schronisku...

 

Nie mam dla niej miejsca....Proponuję, komu mogę....

P1290151.JPG

O tym maleństwie wstępnie rozmawiałam z anecik, ale u niej na razie "ciasno" i dopóki jej tymczasowicze nie znajdą domów, to suni nie weźmie...

 

Możemy zabrać tą naszą i to maleństwo tylko potrzebne info. Szykuje się transport od Murków więc może by się mogły zabrać....

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Nic nie wiemy, nie byłyśmy w schronisku...

 

Nie mam dla niej miejsca....Proponuję, komu mogę....

P1290151.JPG

O tym maleństwie wstępnie rozmawiałam z anecik, ale u niej na razie "ciasno" i dopóki jej tymczasowicze nie znajdą domów, to suni nie weźmie...

 

 

8 godzin temu, Bogusik napisał:

Możemy zabrać tą naszą i to maleństwo tylko potrzebne info. Szykuje się transport od Murków więc może by się mogły zabrać....

 

Gwoli wyjaśnienia.

Rozmawiałam z Alaskan o rezerwacji tej malutkiej, zaproponowałam DT, jednak rzeczywiście moje tymczasy coś się zasiedziały i mam w tej chwili 4 łącznie z Tycinką. Byłam pewna że Rambuś szybciutko znajdzie domek a tu jednak nie tak hop siup. Co prawda dla Dejzi domek prawie już mam, dla Rambusia coś się kroi (wyjaśni się w sobotę lub niedzielę) jednak dopóki nie ma 100% pewności na adopcję psiaków to faktycznie w chwili OBECNEJ mam dość "ciasno" . Jeśli transport miałby być po 10.10 to miejsce najprawdopodobniej będę miała (wszystkie maluchy są w domu), jeśli wcześniej to oczywiście ją "wcisnę" ale jeżeli są inne osoby chętne do pomocy dla malutkiej kudłatki to przecież nie będziemy się "dochodzić" KTO ma jej pomóc, tylko żeby JEJ pomóc.

Sami wiecie że wyciągnięcie psa ze schronu to nie "tylko" opieka, to również zamartwianie się finansami, bardzo odpowiedzialne szukanie domu, trudne niejednokrotnie rozmowy telefoniczne, wizyty PA, wizyty osób zainteresowanych adopcją u mnie, transport psiaka do DS, nerwówka po adopcji - telefony, porady i wszystko to o czym wiemy. Hotele wykonują część tych obowiązków, osoby decyzyjne drugą część, u mnie jest troszkę inaczej.

Link to comment
Share on other sites

Marta,Asia, kto może zadzwonić do schronu i zapytać się o te dwie sunie.Chodzi o sterylizację i czy mogą być zabrane na już.Sara2011 organizuje transport od Murków do Katowic i szuka jeszcze jakiś psiaków do tego transportu.Chodzi o rozłożenie kosztów.My byśmy z tego transportu chętnie skorzystały ale to zależy od informacji czy psiaki są do zabrania.

 

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Anula napisał:

Marta,Asia, kto może zadzwonić do schronu i zapytać się o te dwie sunie.Chodzi o sterylizację i czy mogą być zabrane na już.Sara2011 organizuje transport od Murków do Katowic i szuka jeszcze jakiś psiaków do tego transportu.Chodzi o rozłożenie kosztów.My byśmy z tego transportu chętnie skorzystały ale to zależy od informacji czy psiaki są do zabrania.

Anula, jeśli mi się uda jutro podjechać przed pracą do schroniska, zobaczę co i jak. Dzwonić według mnie nie ma po co, zanim dojdą o którą suczkę chodzi....U nas psiaki nie mają numerów, a poza tym te maleństwa były na kwarantannie. Mógł się właściciel zgłosić...

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Anula, jeśli mi się uda jutro podjechać przed pracą do schroniska, zobaczę co i jak. Dzwonić według mnie nie ma po co, zanim dojdą o którą suczkę chodzi....U nas psiaki nie mają numerów, a poza tym te maleństwa były na kwarantannie. Mógł się właściciel zgłosić...

 

Dzięki.To czekamy na info.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...