Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

34 minut temu, Tyś napisał:

Przepraszam za SPAM, ale potrzebuje kogoś z Zamościa.

Czy ktoś może pomóc temu kotu? Łysieje, był długowłosy, a teraz choruje na działkach...
Kociarze są gotowi zakupić klatkę-łapkę, jak będzie trzeba.
http://olx.pl/oferta/bezdomny-kot-CID103-IDf4myZ.html#c4597b27ae

Taka klatka łapka dla tego, czy innego kota zawsze  się przyda. Biedny koteczek :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś napisał:

Przepraszam za SPAM, ale potrzebuje kogoś z Zamościa.

Czy ktoś może pomóc temu kotu? Łysieje, był długowłosy, a teraz choruje na działkach...
Kociarze są gotowi zakupić klatkę-łapkę, jak będzie trzeba.
http://olx.pl/oferta/bezdomny-kot-CID103-IDf4myZ.html#c4597b27ae

A kontaktowałaś się z Tola? Może uda się Toli go złapać.Biedny kot,potrzebuje pomocy.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Anula napisał:

A kontaktowałaś się z Tola? Może uda się Toli go złapać.Biedny kot,potrzebuje pomocy.

Koleżanka miała dzisiaj tel w jego sprawie - dziewczyna chce pożyczyć od nas klatkę - łapkę - jest  już podobno  dla niego tymczas, tylko muszą  go złapać.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

Koleżanka miała dzisiaj tel w jego sprawie, dziewczyna chce pożyczyć od nas klatkę - łapkę - jest  już podobno  dla niego tymczas, tylko trzeba go złapać.

Dzięki Tola za informację.Dobrze,że się coś dzieje w kierunku pomocy temu biednemu kotkowi.

Wcześniej już miałam zapytać,skąd w Zamościu się biorą tak przepiękne koty,co jeden to ładniejszy.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Anula napisał:

Dzięki Tola za informację.Dobrze,że się coś dzieje w kierunku pomocy temu biednemu kotkowi.

Tez się cieszę, chociaż dzisiaj TZ po tel koleżanki czekał  z klatką - łapką i na razie nikt ni zadzwonił.

Link to comment
Share on other sites

Niestety zaszło najprawdopodobniej nieporozumienie. Nie ma tymczasu dla kotki, z koleżanką możemy zabrać kotkę do weta do Lublina, na badanie i podjąć się leczenia jej. Potrzebny jednak dom tymczasowy oraz ktoś kto złapie kotkę w Zamościu (klatka jest do wypożyczenia w Zamościu na miejscu, wszystko dogadane) i trzeba by zorganizować transport kotki do Lublina. Jest ktoś w stanie pomóc?

Podaję tel. do kontaktu, w razie bym nie mogła tu zajrzeć.Tel. 608 691 842

Link to comment
Share on other sites

Niestety zaszło najprawdopodobniej nieporozumienie. Nie ma tymczasu dla kotki, z koleżanką możemy zabrać kotkę do weta do Lublina, na badanie i podjąć się leczenia jej. Potrzebny jednak dom tymczasowy oraz ktoś kto złapie kotkę w Zamościu (klatka jest do wypożyczenia w Zamościu na miejscu, wszystko dogadane) i trzeba by zorganizować transport kotki do Lublina. Jest ktoś w stanie pomóc?

Podaję tel. do kontaktu, w razie bym nie mogła tu zajrzeć.Tel. 608 691 842

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, malagos napisał:

Oby się tylko nie odwidziało z ta pomocą, bo szkoda kota :(

Malagos, ja widzisz poniżej wszystko zorganizowane :) kotka już, już będzie bezpieczna. Tylko KTOŚ musi wziąć łapkę, KTOŚ pojechać na działki i wyłapać, KTOŚ znaleźć DT, KTOŚ zawieźć do Lublina, a JUŻ Koszka z koleżanką wezmą ją do weta.

Godzinę temu, koszka napisał:

Niestety zaszło najprawdopodobniej nieporozumienie. Nie ma tymczasu dla kotki, z koleżanką możemy zabrać kotkę do weta do Lublina, na badanie i podjąć się leczenia jej. Potrzebny jednak dom tymczasowy oraz ktoś kto złapie kotkę w Zamościu (klatka jest do wypożyczenia w Zamościu na miejscu, wszystko dogadane) i trzeba by zorganizować transport kotki do Lublina. Jest ktoś w stanie pomóc?

Podaję tel. do kontaktu, w razie bym nie mogła tu zajrzeć.Tel. 608 691 842

 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Poker napisał:

Może koszka nie mieszka w Zamościu? To normalne ,że prosi o pomoc. My przecież prosimy siebie nawzajem o pomoc.

