Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości

Tola

Recommended Posts

Trochę ruszyło się w sprawie adopcji kotów - Arabika, która tyle czeka  u Jagny, wreszcie będzie miała swój dom - zamieszka w Krakowie, dzisiaj była wizyta🙂 Cieszę się tym bardziej, że w kolejce po dom czekają następne czarne kociaki. Nie pamiętam kto zrobił olx na Kraków, jestem bardzo wdzięczna, dziękuję♥️🌹

image (2).jpeg

• Like 3

W Krakowie zamieszka też Michasia, która jest w Dt w Zamościu🙂 Mam 2 chętne domy, odbyła się już pierwsza wizyta i wrażenia są bardzo pozytywne,  Michasia zamieszka z 8 letnią kotką🙂. Tylko tutaj będą problemy z transportem do Krakowa☹️                         Michasia i rezydentka

IMG-20221108-WA0006.jpg

IMG-20221203-WA0010.jpg

Dnia 5.12.2022 o 21:39, Poker napisał:

Śliczna czarnulka. Cieszę się, że ma domek.

Jeszcze te czekają i to na dworze, w na szybko skleconej budce. Dzisiaj były w lecznicy, zostały zaszczepione i prawdopodobnie pod koniec tyg. pojadą do Murki. Chciałabym, aby chociaż jeden pojechał do Jagny, bo byłby mniejszy koszt hotelowania, ale nie mam transportu☹️

IMG-20221128-WA0019.jpg

IMG-20221128-WA0015.jpg

IMG-20221128-WA0028.jpg

Dnia 5.12.2022 o 21:44, Poker napisał:

A kto będzie wiózł psy do szafirki? Może da się połączyć transport.

Też tak myślałam, ale psy do szafirki wiezie jutro raniutko jakaś firma z Rzeszowa i nie jadą przez Zamość, a te czarne maluchy dopiero dzisiaj zostały zaszczepione, mogą gdziekolwiek  jechać dopiero  pod koniec tyg.

Dzisiaj przyszła paczka od p. Anity, pańci Czetki - piękne, szyte przez siostrę pani Anity kocyki wypełnione ociepliną, przepikowane dobre do prania rozmiar około 70 / 100 cm i 3 paczki karmy do naszego DT z kotami. Kocyki są mięciutkie, kolorowe,  część przepikowana, część na zamek w formie poszewek, jest 8 sztuk. Część dam do p. Małgosi, gdzie teraz jest 19 kotów, a resztę podzielę i przy okazji wyjazdu zwierzaków podam d ok hotelików. Bardzo dziękuję za tak wspaniałą paczkę mikołajkową 💙❄️💙

• Like 4

Dnia 6.12.2022 o 21:23, Tyśka) napisał:

UWAGA! Szukam transportu  do Poznania/Lubonia dla Piksela, kumpla z gminy Kalmara i Kefira. Ma DT, fundacja chce go przejąć pod swoje skrzydła.

W przyszłym tygodniu będę jechać do Poznania, ale Piksel musiałby przyjechać do Warszawy, bo przez Tomaszów nie dam rady pojechać..

Dnia 6.12.2022 o 21:39, Jaaga napisał:

Przepiękne, ja zrozumiałam Ciebie, ze to podkłady do prania,  ale takie do załatwiania się 😆 Tośmy sobie pogadaly jak ślepy z gluchym 😉

Tak, piękne, bardzo staranie uszyte.

Czetka też takie ma😉

IMG-20221202-WA0003.jpg

IMG-20221202-WA0005.jpg

• Like 1

Przed chwilą z gminy Łabunie przyszła informacja😓  Dobry wieczór.
Dzisiaj o 5 rano znaleziono suczkę przy drodze w Łabuńkach Pierwszych w polu zziębniętą, przemoczoną. Ktoś pozbył się problemu. Chwilę temu znajoma napisała, że syn z kolegą znalazł w tych samych okolicach kolejnego szczeniaka.  Najprawdopodobniej jest to rodzeństwo. Ktoś wyrzucił na pewną śmierć przy drodze 🥹 Nie mamy nawet gdzie ich zabezpieczyć.

received_684882029798562.jpeg

received_704763110896103.jpeg

received_508402857737767.jpeg

Dnia 6.12.2022 o 21:52, Tola napisał:

Przed chwilą z gminy Łabunie przyszła informacja😓  Dobry wieczór.
Bardzo proszę o wstawienie postu na stronie fundacji o szczeniakach. 
Dzisiaj o 5 rano znaleziono suczkę przy drodze w Łabuńkach Pierwszych w polu zziębniętą, przemoczoną. Ktoś pozbył się problemu. Chwilę temu znajoma napisała, że syn z kolegą znalazł w tych samych okolicach kolejnego szczeniaka.  Najprawdopodobniej jest to rodzeństwo. Ktoś wyrzucił na pewną śmierć przy drodze 🥹 Nie mamy nawet gdzie ich zabezpieczyć.

received_684882029798562.jpeg

received_704763110896103.jpeg

received_508402857737767.jpeg

O rany 😣 I co teraz ze szczeniakami? 

• Tola changed the title to Zamojskie psiaki szukają domów i miłości