Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

20 minut temu, elik napisał:

To  kotek, który jest na głównym zdjęciu - siedzi na nodze fotela obrotowego.

Elu, nie muszę dopytywać. Jest to koteczka,  Zazu- Pierzasta, przeze mnie nazwana Klarą k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,23_bc_orig.Koteczka na pewno jest, ponieważ została przeze mnie wstępnie zarezerwowana. Ona jest w typie norweski leśny. Była chora (tzn złapała jakiegoś wirusa i była leczona), nie wiem jaki jest jej stan na dzisiaj. Dowiem się wszystkiego. Wiem, że jeszcze siedzi Marysia, cudo koteczka. Dam znać co i jak 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, nie muszę dopytywać. Jest to koteczka,  Zazu- Pierzasta, przeze mnie nazwana Klarą k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,23_bc_orig.Koteczka na pewno jest, ponieważ została przeze mnie wstępnie zarezerwowana. Ona jest w typie norweski leśny. Była chora (tzn złapała jakiegoś wirusa i była leczona), nie wiem jaki jest jej stan na dzisiaj. Dowiem się wszystkiego. Wiem, że jeszcze siedzi Marysia, cudo koteczka. Dam znać co i jak 

Bardzo dziękuję :) Czyli mogę odpowiedzieć, że ta panna jest do wzięcia :) ?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, poczekaj do wieczora, ja będę u Marty to jeszcze się upewnię, okej? Od razu dam znać

Ok :) Poczekamy.

Odpowiedziałam, że koteczki nie są u mnie i że postaram się dać odpowiedź jeszcze dzisiaj.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Sunia do środy jest na kwarantannie. nadal jest w schronie. Jeśli nie zgłosi się właściciel, to sunia pojedzie do kajtek. 

Wątpię w pojawienie się właściciela.  Sunieczko wytrzymaj do środy kochana.

Środa już niedługo i opuścisz schron  idzie z psem.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Sunia do środy jest na kwarantannie. nadal jest w schronie. Jeśli nie zgłosi się właściciel, to sunia pojedzie do kajtek. 

A czy będzie transport,ponieważ chyba TZ Murki jechał wczoraj do Warszawy,być może coś pomyliłam.Z sterylką też chyba nic nie wiadomo jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

32 minut temu, Anula napisał:

A czy będzie transport,ponieważ chyba TZ Murki jechał wczoraj do Warszawy,być może coś pomyliłam.Z sterylką też chyba nic nie wiadomo jeszcze.

Nie mogliśmy niczego załatwiać, ponieważ sunia jest na kwarantannie. Z tego co wiem, to TZ Murki miał jechać dzisiaj , ale jeszcze do niej zadzwonię i dopytam. Być może ich sunia jeszcze nie pojechała, to wtedy połączymy transport. 

 

Link to comment
Share on other sites

Tango przecudowny.

 

1 godzinę temu, beka napisał:

 

To sunia, bardzo spokojna owczareczka-tak dziewczyny pisały wcześniej na wątku.

1 godzinę temu, beka napisał:

czy on nadal w schronisku?

Tego nie wiem, nie widziałam go na zdjęciach z ostatniego pobytu w schronie ale to dziewczyny muszą się wypowiedzieć.

 

Edit: nie wiem dlaczego zdjęcia się nie załadowały.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...