Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

2 godziny temu, Tola napisał:

Poprosiłam Havankę, zna temat, tez jutro podrzuci tekścik

Tolu, napisz proszę kompendium wiedzy o rodzince. Ty wiesz najlepiej co, kiedy i jak :)

Wątek trzeba by założyć jak najszybciej.

A czy możliwe jest dostarczenie więcej zdjęć ?

Link to comment
Share on other sites

Napisałam tekst na pierwszą strone wątku:

Kolejny dramat psiej matki i jej ośmiorga dzieci, w jednej z podzamojskich wsi.


Około 4 tygodnie temu, w rozwalającej się starej szopie, w szczerym polu, w przerażającym zimnie, przyszło na świat  osiem psich maluszków. Cudem przeżyły. Można sobie tylko wyobrazić jak marzły i głodowały, kiedy mamie suczce brakowało pokarmu, gdyż sama cierpiała z powodu głodu i zimna. Jak w każdej chwili groziło im niebezpieczeństwo ze strony innych zwierząt. Teraz potrafią już chodzić i zagrożenie ich życia jest coraz większe.
Jeżeli pozostaną tam nadal, nie przeżyją.
Bardzo prosimy o pomoc dla nich. Na wagę złota jest DOM TYMCZASOWY, gdzie będą bezpieczne.
Bez pieniędzy też sobie nie poradzimy. Każda najmniejsza nawet wpłata, podniesie jakość ich życia . Wkrótce będą potrzebne też ogłoszenia.
Wspólnie możemy im pomóc, sami nie damy rady.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Havanka napisał:

Napisałam tekst na pierwszą strone wątku:

Kolejny dramat psiej matki i jej ośmiorga dzieci, w jednej z podzamojskich wsi.


Około 4 tygodnie temu, w rozwalającej się starej szopie, w szczerym polu, w przerażającym zimnie, przyszło na świat  osiem psich maluszków. Cudem przeżyły. Można sobie tylko wyobrazić jak marzły i głodowały, kiedy mamie suczce brakowało pokarmu, gdyż sama cierpiała z powodu głodu i zimna. Jak w każdej chwili groziło im niebezpieczeństwo ze strony innych zwierząt. Teraz potrafią już chodzić i zagrożenie ich życia jest coraz większe.
Jeżeli pozostaną tam nadal, nie przeżyją.
Bardzo prosimy o pomoc dla nich. Na wagę złota jest DOM TYMCZASOWY, gdzie będą bezpieczne.
Bez pieniędzy też sobie nie poradzimy. Każda najmniejsza nawet wpłata, podniesie jakość ich życia . Wkrótce będą potrzebne też ogłoszenia.
Wspólnie możemy im pomóc, sami nie damy rady.

Super :)

Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, Havanka napisał:

Napisałam tekst na pierwszą strone wątku:

Kolejny dramat psiej matki i jej ośmiorga dzieci, w jednej z podzamojskich wsi.


Około 4 tygodnie temu, w rozwalającej się starej szopie, w szczerym polu, w przerażającym zimnie, przyszło na świat  osiem psich maluszków. Cudem przeżyły. Można sobie tylko wyobrazić jak marzły i głodowały, kiedy mamie suczce brakowało pokarmu, gdyż sama cierpiała z powodu głodu i zimna. Jak w każdej chwili groziło im niebezpieczeństwo ze strony innych zwierząt. Teraz potrafią już chodzić i zagrożenie ich życia jest coraz większe.
Jeżeli pozostaną tam nadal, nie przeżyją.
Bardzo prosimy o pomoc dla nich. Na wagę złota jest DOM TYMCZASOWY, gdzie będą bezpieczne.
Bez pieniędzy też sobie nie poradzimy. Każda najmniejsza nawet wpłata, podniesie jakość ich życia . Wkrótce będą potrzebne też ogłoszenia.
Wspólnie możemy im pomóc, sami nie damy rady.

