Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 22.12.2022 o 22:32, elik napisał:

Czy ta sunia też jedzie?

IMG-20221222-WA0009.jpg

Na razie nie jedzie, bo nie ma gdzie, nie jest też zaszczepiona, obawiam się o kolejne szczepienie w tym stanie.

Jeśli znalazłby się  ktoś to wziąłby sunię pod opiekę to gwarantuję opłacenie wszystkich badań, szczepienia, czipowania i zrobienie ewentualnej zbiórki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.12.2022 o 23:25, Tola napisał:

Na razie nie jedzie, bo nie ma gdzie, nie jest też zaszczepiona, obawiam się o kolejne szczepienie w tym stanie.

Jeśli znalazłby się  ktoś to wziąłby sunię pod opiekę to gwarantuję opłacenie wszystkich badań, szczepienia, czipowania

i zrobienie ewentualnej zbiórki.

Chudziutka, zabiedzona, psychika w strzępach.  Będzie jej bardzo ciężko przetrwać zimę  😥    Czy przetrwa?  

Link to comment
Share on other sites

Obie suczki są przyjazne, podbiegały do siatki, zabiegały o kontakt.

Obie są bardzo chude, szczególnie ta ruda.

Szukam dla niej pomocy, ale z opłaceniem hoteliku będzie teraz trudno, bo mamy miesięcznie  ponad 1500 zł opłat tylko za samo hotelowanie, dla nas to sporo, a domów na razie niestety nie widać.

A teraz jeszcze ten biedny mały staruszek i zobowiązałam się do pomocy SSW po wyjeździe Azji ze schroniska, w razie potrzeby.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.12.2022 o 22:32, elik napisał:

Czy ta sunia też jedzie?

IMG-20221222-WA0009.jpg

 

Dnia 23.12.2022 o 00:07, Poker napisał:

Ta mała, ruda,  chuda miałaby gdzieś miejsce? Cały czas myślę o niej.

 

Dnia 23.12.2022 o 00:09, elik napisał:

Pytałam o miejsce dla niej p. Kasi w Bieszczadach. Mogłaby jechać do Anecik i p. Kasia odebrałaby ją od Anecik.

Widok tej suni rozdziera serce. Taka młoda i już tak cierpi. To samo jej towarzyszka. Bardzo mocno trzymam kciuki, żeby udało się jej pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2022 o 00:15, Ewa Marta napisał:

Widok tej suni rozdziera serce. Taka młoda i już tak cierpi. To samo jej towarzyszka. Bardzo mocno trzymam kciuki, żeby udało się jej pomóc.

Mam dokładnie takie same odczucia, ale boje się wziąć ją pod swoją opiekę, bo byłby to już 4 psiak, a z uwagi na wiek powinnam raczej zmniejszać ilość moich podopiecznych, a nie zwiększać. Ale gdyby ktoś się zdecydował, to będę bardzo pomagać. Sunia już miałaby zapewnione miejsce w hotelu, a o to obecnie jest bardzo ciężko.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2022 o 00:31, elik napisał:

Mam dokładnie takie same odczucia, ale boje się wziąć ją pod swoją opiekę, bo byłby to już 4 psiak, a z uwagi na wiek powinnam raczej zmniejszać ilość moich podopiecznych, a nie zwiększać. Ale gdyby ktoś się zdecydował, to będę bardzo pomagać. Sunia już miałaby zapewnione miejsce w hotelu, a o to obecnie jest bardzo ciężko.

Myślimy z Poker

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.12.2022 o 23:27, Tola napisał:

Ja na razie próbuję zająć się tym  staruszkiem, znalezionym na wsi, potrąconym prawdopodobnie  przez samochód. W środę ma operację, nie mamy gdzie go potem dać 😓 

IMG-20221222-WA0118.jpg

IMG-20221222-WA0117.jpg

IMG-20221222-WA0115.jpg

IMG-20221222-WA0113.jpg

IMG-20221222-WA0114.jpg

Tolu, tu jednak siatka konieczna. I jednoczesna kastracja, jak było  w zaleceniu. Piesek w wieku i wadze Krecika ( po przyjezdzie), ale wygląda jak chodzaca katastrofa i 5 lat starszy. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2022 o 08:59, Tianku napisał:

Pisałam do Pani Mai z Fundacji Północniaki ale nie mają miejsc w DT w w hoteliku same staruszki 😞 nie mają jak pomóc temu haszczakowi :((

 

Szkoda wielka, bo ten czarny na większości zdjęć wisi nad nim i go pilnuje. Jednak z drugiej strony co się dziwić, wszędzie jest pełno polnocniakow w potrzebie. Żal go bardzo, żeby jakiś wieśniak na lancuch go nie wziął czy w kojcu nie zamknął, coby pochwalić się urodziwym psem przed sąsiadami 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.12.2022 o 23:27, Tola napisał:

Ja na razie próbuję zająć się tym  staruszkiem, znalezionym na wsi, potrąconym prawdopodobnie  przez samochód. W środę ma operację, nie mamy gdzie go potem dać 😓 

IMG-20221222-WA0118.jpg

IMG-20221222-WA0117.jpg

IMG-20221222-WA0115.jpg

IMG-20221222-WA0113.jpg

IMG-20221222-WA0114.jpg

Może Moli@?

A może zapytać Fundację Fundusz Migotkowy. Zajmują się małymi, czarnymi starszymi psiaczkami... wspaniali Ludzie. Może akurat mieliby miejsce...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2022 o 09:36, Tyśka) napisał:

Może Moli@?

A może zapytać Fundację Fundusz Migotkowy. Zajmują się małymi, czarnymi starszymi psiaczkami... wspaniali Ludzie. Może akurat mieliby miejsce...

Tola nie ma gdzie go dac po operacji na miejscu. Nie może zostać dłużej w przychodni. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2022 o 09:53, Poker napisał:

HURAAAAAAAAAA, koleżanka Bożena zgodziła się przyjąć  małą rudaskę do BDT !!!!

Będzie do załatwienia transport , jeżeli Aska7 weźmie ją 30 do Anecik,a stamtąd dowiezie ją pan Arek, jeżeli się się zgodzi.

HURRAAAA!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...