Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

1 minutę temu, elik napisał:

Czy myślisz o sobie ? Przyjęłabyś te szczeniaczki z Opola ? Wtedy wszystkie 8 mogłoby jechać do P. Małgosi.

Pozostaje jeszcze otwarta sporawa suni :(

Co z biedaczką ? Co będzie biedna przeżywać jak nagle zostanie sama w dodatku z mlecznymi cycusiami :(

Elik ja mieszkam koło Katowic, ale ktoś pisał na fb spod Opola że może wziąć 2 maluchy na DT.  I również czytałam że pani Małgosia (ta która miałaby wziąć "nasze" maluchy ) czeka na 2 szczeniaczki również z Opola.

 

Rozmawiałam z Tolą. Niestety nie ma co zrobić z mamusią. Być może 2 szczeniory zostałyby z nią na jakiś czas a potem do mnie (1 do hoteliku) ale znowu problem z transportem. Sympatyczny Pan z Zabrza mógłby jechać ewentualnie dopiero w połowie maja. Już sama nie wiem :( jak to zorganizować. Daleko ten Zamość że hej.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anecik napisał:

Elik ja mieszkam koło Katowic, ale ktoś pisał na fb spod Opola że może wziąć 2 maluchy na DT.  I również czytałam że pani Małgosia (ta która miałaby wziąć "nasze" maluchy ) czeka na 2 szczeniaczki również z Opola.

...

Małe zainteresowanie jest na fb tym wątkiem :( Ja nie umiem odpowiednio napisać. Przydałby się tekst bardziej dramatyczny.Nie umiem tak :(

Karolina Ziaja z Opola wyraziła chęć przyjęcia 2 szczeniaczków. Faktycznie mogłyby do niej przyjechać te z Opola, co mają jechać do p. Małgosi, tylko czy ta osoba, od której maja jechać maluszki do p.Małgosi, przyjmie propozycje takiej zamiany ? Nie wiem od kogo mają jechać te maluszki i nie wiem kogo zapytać o mozliwość zamiany.

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, że teraz szukamy miejscówki na dwa tygodnie dla całej dziewiątki?

No bo jak szczeniaki zbyt małe, to ani razem, ani osobno, nie mogą nigdzie pojechać - tylko cała 8 razem z mama - tak zrozumiałam. A czy w gminie, w której są, nikt ich odpłatnie nie przygarnie w jakimś bezpiecznym miejscu, na te dwa tygodnie?

Link to comment
Share on other sites

Kochane - przede wszystkim dziękuję za pomoc, bo bez Was nic tutaj by się nie zadziało!

Ja nie jestem na FB, więc tylko trzymam kciuki, jestem z Wami myślami i zapraszam wszystkich do pomocy.

Od rana trwała gorąca linia  z elik, anecik, konfirm31, Małgosią od szczeniaków i Murką - ok 14 wszystko właściwie było już ustalone - PatiC przyjeżdża jutro i zabiera maluchy do Malgosi (6 abo 8 - trwały rozmowy).

No a ok. 17 zadzwonił wet z  miejscowości, w której są maluchy  (TZ prosił go rano o zbadanie szczeniaków) z informacją, ze maluszki maja co najwyżej 4 tyg. i zabranie ich od matki w takiej sytuacji jest niemożliwe.

Znowu zaczęło się wszystko od początku, ale napiszę tylko o końcowych ustaleniach - sunię i maluchy na okres ok. 2 tyg. zgodziła się przyjąć Murka (tylko pod warunkiem, ze zaraz po tym czasie szczeniaki wyjadą do DT? DS?).

Rodzinka może przyjechać najwcześniej w sobotę, ale sunie trzeba będzie wyłapać :(

Rozmawiałam z Małgosią od szczeniaków - przyjmie 6 naszych maleństw ok. 16, 17 kwietnia, 2 z nich być może pojadą do anecik; być może wcześniej znajdzie się DS - będą zdjęcia, będzie można ogłaszać ślicznoty.

Bardzo proszę o pomoc finansową, bo jak na razie rodzinka nie ma nic.

Elik - może dasz się namówić i zalożysz kolejny wątek dla kolejnej rodzinki - idzie Ci to świetnie no i będzie łatwiej pisać tutaj i na FB...

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, konfirm31 napisał:

Uff, uff. Światełko w tunelu. Może niech Elik to wklei na fb? - i koniecznie niech prowadzi dalej to wydarzenie :). Co do pomocy finansowej  - oczywiście, że tak. Co z kontem? tu i na fb?

Byłoby najlepiej...

Tutaj może na konto elik...

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Tola napisał:

Kochane - przede wszystkim dziękuję za pomoc, bo bez Was nic tutaj by się nie zadziało!

Ja nie jestem na FB, więc tylko trzymam kciuki, jestem z Wami myślami i zapraszam wszystkich do pomocy.

Od rana trwała gorąca linia  z elik, anecik, konfirm31, Małgosią od szczeniaków i Murką - ok 14 wszystko właściwie było już ustalone - PatiC przyjeżdża jutro i zabiera maluchy do Malgosi (6 abo 8 - trwały rozmowy).