Havanko wspaniały tekst jeszcze dzisiaj założę im wątek. Dzięki wielkie  z%2Btulipanami.gif

Bardzo przydałoby się więcej zdjęć rodzinki. Bez zdjęć watek jest drętwy.

 

11 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Alpinka, jak przystało na swoje imię, postanowiła wspinać się na skałki razem ze swoim ukochanym panem. Już wybiera sobie haki i linki  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig

20160404_213357.jpeg

Czyżbyś miała następnego kotka :) ?

Link to comment
Share on other sites

Elik, Gabi - dziękuję!

Jutro do domu w Warszawie jedzie Bajaderka - kotka została wysterylizowana, rodzina nie może się doczekać jej przyjazdu.

bajader5.JPG.9f855e2ed683a2f417de01a7233

 

Na dom czeka Wuzetka i Kalambur - terra - dziękuję za ogłoszenia, na razie nikt nie dzwoni.

 Mamy też kolejną koteczkę z ulicy - Tiramisu, juz po sterylce w dt

V__5C0A.jpg.4fa07b066c1f87f3098e73ff3b43

V__A632.jpg.f46d2d71d959230e17b95b7a71a7

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

O 6.04.2016o00:35, elik napisał:

Hawanko, Twoje dzieło :)

Proszę odwiedzajcie maluszki. Bez Waszej obecności na wątku nic dla nich nie zrobimy :(

 

Odwiedzam. Czekam na przysłanie nr konta elik na pw, bo jak zrozumiałam, na dogo wpłacamy na konto Eli, a na fb, na fundacyjne. Szkoda tej dwójki maluchów :(. Co słychać u rodzinki u Murki?dojechały szczęśliwie? w jakim są wieku?

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, konfirm31 napisał:

Odwiedzam. Czekam na przysłanie nr konta elik na pw, bo jak zrozumiałam, na dogo wpłacamy na konto Eli, a na fb, na fundacyjne. Szkoda tej dwójki maluchów :(. Co słychać u rodzinki u Murki?dojechały szczęśliwie? w jakim są wieku?

Bardzo dziękuj za deklarację gif%2Bdaje%2Br%25C3%25B3%25C5%25BC%25C4%

  Zaraz poślę Ci PW z numerem konta.

Najświeższe informacje o rodzince są na ich wątku. Link zacytowany w Twoim poście :)

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, elik napisał:

Bardzo dziękuj za deklarację gif%2Bdaje%2Br%25C3%25B3%25C5%25BC%25C4%

  Zaraz poślę Ci PW z numerem konta.

Najświeższe informacje o rodzince są na ich wątku. Link zacytowany w Twoim poście :)

Poszła wpłata za kwiecień, maj, czerwiec - 3x20 zł = 60 zł. Idę na wątek maluchów :)

Link to comment
Share on other sites

O 3.04.2016o13:44, Tola napisał:

 

Dzisiaj byłam w schronie - u nas piękna pogoda, wszystkie psy na zewnątrz, przytłaczający widok, tyle ich jest :(

Nowa malutka suczka, jest w schronie parę dni - smutna, zagubiona

P1200780.JPG.3f4c7af92f6bdd08a03d15fe741

P1200781.JPG.8cfdc7da3f5915d864666f298bb

P1200785.JPG.cd02d203fcaaed2b6976b383d3e

 

 

 

 

 

Jaka bidula z tej suni :( tej jej oczy będą mnie prześladować aż znajdzie dom :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, xcat napisał:

 

Jaka bidula z tej suni :( tej jej oczy będą mnie prześladować aż znajdzie dom :(

Ta sunieczka ma już swój wątek :) zabieramy ją do hoteliku z Gabi i jeśli nie znajdziemy domku będziemy ją miały na dożywocie. ma 13 lat, te jej oczka niestety nie widzą już tego świata.

 

Zapraszamy do niej

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...