Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

wiolhelm170

Members
 • Content count

  479
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About wiolhelm170

 • Rank
  Advanced Member
 1. Rozliczam. O!Volumen do 9.03. godz. 21.00

  Książki są naprawdę fajne i z chęcią bym jeszcze parę wzięła ale postanowiłam ograniczać wydatki chociaż nie wiem czy się nie skuszę. A Wańkowicz jest też moim ulubionym autorem.
 2. Rozliczam. O!Volumen do 9.03. godz. 21.00

  Wiesz masz takie fajne te książki,że nie mogę się oprzeć i poproszę jeszcze 22 i 34 za wywoławczą.
 3. Rozliczam. O!Volumen do 9.03. godz. 21.00

  Nr 16 cw nr 33 -11 nr 39-10 zł
 4. Brugusiu co za miła niespodzianka .no ja myślę że chętnie wraca jak ma taki kochający dom. Bardzo dziękuję że dajecie psiakowi miłość. A jeszcze rok temu zostawał mu tylko śnieg. Przetrwał chyba dlatego że ciągle chodził. Dzisiaj ma ciepło a ja mam ciepło w sercu.
 5. Brugo zawsze startował do innych psów, zwłaszcza tych za ogrodzeniami, ale już jak były luzem, to tylko chciał się bawić. On nie ma tendencji do ucieczek tylko po prostu szedł tam gdzie jakiś człowiek poświęcił mu chwile albo rzucił jedzenie dlatego zazwyczaj siedział pod sklepem a jak tam nikt nie siedział, szedł pod drugi i tak lazil po całej wsi. Lubił tez chodzić za kobietami z wózkiem, może dlatego, że wolno szły i to był jakby spacer? Dobrze, że już nie musi szukać nikogo, kto poświęci mu chwilę uwagi.
 6. Przepraszam ale nie mam możliwości wysłać teraz deklaracji ze szpitala. Nadrobie gdy wrócę czyli w lutym
 7. Przepraszam ale nie jestem w stanie wysłać mojej stałej. Jestem w szpitalu z bardzo słabym zasięgiem. Obiecuje ze nadrobie jak wyjdę czyli w lutym
 8. Dziękuję Tolu. Tak wiem ale w tym miesiącu jest ogromny problem nawet z wyjściem na spacer z nią. Naprawdę nie ma kto. Ja się nie nadaję, dla mnie jest zbyt żywiołowa a mąż ma chora nogę. Ale myślę, że w przyszłości trzeba kogoś, kto nauczy nas jak nauczyć ja posłuszeństwa.
 9. Ewentualnie czy w Zamościu są jakieś wspólne wyjścia z psami? moja suczka jest znudzona, potrzebuje dużo ruchu, skacze po nas a my w tej chwili naprawdę nie mamy możliwości, żeby wziąć drugiego psa albo bawić się z nią.
 10. Tolu czy w Zamościu jest ktoś, kto pomoże ułożyć nieforna suczkę?
 11. Gorzów Wielkopolski. Zaginęła suczka

  Całe szczęście, nieaktualne. suczka się znalazła dzięki fb.
 12. Gorzów Wielkopolski. Zaginęła suczka

  Dziękuję Gabi Napisałam do niej.
 13. Czy jest tu ktoś z Gorzowa Wielkopolskiego? Zaginęła suczka mojej kuzynki mała biała w brązowe łaty.
×