Jump to content
Dogomania

wiolhelm170

Members
 • Posts

  1108
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by wiolhelm170

 1. Nie chce zabierać Blance miejsca, więc ostatni wpis mój.Moja suczka jest bardzo mądra i dostaje wtedy smaczki ale wydaje mi się że ona teraz widzi w tym sposób żeby dostać je.
 2. Sowo, Braszka to kundelek, lat 6. Reaguje tak również na kota, nie można go pogłaskać, bo też podbiega i trzeba ją.Reaguje na słowa,idź do siebie,ale ma wtedy taki smutny wzrok... A Blance życzę powodzenia w nowym miejscu.
 3. A moja chce być ciągle głaskana i wtedy nas liże.Kazdy ma tego dosyć i nikt już nie chce jej głaskać bo ciągle mało, jak się zacznie głaskać, to potem wskakuje na człowieka i domaga się więcej, więcej .Przepraszam za dygresje, ale może ktoś wie jak to opanować?
 4. No cóż, sytuacja tego wymaga i tyle.Ja akurat miałam kiedyś rudego spaniela.Byl mega łagodny,ale strasznie uciekał.Wystarczylo lekkie uchylenie bramy i już go nie było.Nie reagował w ogóle na wołanie.Biegl przed siebie.Co więcej zawsze znalazł się jakiś pies, który na niego wskakiwał i traktował jak suczkę. była to scenka, znana całemu osiedlu.
 5. Już kiedyś był taki pies na dogo z Zamościa.Rambo chyba, dwa razy wracał z adopcji.W koncu trafił się dom chyba w Krakowie, który sobie z nim poradzil.
 6. Ja kupiłam super plecaczek od Poker dla córki i ubrania od Agat.Corka się cieszy, pies dostał wsparcie. I super.
 7. Tylko że tamte zdjęcia już Dora wykorzystała.Cos tu czytałam że nie można drugi raz tych samych.
 8. Murko, gdzie można zrobić ogłoszenie Puszce, może na Rzeszów? Wyślij mi nowe zdjęcia, to jej zrobię ogłoszenie
 9. Jak się ktoś ugotował, to niech woła o pomoc. zawsze jednak na wątku danego psa jest co najmniej dwie osoby, które interesują się danym psem.Watek bez sensu Rozi.Ja np. będę pomogą psu, którego ja wybiorę, z różnych względów, niekoniecznie tego, który ma długi.
 10. Czekam na wieści o Puszce.Czuje się jakbym ja zdradziła.Juz się zadomowiła, , zaufała a ja ja oddałam.
 11. Wiesz Dora, mi wystarcza konkrety odnośnie Puszki. wyróżnie ją i rozważę opłatę u Murki za nią.Bo z tak długiego wywodu, nie zrozumiałam czy Murka nie ma dla niej miejsca, czy nie ma kto opłacać? Ona jest super kotką tylko ,że moja stara się przez to obraziła i mieszka u rodziców.Myslalam że Puszka ma ogłoszenia na Lublin.Jesli nie ma to ja zrobię.
 12. A co z Puszka, która jest u mnie? Czy ona ma ogłoszenia? Może trzeba wyróżnić?Czy ona też może jechać do Murki?
×
×
 • Create New...