No a ok. 17 zadzwonił wet z  miejscowości, w której są maluchy  (TZ prosił go rano o zbadanie szczeniaków) z informacją, ze maluszki maja co najwyżej 4 tyg. i zabranie ich od matki w takiej sytuacji jest niemożliwe.

Znowu zaczęło się wszystko od początku, ale napiszę tylko o końcowych ustaleniach - sunię i maluchy na okres ok. 2 tyg. zgodziła się przyjąć Murka (tylko pod warunkiem, ze zaraz po tym czasie szczeniaki wyjadą do DT? DS?).

Rodzinka może przyjechać najwcześniej w sobotę, ale sunie trzeba będzie wyłapać :(

Rozmawiałam z Małgosią od szczeniaków - przyjmie 6 naszych maleństw ok. 16, 17 kwietnia, 2 z nich być może pojadą do anecik; być może wcześniej znajdzie się DS - będą zdjęcia, będzie można ogłaszać ślicznoty.

Bardzo proszę o pomoc finansową, bo jak na razie rodzinka nie ma nic.

Elik - może dasz się namówić i zalożysz kolejny wątek dla kolejnej rodzinki - idzie Ci to świetnie no i będzie łatwiej pisać tutaj i na FB...

 

Jeśli nikt inny nie ma na to ochoty, to nie chcem,ale muszem :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, agat21 napisał:

Nieoceniona :) <3

Ja jestem tylko koordynatorem, to osoby jak Tola, Ty, Alaskan malamutte, czy wiele, wiele innych zasługuje na to miano :)

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

To ja na początek moją deklarację z Arielki, która ma swój cudowny domek przekazuje na maluszki. Elu, ode mnie od IV 20 zł    k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Dzięki Joasiu  gif%2Bdaje%2Br%25C3%25B3%25C5%25BC%25C4%

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, konfirm31 napisał:

Kocham tych, którzy nie chcą, ale muszą :). Też deklaruję 20 zł stałej od tego miesiąca i poproszę o nr konta elik, bo utraciłam  ;)

:) :) gif%2Bdaje%2Br%25C3%25B3%25C5%25BC%25C4%  na razie proszę wstrzymajcie się z wpłatami, póki nie założę wątku.

Przydałoby się nieco więcej zdjęć

9 godzin temu, Tola napisał:

Bosze - zapomniałam Ci podać rano, już się poprawiam, jestem dzsiiaj zakręcona

Ważne, że pozytywnie :)

9 godzin temu, Tola napisał:

Oj tak!!!

Oj tam, oj tam  - miało być :)

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj bardzo przeżywałam  sytuację ze szczeniakami, mozliwość pozostawienia suczki przy tej stodole no  i wyjazd Karmen ze schronu - zgubiłam teczkę A3 z dokumentami, a potem w aptece zostawiłam kartę bankomatową. 

 Po kartę jadę jutro, teczka nie znalazła  się

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tola napisał:

Ja dzisiaj bardzo przeżywałam  sytuację ze szczeniakami, mozliwość pozostawienia suczki przy tej stodole no  i wyjazd Karmen ze schronu - zgubiłam teczkę A3 z dokumentami, a potem w aptece zostawiłam kartę bankomatową. 

 Po kartę jadę jutro, teczka nie znalazła  się

Toluuuu biedna :(  Może teczka jeszcze się znajdzie.  Był w niej jakiś namiar, adres ?

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

To ja na początek moją deklarację z Arielki, która ma swój cudowny domek przekazuje na maluszki. Elu, ode mnie od IV 20 zł    k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

 

28 minut temu, konfirm31 napisał:

Kocham tych, którzy nie chcą, ale muszą :). Też deklaruję 20 zł stałej od tego miesiąca i poproszę o nr konta elik, bo utraciłam  ;)

Dziękuję pięknie! gif%2Bdaje%2Br%25C3%25B3%25C5%25BC%25C4%

 

A to Karmen opuszczająca dzisiaj schronisko

WP_20160404_16_17_21_Pro.jpg.ae19b795d64

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tola napisał:

...

Elik - może dasz się namówić i zalożysz kolejny wątek dla kolejnej rodzinki - idzie Ci to świetnie no i będzie łatwiej pisać tutaj i na FB...

Założę i poprowadzę, ale nie umiem pisać rzewnych tekstów. W ogóle nie umiem pisać tekstów na zamówienie.

Bardzo proszę napiszcie odpowiednio przyciągający tekst do pierwszego postu i tytuł oczywiście. Dalej już poprowadzę.

prosz%25C4%2585cy.gif

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś napisał:

Mogę napisać tekst, jeśli nikt lepszy w te klocki się nie znajdzie.
Ale potrzebuję informacji co, kto i jak - nie mam czasu śledzić i nie śledzę od początku.

Tysiu kochana napisz proszę :)

Informacji wiele nie ma. Nie wiem czy coś poza tym, co wiesz jest jeszcze, do poinformowania.

Mama z ósemką czterotygodniowych szczeniąt w rozwalającej się szopie z dala od domostw. Grożą im kuny i inne drapieżniki. Za tydzień cała rodzinka ma jechać do Murki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...