Słuszna uwaga. Najłatwiej jest krytykować. Taka krytyka podcina skrzydła. Dziewczyna jest nowa na dogo, zaczyna działać.  Podejmuje się leczenia kotki, nie prosi o kasę. Trzeba jej pomóc, a nie szydzić z niej.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

23 godzin temu, Poker napisał:

Może koszka nie mieszka w Zamościu? To normalne ,że prosi o pomoc. My przecież prosimy siebie nawzajem o pomoc.

 

15 godzin temu, elik napisał:

Słuszna uwaga. Najłatwiej jest krytykować. Taka krytyka podcina skrzydła. Dziewczyna jest nowa na dogo, zaczyna działać.  Podejmuje się leczenia kotki, nie prosi o kasę. Trzeba jej pomóc, a nie szydzić z niej.

Takie pomaganie spada na barki innych. Tu pewnie spadnie na Tolę, jak cokolwiek da się zrobić.

To jakbym ja napisała, weźcie łapkę,  złapcie, przywieźcie do Krakowa, znajdźcie tu DT a ja kota wezmę do weta, sama bez koleżanki :) . Abstrakcja.

Link to comment
Share on other sites

Mieszkam ponad 100 km od Zamościa. Ale mogę zorganizować mu leczenie w Lublinie. Zorganizuję zbiórkę. Transport do Lublina z Zamościa znajoma ogarnie, tylko największy problem jest taki, że kota nie ma :(. Pani która dała ogłoszenie na OLX miała skontaktować się z tą moją znajomą jak kot wróci. Dobrze byłoby zorganizować poszukiwanie kota, bo może przeniósł się na inny teren (może ktoś go przegonił). Czy jest ktoś z Zamościa, kto mógłby poszukać tego kota?Może porobić ogłoszenia mu i porozwieszać? Proszę, popytajcie.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, koszka napisał:

Mieszkam ponad 100 km od Zamościa. Ale mogę zorganizować mu leczenie w Lublinie. Zorganizuję zbiórkę. Transport do Lublina z Zamościa znajoma ogarnie, tylko największy problem jest taki, że kota nie ma :(. Pani która dała ogłoszenie na OLX miała skontaktować się z tą moją znajomą jak kot wróci. Dobrze byłoby zorganizować poszukiwanie kota, bo może przeniósł się na inny teren (może ktoś go przegonił). Czy jest ktoś z Zamościa, kto mógłby poszukać tego kota?Może porobić ogłoszenia mu i porozwieszać? Proszę, popytajcie.

Mieszkam jeszcze dalej od Zamościa niż Ty i choć chciałabym, nie dam rady pomóc w szukaniu.

Nie pamiętam czy napisałaś, gdzie kot się znajdował przed zniknięciem. Trzeba byłoby określić prawdopodobny teren przebywania kota, żeby wiedzieć gdzie ewentualnie go szukać.

Jeśli w ogłoszeniu na OLX był podany nr telefonu pani, która prosiła o pomoc dla kota, to podaj go może tu na dogo. Jeśli ktoś miałby czas żeby szukać kotka, to może dobrze byłoby, gdyby miał kontakt z panią.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Napisałam już do koszka. W piątek szłam ulicą Prostą, rozglądałam się ale kotka nie widziałam......

Kochana Asiu gif%2Bbij%25C4%2585ce%2Bserce.gif

może uda się namierzyć kociaka :)

 

Kochane Dziewczynki cóś mi się porobiło i mam ogromne litery na wątkach, a nie mam przez to kilku funkcji w edycji tekstu, bo nie mieszczą się w ekranie :(

Tylko na dogo tak mam na innych stronach www są normalne litery. W innej przeglądarce też są małe litery. Tylko w Mozilli Firefox tak mam. Co robić, żeby było normalnie ? Wiecie co zrobić ???

Pomóżcieprosz%25C4%2585cy.gif

Link to comment
Share on other sites

Tu jest tel. do pani, która dała ogłoszenie o nim i widywała go. Ona ma  informacje o kotku, dopóki był widywany: 663 755 449 .

To ogłoszenie kota: http://olx.pl/oferta/bezdomny-kot-CID103-IDf4myZ.html#c4597b27ae

 

Mam nadzieję, że się biedak jakoś znajdzie, albo, że ktoś mu pomógł..

elik, nie mam pojęcia jak rozwiązać problem z przeglądarką :(.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, koszka napisał:

Tu jest tel. do pani, która dała ogłoszenie o nim i widywała go. Ona ma  informacje o kotku, dopóki był widywany: 663 755 449 .

To ogłoszenie kota: http://olx.pl/oferta/bezdomny-kot-CID103-IDf4myZ.html#c4597b27ae

 

Mam nadzieję, że się biedak jakoś znajdzie, albo, że ktoś mu pomógł..

elik, nie mam pojęcia jak rozwiązać problem z przeglądarką :(.

Dzięki :)  Z przeglądarką już jest ok. Pomógł mi TZ Alaskan malamutte :) za co Im Obu jestem ogromnie wdzięczna z%2Bkwiatuszkami.gif

Mam nadzieję, że koteczkowi uda się pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...