Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 18.12.2022 o 21:44, Tola napisał:

 

 

Właściwie to nie potrafię powiedzieć, co się stało.

Ankieta była ładnie wypełniona, na wizycie obecna cała rodzina (rodzice + 9 letnia córka);  przygotowani na przyjecie kota, zakupy zrobione, umówiony fachowiec do zamontowania siatki.

Zadawali dużo pytać, słuchali, przejmowali się;  Arabika  wydawała się wyczekiwana, rodzina empatyczna.

Parę dni po przyjeździe zwierzaka pani zadzwoniła do mnie i do wizytatorki, że nie nadaje się na opiekunkę kota, płakała. Rozmawiała też z Jagną.

Nikt tej decyzji nie rozumie, siostra pani jest zaskoczona, córka bardzo przeżywa, bo wszyscy w rodzinie kocię polubili.

Pani jednak decyzji nie zmieniła; napisała,  że powinnam zrozumieć, bo jest uczciwa, nie wymyśla, że córka ma alergię, tylko pisze prawdę, że nie da rady zajmować się zwierzakiem.

To dla mnie zupełnie nowe doświadczenie.

Szkoda mi malutkiej, ale ma pecha i to od początku.

Bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu, u mnie Arabika ma OLX na Warszawę,  przyda się bardzo na Kraków i Katowice.

Zaraz wrzucę wszystkie zdjęcia Arabiki, tylko trzeba je poprzycinać.

 

Sorry, ale jak dla mnie, to coś z głową "nie halo" u tej pani. Oby kicia znalazła szybko super dom. Cudna jest❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2022 o 22:28, Gabi79 napisał:

Sorry, ale jak dla mnie, to coś z głową "nie halo" u tej pani. Oby kicia znalazła szybko super dom. Cudna jest❤️

Też chciałabym, aby miała już swojego człowieka, tyle czeka. 

U Murki mamy kolejne 3 czarne kociaki, na razie cisza z ogłoszeń, a do DT w Zamościu trafił kolejny czarny kocurek, z lasu, z odgryzionym ogonem, czeka na operację.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2022 o 08:32, rozi napisał:

Może się boi? Znam osoby, które kompletnie nie czują kotów, boją się ich i koniec.

No ja też właśnie się kotów boję jak cholera. A szczególnie ich pazurów. Wczoraj na przykład Tygrys przegonił mnie sprzed kompa i był koniec siedzenia, bo kocur się rozłożył na pufie koło kaloryfera i bronił miejscówki jak niepodległości. I posta na bloga nie napisałam...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2022 o 00:05, wiolhelm170 napisał:

Roku, ten link przekierowuje do psa z Bełżca, a nie do suczek.

Dzięki Ci bardzo, już poprawiłam - wstawiłam link i nie sprawdziłam. Z tej wsi mamy sporo zgłoszeń, starsza kotka Zojka i jej kocie maluchy, które potrąciły oczy w wyniku kociego kataru, to też z tej wsi były przywiezione. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2022 o 11:35, Tyśka) napisał:

Mialam dzisiaj zapytanie o kociaki, które są u Murki. Pani z Będzina, ma już 3 kotki. Pytała o pomoc w transporcie. Odesłałam do kontaktu telefonicznego. 

To chyba nie Będzin tylko Bochnia...Pani dzwoniła, ma się zastanowić i dać znac, dziękuję 😘

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...